Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2015, 13:22
Kiedyś to znaleźliśmy z kolegami a my takie "Narkotyki?!" Jeden kolega do sobie trochę wsypał i wodą, Ale dalej żyję.
Odpisz
12 października 2016, 21:30
To jest po prostu silikon .-.
Odpisz
16 listopada 2017, 21:52
Żel krzemionkowy bodajże :)
Odpisz
26 marca 2017, 10:56
ja
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:05
Pac-man.
Odpisz
12 grudnia 2015, 09:57
ja wlozylem koledze do majtek XD
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:05
@lucky20: Gej?
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:09
@Mycha2001: A może się po prostu pocił na dupie ? Poza tym, nie mów publicznie, kim jesteś.
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:43
@FullPain: Ale ja się jego pytałem czy jest gejem skoro tak robi.
Odpisz
12 grudnia 2015, 11:37
@Mycha2001: Debilu, nie trzeba być gejem, żeby tak robić.
Odpisz
12 grudnia 2015, 11:38
@Mycha2001: de****, nie musi być homo, żeby tak robić.
Odpisz
12 grudnia 2015, 12:02
@Mycha2001: przed zalozeniem ;-;
Odpisz
13 grudnia 2015, 06:44
@lucky20: Urzekła mnie twa histotia
(Tu wstaw bialego kota z bardzo powazna mina)
Odpisz
13 grudnia 2015, 12:11
@MTziolkowkyV: NIE
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:11
istnieje leggenda że gimbusy to palo
Odpisz
12 grudnia 2015, 14:31
Narkotyki dzieciństwa
Odpisz
12 grudnia 2015, 20:16
@qwert99: ahh były takie za**biste xD haha
Odpisz
12 grudnia 2015, 11:35
A do czego to służy? Eyciąga wilgoć czy coś? .-.
Odpisz
12 grudnia 2015, 19:26
to pochłaniacz wilgoci, masz rację
Odpisz
12 grudnia 2015, 15:03
Ja to rozsypuję po całym sklepie :v
Odpisz
12 grudnia 2015, 09:55
A korzystając z sytuacji: wiele lat temu jako mała dzidzia pomyślałem, że to cukier i trochę zjadłem. Czy coś mi grozi?
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:13
Zaczniesz wchłaniać wilgoć.
Odpisz
12 grudnia 2015, 13:41
nie choć na basen
Odpisz
12 grudnia 2015, 11:47
Ktoś wrzuci to do mikrofali? jestem ciekawy co się stanie...
Odpisz
30 listopada 2015, 23:15
Zawsze się bawię tymi kuleczkami :>
Odpisz
12 grudnia 2015, 07:36
ja też
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:48
Innymi (hehe) też się bawisz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2015, 11:47
@Mushu: Nie.
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:28
można tego użyć do wysuszenia zalanego telefonu
Odpisz
12 grudnia 2015, 09:53
ja dostałem do nowych słuchawek xd
Odpisz
12 grudnia 2015, 09:48
Ja to otworzyłem... I SRU! wylatują małe kuleczki
Odpisz
12 grudnia 2015, 09:32
Nie mam pojęcia do czego to służyXD
Odpisz
12 grudnia 2015, 09:37
@malgi4: Nie chce mi się pisać, zjedź w dół vvv
Odpisz
12 grudnia 2015, 09:45
@lolipop10: tak jak myślałam....
Odpisz