W drukarce do szczeniaczków skończył się tusz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2015, 19:09
Moi przyjarożki byli koloru niebieskiego. Ale zabrakło im tuszu i zrobili jasno niebieski! A później skończył się niebieski i powstalam ja. Ale za to moja mama jak mnie drukowala tez zostala slicznym lamorozkiem. Była i jest koloru czerwonego. Jak slicznie to wyglada!
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:18
@LiliPlQ: Dać Ci numer do dobrego psychiatry?
Odpisz
2 grudnia 2015, 22:05
@YFYDB: Nie potrzebuje. Pan lamodwurożek już jest mom lekarzem
Odpisz
2 grudnia 2015, 22:07
@LiliPlQ: Idz sie powies
Odpisz
3 grudnia 2015, 08:57
@Ch4rles: Jak?
Mam sa kritkie lapki
Odpisz
3 grudnia 2015, 18:08
@LiliPlQ: Znam naprawdę denerwującą psychiatrę. Jest taka samo denerwująca jak ja. Po dwóch rozmowach z nią odechce Ci się mieć dziwne schizy.
Odpisz
3 grudnia 2015, 19:44
@YFYDB: Ale ja nie mam schiz. Jestem normLnym lamorozkiem!
Odpisz
4 grudnia 2015, 14:46
@LiliPlQ: Nie będziesz miała po spotkaniu z tą psychiatrą.
Odpisz
4 grudnia 2015, 19:56
@YFYDB: Ale o co wam chodzi! Co za kraj! Jade do domu rodzinnego w PARYZU
Odpisz
6 grudnia 2015, 12:33
@LiliPlQ: Spokojnie, ja chce tylko Ci pomóc.
Odpisz
6 grudnia 2015, 16:24
@YFYDB: Ale ja tylko powiedzialam o.. mojej rodzinie :'(
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:30
@LiliPlQ: Co brałaś?
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:59
@YFYDB: Mleko w proszku. A co?
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:07
@LiliPlQ: A ja cukier w proszku.
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:53
@YFYDB: Ja sie chyba pomyliłam co do czego. Byłam w Lamorożkshopie i weszłam na dział Narkoooo... Chyba Narkotyki i zobaczyłam że siedzą w wózku małe lamorożki i zabierają ten proszek no to ja przeczytalam no i to było Mleko w Proszku no to je kupilam ale jak te dzieci w Aucie otworzyly proszki i je połknely zaczely tanczyc i krzyczec - ALE SIE NACPAŁEM!!!- Nie zrozumialam nic. Chyba chodzilo Ale sie najadlem ale to dzieci i mają prawo sie pomylic
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:03
@LiliPlQ: To była kokaina. Spokojnie, przejdzie Ci, ale następnym razem, nie bierz tego co małe dzieci.
Odpisz
8 grudnia 2015, 23:17
@YFYDB: Dobrze. Będe ostrożna a teraz ide po wode w proszku
Odpisz
2 grudnia 2015, 16:08
Śmieszne ale i też słodkie :)
Odpisz
2 grudnia 2015, 16:05
Loading...60%
Odpisz
2 grudnia 2015, 16:01
Sweet
Odpisz