Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2016, 22:34
Czy tylko ja tu widzę Louisa z L4D? o.o
Odpisz
11 kwietnia 2017, 22:41
@XxToxicxX: Stary komentarz ale, ja też go widze.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2017, 11:02
Stary komentarz, ale odpowiem.
Odpisz
23 lipca 2018, 20:10
@baarts: Stara odpowiedź, ale odpowiem
Odpisz
23 lipca 2018, 22:00
Ktoś znowu wyszukiwał memów z paydaya.
Odpisz
29 lipca 2018, 21:00
@baarts: nie, ja z losowych elo
Odpisz
23 września 2017, 08:14
wiem czemu uciekli popatrzcie na kolory maski XD
Odpisz
5 grudnia 2015, 20:59
Payday teraz to P2W. Jak ktoś nie gra to wytłumacze w 3 słowach: DLC, DLC, DLC.
Odpisz
11 czerwca 2017, 20:39
wiem ze stare, i na razie nie da sie kupic dlc, ale one sa za grosze.
Odpisz
5 grudnia 2015, 12:07
Przestałem grać jak dodali skrzynki.
Odpisz
25 marca 2016, 22:42
@fufon: A ja gram i nic mi się nie stało przez te skrzynki :P
Odpisz
1 marca 2016, 18:46
Ta pani wygląda jak Asia z żartu Cichego Wuja.
Odpisz
8 grudnia 2015, 16:29
logika payday2, chcesz zamontować tłumik w ręcznym pistolecie?? nie ma sprawy, jedynie 43 K dolarów
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:01
dokładnie ;) to jest takie prawdziwe ... lecz ja zakładam maskę w jakimś nie odwiedzanym przez ludzi miejscu ;3
Odpisz
2 grudnia 2015, 07:37
Bardzo ciekawe, poopowiadaj nam swoje taktyki.
Odpisz
2 grudnia 2015, 15:59
@AbczyX: najpierw chowam się w jakimś schowku na czy w jakimś miejscu tam gdzie nikt nie łazi , i rozpieprzam kamery :D ! potem robię rozpierduche :D
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2015, 16:20
A ECM chociaż używasz?
Odpisz
5 grudnia 2015, 07:12
@AbczyX: prawdziwy ninja nigdy nie używa ECM.
Odpisz
5 grudnia 2015, 12:49
@Szczyt_jeja: ECM jest dobry do rush'ów (jubiler, bank), aby UPEWNIĆ SIĘ, że nikt nie zadzwoni po policję (szczególnie, jak masz ch**owy team) lub jak na jakiejś misji strażnik zostanie zaalarmowany, a ty jesteś daleko. Opcjonalnie jak coś właśnie ma się sp*erdolić, to ostatnią szansą jest właśnie jammer. P:
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:05
@amekninja555: wiem, tylko sobie żartuję.
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:37
@Szczyt_jeja: Ale to prawda - prawdziwy ninja nigdy nie potrzebuje ECM.
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:41
@amekninja555: my z kolegami zrobiliśmy Shadow Raid'a na overkillu bez ECM z wykrywalnością około 20 każdy.
Odpisz
5 grudnia 2015, 20:51
@AbczyX: tak , ale to już jak zrobię wiertło
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:18
Pills here,pills here,pipipipipipi pills here!
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:19
@Menek: Grabbin' pills...
Odpisz
2 grudnia 2015, 07:57
@Menek: Czyżby Left4Dead
Odpisz
2 grudnia 2015, 08:41
@Polak123pl: Nie, HL3.
Odpisz
2 grudnia 2015, 09:52
@Gray1997: A gdzie kupiłeś HL 3, bo ostatnio zakupiłem go na promocji w biedrze
Odpisz
2 grudnia 2015, 20:30
@Polak123pl: Wielki GabeN pozwolił mi na zakup w promocji - 125%.
Odpisz
1 grudnia 2015, 23:21
OH GAWD HE'S GOT A MASK,CALL THE FUCKING ARMY!!!
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2015, 20:28
@TheHunterMLG: Troche jak jeden napad w GTA 5.
Odpisz
2 grudnia 2015, 15:20
Payday 2 jest już PIE****OLNE PAY2WIN
Odpisz
2 grudnia 2015, 15:34
@dajboom: Dlatego gram na Heist.
Odpisz
5 grudnia 2015, 11:07
@dajboom: A za co płacisz aby wygrać?
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:40
@dajboom: Nie. Skiny nie dają dużo. Jeśli jesteś frajerem, to te +4 dmg aby "zdobyć" ten breakpoint na jakiejś tam jednostce mogą coś dać, ale jak ktoś umie strzelać, to ch*ja go to obchodzi.
Odpisz
5 grudnia 2015, 15:52
@amekninja555: tezez nie gram paddaya 2 bo nie kupicem sie ale wiem payday ma skiny bo w intesie piszem
Odpisz
1 grudnia 2015, 22:59
GonzoSSM! ! :D
Odpisz