Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CzerwonyShrek

3 grudnia 2015, 01:07

-Hello?
-no elo
-Can you hear me?
-Nie. *odkłada słuchawkę*

Avatar PanSowa12

2 grudnia 2015, 16:53

hello? do you hear me?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar PanSowa12

2 grudnia 2015, 20:23

HELLO FROM THE OUTSIDE

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 20:27

@PanSowa12: At least I can say that I've tried to tell you:

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 grudnia 2015, 14:24

Piosenka nie jest zła, ale na youtube jest tyle coverów, przeróbek itd. że nie mogę się dokopać do "radio edit" by sobie posłuchać .-. I jest przereklamowana. Znalazłam w końcu wersję bez tego "wejścia" z tą kawą kurde i innymi takimi, adele śpiewa, jest ok, kurde w 30 sekundzie wyłącza się dźwięk ;_;

Avatar PanSowa12

2 grudnia 2015, 20:09

łapaj linka do oryginału:
wwwKROPKAyoutubeKROPKAcom/watch?v=YQHsXMglC9A

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 20:21

@PanSowa12: Dziękuję ^^

Avatar Makkaaa

2 grudnia 2015, 19:35

My to musieliśmy na angielskim śpiewać ;-;

Avatar noszkurnawszystkozajete

2 grudnia 2015, 19:59

@Makkaaa: Znicz dla naszej poległej towarzyszki [*]

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 12:35

HELOU FROM DI ODER SAAAAAAAAAAAAAAAAJDDDDDDDDDDDDDDDD

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 14:26

Aj mast hew kold a tałsynt taaaaajms tu tel ju ajm sori for ewrifing aj hew daaann

Avatar Makkaaa

2 grudnia 2015, 19:36

BAT ŁEN AJ KAAAL JU NEEEEWER SIM TU BI HOOOŁM...

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 19:39

@Makkaaa: Heloł from di ałtsaaaaaaaajd at lest aj ken sej dat ajw traaaaaajd tu tel ju ajm sori for brejking jor haart

Avatar mistrz_lamorozcow

2 grudnia 2015, 16:15

No.

Avatar Dexterek

2 grudnia 2015, 14:36

Aż miło popatrzeć...

Avatar kasjan132pl

Edytowano - 1 grudnia 2015, 08:29

a mi sie ta piosenka podoba PS. pudełko bez dna na hejty
\____/

Avatar lila1234

2 grudnia 2015, 14:16

@kasjan132pl: mi również się podoba :p

Avatar TheBDQJP

2 grudnia 2015, 12:29

Czy tylko ja nie słyszałem tej piosenki?

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 13:52

@TheBDQJP: ja też nie słyszałem

Avatar BruceWayne

2 grudnia 2015, 13:12

Avatar konbed

2 grudnia 2015, 12:57

Jak mnie wku*wia ta piosenka ;-;

Avatar Agario

30 listopada 2015, 20:50

Hello, it's me...MARIO

Avatar GrazZ

2 grudnia 2015, 12:32

@Agario: Agario!

Avatar
lolman533

2 grudnia 2015, 12:37

@GrazZ: bubble.am!

Avatar Enearalis

30 listopada 2015, 20:51

Coś tak nie w tę stronę ją odrzuciło :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Nieuczciwa ocena

Nigdy na to nie wpadną

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka