Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przypałowo
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2018, 20:33
ooo, losowe na mobilnej
Odpisz
29 marca 2018, 09:25
@Grzechoooo: ooooo, znowu!
Odpisz
3 kwietnia 2018, 14:12
@Grzechoooo: i znowu
Odpisz
3 kwietnia 2018, 15:27
@LazyBone: i znowu...
Odpisz
3 sierpnia 2018, 01:19
@Grzechoooo: I znowu...
Odpisz
23 sierpnia 2018, 18:54
@Adi34: i znowu
Odpisz
27 września 2018, 20:16
@tonietensimex: i znowu...
Odpisz
7 listopada 2018, 18:37
@Grzechoooo: i znowu...
Odpisz
7 listopada 2018, 19:15
@PAtrycjaX: i znowu...
Odpisz
21 listopada 2018, 16:19
@Grzechoooo: i znowu...
Odpisz
2 kwietnia 2019, 21:11
@pawlikok: i znowu...
Odpisz
15 maja 2019, 20:04
@TrueStoryGuy: i znowu
Odpisz
15 maja 2019, 20:33
@PiotrZ21: I znowu...
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2019, 09:34
@Grzechoooo: i znowu
Odpisz
10 sierpnia 2019, 10:00
i znowu
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:44
@PAtrycjaX: i znowu
Odpisz
23 maja 2020, 15:42
@Grzechoooo: i znowu...
Odpisz
23 maja 2020, 15:43
I znowu.
Odpisz
24 maja 2020, 10:53
@Grzechoooo: I znowu
Odpisz
8 października 2020, 09:45
@PAtrycjaX: i znowu...
Odpisz
18 października 2020, 00:12
@hanter013: i znowu
Odpisz
19 maja 2021, 08:22
@Ged_34: i znowu...
Odpisz
4 listopada 2021, 20:14
@Mistrz_Yoda_: I znowu
Odpisz
11 sierpnia 2021, 15:29
Kawe
Odpisz
16 lutego 2020, 16:51
Odpisz
9 lipca 2019, 21:13
Losowe
Weeee
Odpisz
30 listopada 2015, 23:48
czekam tylko aż bożydar stroluje i wstawi na odwrót obrazki jak wejdzie na główną
Odpisz
1 grudnia 2015, 00:55
@dydol98: Ja tam liczę, że wejdzie tylko 1 :P
Odpisz
1 grudnia 2015, 18:32
@Aragornek: też może być xD
Odpisz
3 grudnia 2015, 14:17
@dydol98: I jest jedno xD
Odpisz
3 grudnia 2015, 14:55
@Mrkociak: Lol, nie. Weszły oba. Drugi jest niżej.
Odpisz
3 grudnia 2015, 15:19
@Myszkapl: Wiem.
Odpisz
3 grudnia 2015, 15:22
@Mrkociak: *nagłe wzięcie powietrza* ty trollu!
Odpisz
3 grudnia 2015, 15:04
Miało być pięknie, a wyszło jak zawsze
Odpisz
3 grudnia 2015, 13:43
No i wszedł tylko jeden
Odpisz
30 listopada 2015, 21:44
I agmin da na główną tylko połowe.
Co wtedy??
Odpisz
30 listopada 2015, 21:46
Pewnie tak będzie. Przy takich obrazkach zawsze tak było... :v
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2015, 12:48
@Henzej: Trollydar dodał tylko 1.
Pewnie już zmęczony tego typu obrazkami.
Odpisz
30 listopada 2015, 21:50
Tego typu obrazki są jak test na inteligencję dla Pana A.
Odpisz
30 listopada 2015, 21:52
@Niewierny69: Czary mary ban z kotletem aeroplanuje kotlet chrzanem. (Co kuffa?)
Odpisz
30 listopada 2015, 22:00
ban z kotletem? Wolę sam. Na wynos!
Odpisz
30 listopada 2015, 22:11
Kotlet czy ban? ;-;
Odpisz
30 listopada 2015, 22:30
ban
Odpisz
30 listopada 2015, 22:30
Na wynos, oddam biednym potrzebującym
Odpisz
30 listopada 2015, 22:31
*daje ban w pudełku zawiniętym papierem*
Odpisz
30 listopada 2015, 22:45
Oddaje rozpakowane
Odpisz
30 listopada 2015, 22:47
Nie, dziękuję. Niepotrzebne mi to ;-;.
Odpisz