Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Szikaka_

10 września 2021, 16:30

Ten uczuć kiedy przybywasz z przyszłości i nie wiesz o co chodzi w memie

Avatar Adix174

14 czerwca 2023, 15:00

@Szikaka_: wiem stary ,wiem...

Avatar Elmario1234

27 grudnia 2023, 22:14

@Szikaka_: ziomek mam tak samo

Avatar Aragornek

1 grudnia 2015, 16:36

Ciekawe, kiedy Bruksela wypuści serię broni ze skinami. Chętnie kupię kosę w realu :P

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2016, 13:26

@Aragornek: tak mieszkam w belgi i wniem mój znajomy jest w polici i ma karambit tiger tthoot

Avatar adam12333

22 lutego 2016, 09:02

@Aragornek: za 300 zł na allegro dostaniesz karambita doplera ja kupiłem od kolegoi za 50 ;)

Avatar MajkelGejben

4 grudnia 2015, 15:28

Ja wam ku*wa dam podrabiać kantera

Avatar Mike0807

2 grudnia 2015, 00:14

Nie bo wszyscy nie latają jak by mieli nasrane I nie mówią po rosyjsku

Avatar Tig53

1 grudnia 2015, 15:36

Do CS:GO powinni zrobić update z mapami: Paris i Brussel.

Avatar bylejakbylegdzie

1 grudnia 2015, 16:04

@Tig53: DE_ czy CS_ ?

Avatar NinjaPotato

1 grudnia 2015, 17:22

Avatar pater256

1 grudnia 2015, 16:38

"Bomb has been planted"

Avatar Jem_zupe

1 grudnia 2015, 16:45

@pater256: Cyka blyat!

Avatar szkrymega

1 grudnia 2015, 15:27

Ja się za to weźmie Rosja pożądnie to będzie Fallout4 :p

Avatar piokoxd

1 grudnia 2015, 15:04

No tak średnio bym powiedział.

Avatar CHUSTECZKA

1 grudnia 2015, 14:34

jamam csgo

Avatar TypowyPolak

1 grudnia 2015, 15:03

@CHUSTECZKA: No one cares

Avatar polandball1

1 grudnia 2015, 16:09

@CHUSTECZKA: Imponujące.

Avatar TheUltimateBrony

1 grudnia 2015, 11:47

Mój brat mówi, że chociaż już metro kursuje... :v

Avatar AimPolak

1 grudnia 2015, 13:12

@TheUltimateBrony: Ale i tak jest kilkunastu żołnierzu na tych większych stacjach.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

1 grudnia 2015, 13:11

W sensie wszyscy drą się "Cyka blyet" "P90 n00b!" ???

Avatar Fina258

1 grudnia 2015, 14:31

@Chrzaszcz_Trzcinowy: "Rasz Bi !! Vodka Putin idi nahui!!!"

Avatar amekninja555

1 grudnia 2015, 15:33

@Fina258: "Gawariet pa ruskie?"

Avatar Polak123pl

1 grudnia 2015, 11:22

lub w rainbow six siege

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka