Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rypka_plum

24 października 2018, 22:05

Bo ten film jest glupi pa.

Avatar Filipsss

2 lipca 2017, 16:48

NIE OBRAŻAJ MI TU ENTÓW Z HEORESÓW! >:(

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2014, 21:13

W bebechy walnij!

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2014, 17:11

Ja tego nie oglądam i nie mam o tym zdania. Czekam na fale hejtów/minusów :3.

Avatar Sauron

25 lipca 2012, 10:44

Nie no...nic na siłę.*

*Powiedział to ktoś,kto postanowił podbić świat.

Avatar LoczekCraft

15 lipca 2013, 21:09

@Sauron: Ty żyjesz. Już ja ukatrupie Froda .

Avatar Skipper654

6 stycznia 2014, 21:39

@LoczekCraft: w valinorze?

Avatar lorax12

18 stycznia 2014, 18:08

@LoczekCraft: Ale Frodo stał się nieśmiertelny (dar od Valarów)na końcu odpływa do Valinoru gdzie tylko łodzie elfów mogą się dostać a Sauron żyje tylko ma formę ducha na końcu książki pisze że zmienił się w dym i uciekł

Avatar LoczekCraft

25 stycznia 2014, 19:17

@lorax12: Mam przepustkę od Chucka Norrisa do Valinoru, Barad-dur oraz Angbandu.

Avatar sectus

30 sierpnia 2013, 10:39

skoczę do piwnicy. może mam tam jakąś strzelbę...

Avatar mrklorens

Edytowano - 13 czerwca 2013, 18:42

zjem go normalnie zakujcie mnie w kajdany żebym go nie zjadł
a raczej w łańcuchy z tytanu lub czegoś tam
lepiej żeby było ognioodporne

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2013, 22:12

Jak jakiś dzieciuch obraża mój film/grę, to najpierw udowadniam mu, że samo jest głupie, a jak to nie pomaga to od razu walę przez łeb. Pewnie dlatego mama już zakazała znajomym przyprowadzać dzieci....

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2013, 16:28

zaraz ja też uderze dziecko :D

Avatar jejajeja2

22 września 2012, 20:46

JA
TEZ

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2012, 09:53

a skoro o entach to polecam gre realm of the mad god

Avatar patrczek111

25 lipca 2012, 11:48

Grasz w mad goda? Bo ja też. Jak się nazywasz? Ja to "MenelPL" (Tak naprawde to nie jestem menelem, poprostu nie miałem pomysłu na nazwe).

Avatar chupacabra001

25 lipca 2012, 18:19

@patrczek111: ***isty nick, pogratulować...

Avatar patrczek111

26 lipca 2012, 08:24

@chupacabra001: Byłem u kolegi dziwnego graliśmy w mad goda i poprosu tak się nazwałem

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2012, 22:27

Kolejny komiks z serii "Ja to lubię więc każdy też musi, a jak nie to musi zginąć."

Avatar cOla1825

25 lipca 2012, 16:27

Wykastrować go łyżką

Avatar Maku232

25 lipca 2012, 12:25

Hyyyyyy :O Jak on śmiał :D

Avatar MofD21

25 lipca 2012, 09:28

E tam, po co zaraz bić... Ja tam mam dużo lepszy pomysł. Tydzień szlabanu na kompa, telewizję i słodycze oraz zakaz odwiedzania kolegów! Może to go nauczy. Buahahaha! <złowieszczy śmiech i motyw muzyczny>

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Typowy NPC

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Żartownisie

Totalnie

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka