Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2017, 08:44
A K U S T Y C Z N E D Z I E C K O
Odpisz
13 kwietnia 2017, 12:39
666
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:25
Mi się wydaje, że chodzi o to, że. Ojciec chce wrócić z pracy i się zobaczyć z synem, ale gdy wraca do domu widzi że gra na skrzypcach co według niego jest gejowskie/nienormalne/głupie/pedalskie/dziewczęce/innepowody i postanawia się upić. ._.
Odpisz
3 grudnia 2015, 23:06
Tu nie chodzi o to. Po prostu granie na skrzypcach początkujących tak bardzo boli po uszach, że się tego nie da słuchać.
Odpisz
3 grudnia 2015, 23:15
@Czokociasteczko: Dlaczego od razu piszesz że nie chodzi o to? Ten komiks można zinterpretować na wiele sposobów. Mi przyszedł do głowy ten, co nie oznacza że inne są błędne. ^-^
Odpisz
6 grudnia 2015, 17:42
Oczywiście twoja wersja jest również możliwa, ale jeśli słyszałeś kiedyś początkującego na skrzypcach, to wiesz że moja jest bardziej prawdopodobna ;)
Odpisz
30 grudnia 2015, 16:47
@Czokociasteczko: Ja gram 4 lata i mama mówi bym zamykała drzwi
Odpisz
13 maja 2016, 17:02
: O boże.. Kjuwerta mówi że jestem jej matką a ty... moim kufa facetem
Odpisz
13 maja 2016, 18:38
@Kiciamiconia15: Nie byłem, nie jestem i nie będę.
Odpisz
14 maja 2016, 07:37
I mam nadzieje że tak nie bdzie ;-;
Odpisz
1 sierpnia 2016, 23:03
@TheTajemnicza: też gram tylko że siedem lat
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:30
Bo gra na skrzypcach nie jest wystarczająco męska!
Odpisz
3 grudnia 2015, 21:35
@Karricjusz: Bardziej kobieca!
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:57
Nie ma to jak wspieranie własnych dzieci, nie?
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2015, 19:51
Jakbym widziała siebie, gdy zaczynałam grać na skrzypcach (i mojego tatę)
Odpisz
30 listopada 2015, 17:25
Nie rozumiem????¿¿¿¿¿¿
Odpisz
30 listopada 2015, 17:38
chyba chodzi o to, że syn tak fałszuje, że woli się upić niż do niego wrócić.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2015, 18:17
@fil341: napisałeś ten sam kom 3 razy...
Odpisz
30 listopada 2015, 18:22
@Qbeks82: bo każdemu z 3 musiałem odpowiadać.
Odpisz
30 listopada 2015, 21:43
@fil341: możliwe
Odpisz
30 listopada 2015, 19:37
Mały Książę
Odpisz
30 listopada 2015, 18:22
i duch święty :D
Odpisz
30 listopada 2015, 17:21
Nje czaje ,ponownie..
Odpisz
30 listopada 2015, 17:22
@ZielonyDywanik: dołączam :D
Odpisz
30 listopada 2015, 17:39
@ZielonyDywanik: chyba chodzi o to, że syn tak fałszuje, że woli się upić niż do niego wrócić.
Odpisz
30 listopada 2015, 17:40
chyba chodzi o to, że syn tak fałszuje, że woli się upić niż do niego wrócić.
Odpisz