Co by tu jeszcze wymyślić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Phi!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2022, 22:47
EZ wygrała
Odpisz
27 maja 2013, 14:31
Pewnie jeszcze 2 pozycje są gratis ? :D
Odpisz
13 listopada 2011, 21:50
pomysł debest
Odpisz
3 sierpnia 2011, 19:27
Wpadka
Epic Fail
Odpisz
8 stycznia 2011, 18:15
no, no pomysłowa jest ta kochanka! Ale ja bym powiedział po prostu "Jestem za bardzo zmęczona, marzę tylko o śnie", lub " głowa mnie boli"
Odpisz
3 sierpnia 2011, 19:25
@Kamcia1999: "Ale ja bym POWIEDZIAŁ" ?!
Odpisz
8 stycznia 2011, 18:16
;)
Odpisz
20 listopada 2009, 14:24
Sprytna kochanka
Odpisz
15 lipca 2009, 16:09
pewnie migrena
Odpisz
31 maja 2009, 20:22
super xD
Odpisz
31 maja 2009, 15:53
hehehehe xDDD
Odpisz
30 maja 2009, 11:25
xDDDDDDDdededededede xDD
Odpisz
29 maja 2009, 22:35
hehe^^
. xD . [!!]
Odpisz
29 maja 2009, 15:27
;D 5/5
Odpisz
29 maja 2009, 14:39
101 wymówe3k na meza a 102 na obcych
czyli brzmi: mam męża...
logiczne bo na mężu tego nie użyje
Odpisz
29 maja 2009, 14:13
Ta 102 to powszechnie znane (i używane :/) "głowa mnie boli" :d
Odpisz