Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2021, 16:30
Ten uczuć kiedy przybywasz z przyszłości i nie wiesz o co chodzi w memie
Odpisz
14 czerwca 2023, 15:00
@Szikaka_: wiem stary ,wiem...
Odpisz
27 grudnia 2023, 22:14
@Szikaka_: ziomek mam tak samo
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:36
Ciekawe, kiedy Bruksela wypuści serię broni ze skinami. Chętnie kupię kosę w realu :P
Odpisz
14 lutego 2016, 13:26
@Aragornek: tak mieszkam w belgi i wniem mój znajomy jest w polici i ma karambit tiger tthoot
Odpisz
22 lutego 2016, 09:02
@Aragornek: za 300 zł na allegro dostaniesz karambita doplera ja kupiłem od kolegoi za 50 ;)
Odpisz
4 grudnia 2015, 15:28
Ja wam ku*wa dam podrabiać kantera
Odpisz
2 grudnia 2015, 00:14
Nie bo wszyscy nie latają jak by mieli nasrane I nie mówią po rosyjsku
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:36
Do CS:GO powinni zrobić update z mapami: Paris i Brussel.
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:04
@Tig53: DE_ czy CS_ ?
Odpisz
1 grudnia 2015, 17:22
@bylejakbylegdzie: de_
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:38
"Bomb has been planted"
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:45
@pater256: Cyka blyat!
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:27
Ja się za to weźmie Rosja pożądnie to będzie Fallout4 :p
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:04
No tak średnio bym powiedział.
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:34
jamam csgo
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:03
@CHUSTECZKA: No one cares
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:09
@CHUSTECZKA: Imponujące.
Odpisz
1 grudnia 2015, 11:47
Mój brat mówi, że chociaż już metro kursuje... :v
Odpisz
1 grudnia 2015, 13:12
@TheUltimateBrony: Ale i tak jest kilkunastu żołnierzu na tych większych stacjach.
Odpisz
1 grudnia 2015, 13:11
W sensie wszyscy drą się "Cyka blyet" "P90 n00b!" ???
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:31
@Chrzaszcz_Trzcinowy: "Rasz Bi !! Vodka Putin idi nahui!!!"
Odpisz
1 grudnia 2015, 15:33
@Fina258: "Gawariet pa ruskie?"
Odpisz
1 grudnia 2015, 11:22
lub w rainbow six siege
Odpisz