To się nie skończy dobrze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
To by wystarczyło
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2018, 22:05
Bo ten film jest glupi pa.
Odpisz
2 lipca 2017, 16:48
NIE OBRAŻAJ MI TU ENTÓW Z HEORESÓW! >:(
Odpisz
30 maja 2014, 21:13
W bebechy walnij!
Odpisz
17 maja 2014, 17:11
Ja tego nie oglądam i nie mam o tym zdania. Czekam na fale hejtów/minusów :3.
Odpisz
25 lipca 2012, 10:44
Nie no...nic na siłę.*
*Powiedział to ktoś,kto postanowił podbić świat.
Odpisz
15 lipca 2013, 21:09
@Sauron: Ty żyjesz. Już ja ukatrupie Froda .
Odpisz
6 stycznia 2014, 21:39
@LoczekCraft: w valinorze?
Odpisz
18 stycznia 2014, 18:08
@LoczekCraft: Ale Frodo stał się nieśmiertelny (dar od Valarów)na końcu odpływa do Valinoru gdzie tylko łodzie elfów mogą się dostać a Sauron żyje tylko ma formę ducha na końcu książki pisze że zmienił się w dym i uciekł
Odpisz
25 stycznia 2014, 19:17
@lorax12: Mam przepustkę od Chucka Norrisa do Valinoru, Barad-dur oraz Angbandu.
Odpisz
30 sierpnia 2013, 10:39
skoczę do piwnicy. może mam tam jakąś strzelbę...
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2013, 18:42
zjem go normalnie zakujcie mnie w kajdany żebym go nie zjadł
a raczej w łańcuchy z tytanu lub czegoś tam
lepiej żeby było ognioodporne
Odpisz
14 marca 2013, 22:12
Jak jakiś dzieciuch obraża mój film/grę, to najpierw udowadniam mu, że samo jest głupie, a jak to nie pomaga to od razu walę przez łeb. Pewnie dlatego mama już zakazała znajomym przyprowadzać dzieci....
Odpisz
23 lutego 2013, 16:28
zaraz ja też uderze dziecko :D
Odpisz
22 września 2012, 20:46
JA
TEZ
Odpisz
25 lipca 2012, 09:53
a skoro o entach to polecam gre realm of the mad god
Odpisz
25 lipca 2012, 11:48
Grasz w mad goda? Bo ja też. Jak się nazywasz? Ja to "MenelPL" (Tak naprawde to nie jestem menelem, poprostu nie miałem pomysłu na nazwe).
Odpisz
25 lipca 2012, 18:19
@patrczek111: ***isty nick, pogratulować...
Odpisz
26 lipca 2012, 08:24
@chupacabra001: Byłem u kolegi dziwnego graliśmy w mad goda i poprosu tak się nazwałem
Odpisz
25 lipca 2012, 22:27
Kolejny komiks z serii "Ja to lubię więc każdy też musi, a jak nie to musi zginąć."
Odpisz
25 lipca 2012, 16:27
Wykastrować go łyżką
Odpisz
25 lipca 2012, 12:25
Hyyyyyy :O Jak on śmiał :D
Odpisz
25 lipca 2012, 09:28
E tam, po co zaraz bić... Ja tam mam dużo lepszy pomysł. Tydzień szlabanu na kompa, telewizję i słodycze oraz zakaz odwiedzania kolegów! Może to go nauczy. Buahahaha! <złowieszczy śmiech i motyw muzyczny>
Odpisz