Obejrzałem "2012" z moim siostrzeńcem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Mało znany szczegół
Taktycznie
Zdeklasowani znowu
Papierowa szkoła posting
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2015, 20:54
Ale wku*wiają mnie te obrazki z tym leniwcem...
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:44
@KingaZuk14: To nie jest leniwiec... C:
Odpisz
2 grudnia 2015, 16:40
@KingaZuk14: Widziałaś kiedyś leniwca?
Odpisz
2 grudnia 2015, 21:11
@KingaZuk14: Z niedźwiedziem* lepiej? ;)
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:10
Mem nie pasuje do tekstu.
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:15
@KingsMax:
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:20
@Myszkapl: You made my day!
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:25
@dustin2001: She makes my night!
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:37
@YFYDB: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:39
@YFYDB: She shook me ALL NIGHT LONG!
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:40
Tak, to miałam na myśli.
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:40
@amekninja555: Sorry... nie daję ludziom spać, mam straszny kaszel :/
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:58
@YFYDB: Miałaś? Skoro tak to prześlij filmik z tej nocy, skoro we dwie spędzacie.
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:06
@dustin2001: Wstydzę się nagrywać cokolwiek ze mną. Nawet #Selfie se nie robię.
Odpisz
1 grudnia 2015, 20:41
@YFYDB: Selfie są dla idiotów. Po drugie jak się wstydzisz to po prostu zakryj twarz. Proste? Proste.
Odpisz
2 grudnia 2015, 19:50
@dustin2001: Aha, ale i tak nie lubię.
Odpisz
1 grudnia 2015, 23:09
Super, wprowadziłeś dziecko w błąd. Gratuluje, mam nadzieję, że czujesz się zadowolony.
Odpisz
1 grudnia 2015, 19:42
A jednak nie przetrwaliśmy, ani w 2012 ani w ogóle w czssie i miejscu. Chociaż chciałbym żeby coś takiego było, oduczylo by to ludzi ich zachowania w stosunku do matki natury.
Odpisz
1 grudnia 2015, 21:52
Nie
Odpisz
1 grudnia 2015, 23:25
ludzie robią bagno sami sobie natura świetne sobie poradzi bez ludzi....ludzie zginą A natura przetrwa i tak i się odrodzi
Odpisz
1 grudnia 2015, 23:49
@Mike0807: gdyby nie człowiek to najbliższa katastrofa dla Planety opóźniła się o 100 milionów lat!
Na świecie zostały 3 białe nosorożce bo my je zabijaliśmy, 200 tygrysów białych bengalskich, tysiące w księdze gatunków wymarłych, setki tysiące na wyginięciu! Wszystko przez człowieka. Nawet nie jesteśmy najmądrzejsi.... lekceważymy wybuchy, trzęsienia, dziury ozonowe. A po ch*j się tym martwić.
Odpisz