Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fergus
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2012, 14:15
To jest tylko stereotyp. We wsi, na której terenie mieszkam jest dużo sklepów, supermarket, 3 pizzerie, rynek, plac zabaw, bank... Wsie wcale nie są takie złe :)
Odpisz
6 września 2018, 07:54
Ile mieszkańców?
Odpisz
7 września 2018, 19:36
Około 4 tysięcy osób, w gminie z 13
Odpisz
7 września 2018, 21:35
To bardziej miasteczko :p
Odpisz
7 września 2018, 21:40
A nadal jest wójt, więc administracyjnie wciąż wieś
Odpisz
23 lipca 2012, 18:50
Gowno prawda, na wsi jest sto razy lepiej niz w miescie ....
Odpisz
23 lipca 2012, 19:11
@ziajka: Ale wsie są różne. Na wsi gdzie jest dom mojej babci, jest tylko jeden sklep.
Odpisz
28 lipca 2012, 11:09
@amekninja555: No fakt , sa wsie ktore naprawde sa zadupiami ale jest malo takich wsi, moja jest zawalista :D
Odpisz
18 października 2013, 16:46
@ziajka: moja też mam sklep co mam wszystko i słodkiego pieska tableta trampoline kompa i drewniany dom :O
Odpisz
18 sierpnia 2012, 09:53
Moja wieś jest niby na zadupiu, ale i tak mi to nie przeszkadza do was pisać.
Odpisz
23 lipca 2012, 19:28
Akurat z tym to różnie bywa. Moim zdaniem najlepsze są przedmieścia. :-]
Odpisz
23 lipca 2012, 14:48
miastowi...
Na wsi przynajmniej nie cuchnie spalinami wiec co od niej chcecie
Odpisz
23 lipca 2012, 11:34
Co takie coś robi tutaj ? -.-
Odpisz