Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2015, 13:22

Kiedyś to znaleźliśmy z kolegami a my takie "Narkotyki?!" Jeden kolega do sobie trochę wsypał i wodą, Ale dalej żyję.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 21:30

To jest po prostu silikon .-.

Avatar Polski_Kisiel

16 listopada 2017, 21:52

Żel krzemionkowy bodajże :)

Avatar recktmlg69

26 marca 2017, 10:56

ja

Avatar nalorek1972

18 grudnia 2015, 19:05

Pac-man.

Avatar lucky20

12 grudnia 2015, 09:57

ja wlozylem koledze do majtek XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar MTziolkowkyV

13 grudnia 2015, 06:44

@lucky20: Urzekła mnie twa histotia
(Tu wstaw bialego kota z bardzo powazna mina)

Avatar lucky20

13 grudnia 2015, 12:11

Avatar JanuszBoszka

12 grudnia 2015, 22:11

istnieje leggenda że gimbusy to palo

Avatar qwert99

12 grudnia 2015, 14:31

Narkotyki dzieciństwa

Avatar aniela100

12 grudnia 2015, 20:16

@qwert99: ahh były takie za**biste xD haha

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2015, 11:35

A do czego to służy? Eyciąga wilgoć czy coś? .-.

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2015, 19:26

to pochłaniacz wilgoci, masz rację

Avatar Janusz_Przewodnik

12 grudnia 2015, 15:03

Ja to rozsypuję po całym sklepie :v

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2015, 09:55

A korzystając z sytuacji: wiele lat temu jako mała dzidzia pomyślałem, że to cukier i trochę zjadłem. Czy coś mi grozi?

Avatar szynszyla369

12 grudnia 2015, 10:13

Zaczniesz wchłaniać wilgoć.

Avatar kamiko555

12 grudnia 2015, 13:41

nie choć na basen

Avatar HeaVyBoY

12 grudnia 2015, 11:47

Ktoś wrzuci to do mikrofali? jestem ciekawy co się stanie...

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 23:15

Zawsze się bawię tymi kuleczkami :>

Avatar Windows_10

12 grudnia 2015, 07:36

ja też

Avatar Mushu

12 grudnia 2015, 10:48

Innymi (hehe) też się bawisz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 grudnia 2015, 11:47

@Mushu: Nie.

Avatar szymoniola123

12 grudnia 2015, 10:28

można tego użyć do wysuszenia zalanego telefonu

Avatar Wojgalazka

12 grudnia 2015, 09:53

ja dostałem do nowych słuchawek xd

Avatar xtw43g

12 grudnia 2015, 09:48

Ja to otworzyłem... I SRU! wylatują małe kuleczki

Avatar malgi4

12 grudnia 2015, 09:32

Nie mam pojęcia do czego to służyXD

Avatar lolipop10

12 grudnia 2015, 09:37

@malgi4: Nie chce mi się pisać, zjedź w dół vvv

Avatar malgi4

12 grudnia 2015, 09:45

@lolipop10: tak jak myślałam....

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie są aż takie pyszne

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dobrze czasem się oderwać

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka