Fanowskie mega ewolucje Pokemonów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Żartownisie
Młodzi gniewni
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2020, 12:34
od kiedy profesor oak jest pokemonem
Odpisz
6 lipca 2017, 16:39
ktoś się nieźle wysilił z tym ditto...
Odpisz
6 stycznia 2017, 13:07
Mega wobufett najlepszy
Odpisz
14 września 2016, 17:11
mega bibarel
Odpisz
23 kwietnia 2016, 11:51
mega gardevoir
Odpisz
5 lipca 2016, 18:43
On już jest
Odpisz
3 czerwca 2016, 14:24
skrzydlate miraże ładnie wyglądają
Odpisz
20 lutego 2016, 23:13
kto zrobi mega infernape? :( Zapominają o mnie
Odpisz
26 kwietnia 2016, 18:53
@infernape: Ty jesteś dzikim Infenrape, z mangi czy Tym Asha?
Odpisz
29 kwietnia 2016, 19:09
dzikim
Odpisz
29 kwietnia 2016, 19:27
@infernape: O, to fajnie, Infernape to mój ulubiony ognisty starter, przyda mi się
*Rzuca pokeballa*
Odpisz
29 kwietnia 2016, 19:43
wydostaje się
Odpisz
29 kwietnia 2016, 20:00
@infernape: a dobra *daje się złapać*
Odpisz
12 grudnia 2015, 08:03
Mega oak mnie rozwalił :-P
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:34
@Mew_the_pokemon: mwe? mewtwo lepszy
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:04
@wredniak: A może ja wolę mew?
Odpisz
19 stycznia 2016, 15:13
@wredniak: Mewtwo nie jest lepszy, bo nigdy nie pokonał Mew .-.
Odpisz
20 lutego 2016, 23:12
@JaNuSZeq: byłem na wojnie pokemon oni są równej mocy
Odpisz
21 lutego 2016, 11:33
@infernape: Można się nie zgodzić, gdyż Mewtwo ma większą moc, ale po prostu nie jest lepszy, nie jest on tak szybki jak mały i zwinny Mew. :V
Odpisz
21 lutego 2016, 11:38
@JaNuSZeq: jak jest robiony w czarnobylu będzie miał większa moc
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:33
piękny zoroark.Jeszcze mega delfox
Odpisz
1 stycznia 2016, 18:16
Wailorida zje**li wygląda jak sum wielkości wieloryba ze straszną ilośćą płetw
Odpisz
25 grudnia 2015, 15:01
Piękny zoroark
Odpisz
5 grudnia 2015, 10:45
Arcanine słaby a połączenie bidoofa i registeela to w ogóle odjazd.
Reszta fajne
Odpisz
5 grudnia 2015, 22:23
@nr151: To nie tylko Registeel, ale też reszta legend.
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:35
@Husarz101: ano, ho-oha też tam widzę
Odpisz
5 grudnia 2015, 20:03
Większość cudowne
Odpisz
5 grudnia 2015, 15:45
ditto najlepiej wyszedł
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:39
a co poeiecie na mega gardevior (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz