Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanSowa12

29 listopada 2015, 23:13

to szczęście kiedy jesteś z 2003...

Avatar Polak123pl

30 listopada 2015, 18:03

@PanSowa12: Ten uczuć

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2016, 17:02

@PanSowa12: To szczęście kiedy idziesz o rok wcześniej do szkoły... 2004 pozdrawia.

Avatar Fluttershy66

2 maja 2016, 10:00

2005 pozdrawia.

Avatar Krexik

1 grudnia 2015, 17:02

Ten uczuć kiedy jesteś z 2002 i jako pierwszy musiałeś pisać sprawdzian szóstoklasisty z angielskiego.

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2016, 16:44

@Krexik: A gdy jesteś z 2004 i piszesz jako ostatni rocznik cały test (jestem w 6) ;-;

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2016, 15:28

ma tak być
a ja już jestem w 3 gimnazjum D:

Avatar Sara231

12 grudnia 2015, 15:16

I tak dzisiaj przeciwnicy PiS manifestowali.

Avatar pysiowatosc

30 listopada 2015, 19:46

Rocznik 2001 żądzi :D

Avatar Lethar

1 grudnia 2015, 19:47

@pysiowatosc: rządzi* Ja pie**olę ._.

Avatar pysiowatosc

2 grudnia 2015, 14:46

@Lethar: Sorki, dysortografia :C

Avatar Lethar

9 grudnia 2015, 16:06

@pysiowatosc: Z tego co wiem to jest coś takiego jak autokorekta ? :p

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 22:15

Ja z 2004, a też będę. Ta... szósta klasa rok wcześniej..

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 22:44

Tylko że obecna szósta klasa będzie już 7 klasą tak mi się wydaje...

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2015, 14:00

pierwsze klasy 7 będą w 2017

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2015, 17:46

To chyba że, nie jestem w to aż tak zagłębiony...

Avatar slenderr

1 grudnia 2015, 14:35

od przyszłego roku będę tylko oglądać ten cyrk. żegnaj gimnazjum :p

Avatar mistrzu12pl

30 listopada 2015, 21:46

2003 pozdrawia

Avatar Selenka231

1 grudnia 2015, 11:41

@mistrzu12pl: Pjona ^▁^

Avatar ToJeAmelinium

30 listopada 2015, 21:38

Podobno mają usunąć gimnazjum stopniowo, nie przed 2017 r.

Avatar emilian02

30 listopada 2015, 21:25

Kto chce popcorn
Ja 2002

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

30 listopada 2015, 21:36

@emilian02: ja 2001, pozdrawim gorocą, ale mam swój

Avatar kuba321333321333

30 listopada 2015, 21:19

2003 też się załapał

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 20:52

Za nim to zrobią ta juz będę po liceum wiec ...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 listopada 2015, 20:20

Ja tam jestem za zniesieniem gimnazjów... po prostu nie uważam, że są potrzebne.
Nie wspominam tego okresu miło i wiem co sie dzieję z ludźmi po zmianie szkoły.

90% wszystkich uczniów zamienia się z fajnych ludzi w stereotypowe gimbusy. Zaczynają uważać się za dorosłych (bo przecież zmienili szkołę i mają już te 13 lat, a to jest tak baaardzo dużo) i odpi***ala im szajba.
Alkohol, papierosy... no ku*wa, serio?

Jakbym swoje 13-17 letnie dziecko zobaczył z papierosem, albo alkoholem w ręku, to bym go odesłał na BARDZO długą wycieczkę po odwykach i pokazał co alkohol, narkotyki robią z ludźmi.
I nie przesadzam, taka powinna być kara za takie rzeczy.

I gówno mnie obchodzi ile ci brakuje do 18-stki. Nie jesteś pełnoletni, nie pijesz i nie palisz... koniec, kropka.

Ale wracając... gimnazja powinni znieść.
Spadnie średnia ocen, Polska zleci w dół pod względem inteligencji uczniów? Wole to niż gwiazdorzących, palących i pijących 13 latków.

I nie piszcie, że to nie jest przez gimnazja, wiem że taka patologia była zawsze, ale nie w takim stopniu, jak dzisiaj.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (39)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (39)
Avatar dustin2001

30 listopada 2015, 20:47

No widzisz. Masz pecha. Jęczę, bo mogę.

Avatar Katter

30 listopada 2015, 20:52

Ja mam gimnazjum z podstawówką i jest git, nie wiem o co ci chodzi?

Avatar nr151

30 listopada 2015, 20:41

Błąd! Rocznków do 2003 włącznie nieobejmuje ta ustawa

Avatar SetAbominae

30 listopada 2015, 20:13

Ludu... Wprowadzanir gimnazjów to był duży błąd... ale ich zniesienie będzie jeszcze gorsze. Tysiące nauczycieli bez pracy setki bezużytecznych budynków, a młode roczniki cóż, i tak już są spie**olone

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To musiało być męczące

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka