Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheTajemnicza

27 grudnia 2015, 18:47

Bi*ch please , święta

Avatar mrkhrova

6 grudnia 2015, 22:47

Pół szkoły jedzie do kina :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar elusia23356

7 grudnia 2015, 16:14

@mrkhrova: niektórzy mieli próbne wcześniej- w tym moja szkoła

Avatar oli78

13 grudnia 2015, 16:08

;_;

Avatar AidenPearce

6 grudnia 2015, 21:29

Ja wam ku*wa dam poniedziałek! Zaje**ć tego kto wymyślił 5 dni do szkoły a 2 wolne!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Janusz_Przewodnik

7 grudnia 2015, 00:13

@AidenPearce: ciesz się, że nie chodzisz do szkoły w sobotę, jak to niedawno było.

Avatar AidenPearce

7 grudnia 2015, 16:52

@Janusz_Przewodnik: ta wiem no ale moim zdaniem powinno byc równo może już nie 6 miechy wolne iszkoła ale chociaż 3 dni wolne 4 szkoła

Avatar ZielonyDywanik

6 grudnia 2015, 21:33

Ja tam mam 2 lekcje . :3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar ZielonyDywanik

7 grudnia 2015, 13:35

I nie mam prc domowej. :3

Avatar shiba

7 grudnia 2015, 14:12

A mnie bolał brzuch :D

Avatar kajtekk

7 grudnia 2015, 08:15

A ja jestem chory i nie muszę C:

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2015, 21:30

Hehehe lekcje na 13 hehehe

Avatar GetRekt_MLG

7 grudnia 2015, 07:11

Dla mnie optymalną godziną na początek jest 8:55. Jest wystarczająco czasu, żeby się ogarnąć, a im szybciej się zacznie, tym szybciej skończy.

Avatar Szysza_

7 grudnia 2015, 00:24

Odbjur 00:24

Avatar GetRekt_MLG

7 grudnia 2015, 07:08

@Szysza_: Odbjur bez odbjoru.

Avatar SpencerPootis

6 grudnia 2015, 23:16

Ból gardła.

Dziękuję!

Avatar Hank1212

7 grudnia 2015, 00:04

@SpencerPootis: Gorączka.

Również dziękuję! xD

Avatar UkradliMiNick

6 grudnia 2015, 23:59

a jak nie pójdziesz spać to nie będzie?

Avatar Kylo_Re

6 grudnia 2015, 23:33

Ale potem piątek i tak ciągle w kółko..

Avatar Slenderowiec2012

6 grudnia 2015, 22:25

A ja będę siedział w domu, bo jestem chory :|

Avatar jarek200211

6 grudnia 2015, 22:24

No to cóż, gram w Fallouta 4...

Avatar Komandor_Brytania

6 grudnia 2015, 22:21

Ło majestatyczno Rzeszo, ten majestatyczny obrazek przypomniał mi o jutrzejszym wydarzeniu ;-; Zapowiada się niezbyt miły poniedziałek ;-;

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2015, 22:15

Po ch*j jadłem tego kebsa. Będzie 7 lekcji do odpisania.

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2015, 21:50

O matko jutro testy próbne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Papierowa szkoła posting

To będzie bolało

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka