Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2015, 01:07
-Hello?
-no elo
-Can you hear me?
-Nie. *odkłada słuchawkę*
Odpisz
2 grudnia 2015, 16:53
hello? do you hear me?
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:38
@PanSowa12: I'm in California, dreaming about who we used to be
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:59
When we were younger...
and free...
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:00
@PanSowa12: I've forgotten how it felt before the world fell at our feet
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:03
there's such a difference betwen us
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:04
@PanSowa12: And a million miles
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:05
HELLO FROM THE OTHER SIIIIIIDE
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2015, 20:07
@PanSowa12: I MUST HAVE CALLED A THOUSAND TIMES TO TELL YOU:
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2015, 20:11
IM SORRY FOR EVERYTHING THAT I'VE DONE
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:20
@PanSowa12: But when I call you never seem to be home
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:23
HELLO FROM THE OUTSIDE
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:27
@PanSowa12: At least I can say that I've tried to tell you:
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2015, 14:24
Piosenka nie jest zła, ale na youtube jest tyle coverów, przeróbek itd. że nie mogę się dokopać do "radio edit" by sobie posłuchać .-. I jest przereklamowana. Znalazłam w końcu wersję bez tego "wejścia" z tą kawą kurde i innymi takimi, adele śpiewa, jest ok, kurde w 30 sekundzie wyłącza się dźwięk ;_;
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:09
łapaj linka do oryginału:
wwwKROPKAyoutubeKROPKAcom/watch?v=YQHsXMglC9A
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:21
@PanSowa12: Dziękuję ^^
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:35
My to musieliśmy na angielskim śpiewać ;-;
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:59
@Makkaaa: Znicz dla naszej poległej towarzyszki [*]
Odpisz
2 grudnia 2015, 12:35
HELOU FROM DI ODER SAAAAAAAAAAAAAAAAJDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:26
Aj mast hew kold a tałsynt taaaaajms tu tel ju ajm sori for ewrifing aj hew daaann
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:36
BAT ŁEN AJ KAAAL JU NEEEEWER SIM TU BI HOOOŁM...
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:39
@Makkaaa: Heloł from di ałtsaaaaaaaajd at lest aj ken sej dat ajw traaaaaajd tu tel ju ajm sori for brejking jor haart
Odpisz
2 grudnia 2015, 16:15
No.
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:36
Aż miło popatrzeć...
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2015, 08:29
a mi sie ta piosenka podoba PS. pudełko bez dna na hejty
\____/
Odpisz
2 grudnia 2015, 14:16
@kasjan132pl: mi również się podoba :p
Odpisz
2 grudnia 2015, 12:29
Czy tylko ja nie słyszałem tej piosenki?
Odpisz
2 grudnia 2015, 13:52
@TheBDQJP: ja też nie słyszałem
Odpisz
2 grudnia 2015, 13:12
Odpisz
2 grudnia 2015, 12:57
Jak mnie wku*wia ta piosenka ;-;
Odpisz
30 listopada 2015, 20:50
Hello, it's me...MARIO
Odpisz
2 grudnia 2015, 12:32
@Agario: Agario!
Odpisz
2 grudnia 2015, 12:37
@GrazZ: bubble.am!
Odpisz
30 listopada 2015, 20:51
Coś tak nie w tę stronę ją odrzuciło :v
Odpisz