Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gabisoch

2 grudnia 2015, 21:23

I teraz wystarczy, że ktoś wyciągnie tą z pod spodu...

Avatar OwieczkaDawid

18 grudnia 2015, 18:07

@gabisoch: W sumie jest ich tyle, że siły tak by się rozłożyły, że nic by się nie stało.

Avatar gabisoch

18 grudnia 2015, 18:30

@OwieczkaDawid: No tak

Avatar Nietypowy

20 grudnia 2015, 21:23

@gabisoch: żeby się rozwaliło usisz wyjąć ze 30

Avatar gabisoch

21 grudnia 2015, 03:47

@Nietypowy: No tak XD

Avatar Myszkapl

2 grudnia 2015, 17:04

Trypofobia atakuje ;_;
Przecież do takich dziur wchodzą pająki, i osy, i pająki z odwłokiem osy ;_;

Avatar CrazyMe

2 grudnia 2015, 23:09

@Myszkapl: Weź mi nawet nie przypominaj! Ale mam na to sposób! Chodź. Koło mojego domu mam taką piwnicę/schron! ;)

Avatar Myszkapl

3 grudnia 2015, 11:01

@CrazyMe: Nie, dziękuję za troskę.

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2015, 18:15

@Myszkapl: Osoby z fetyszem na temat pająków i różnych innych gówien właśnie idę po chusteczki

Avatar AidenPearce

18 grudnia 2015, 18:43

@Myszkapl: tygrzyki?

Avatar Myszkapl

18 grudnia 2015, 18:47

@AidenPearce: No, tygrzyki paskowane, ale moim zdaniem "pająki z odwłokiem osy" brzmi w tym konkretnym zdaniu lepiej.

Avatar AidenPearce

18 grudnia 2015, 18:49

@Myszkapl: one są jadowite ;_;

Avatar Myszkapl

18 grudnia 2015, 18:52

@AidenPearce: No, dokładnie. I jak się nie bać?

Avatar AidenPearce

18 grudnia 2015, 18:58

@Myszkapl: tija ja się osy boje a co dopiero to ;-;

Avatar Lekki69

19 grudnia 2015, 09:14

@Myszkapl: wszystkie jadowite pająki nawet nie są w stanie przebić skóry

Avatar Nietypowy

20 grudnia 2015, 21:22

@Lekki69: przebiję ale ich jad jest nieszkodliwy dla człowieka ,a nawet jeśli to i tak polskie pająki mają go za mało że nie zdąży zaszkodzić.

Avatar nata127

19 grudnia 2015, 10:21

kiedy kebab byl za ostry...

Avatar SockPuppet

Edytowano - 18 grudnia 2015, 22:55

Siostra mojej babci też je kolekcjonuje.

Avatar NorthKoreaBall

18 grudnia 2015, 22:38

kiedy masz sranie po kebsie

Avatar Dantalian

18 grudnia 2015, 20:52

To jest na czarną godzinę w razie wypatku kiedy by się papier skończył

Avatar KAJZERKA

18 grudnia 2015, 19:08

Dałabym to chomikowi c:

Avatar GodBlessAmerica

18 grudnia 2015, 19:08

Ocieplenie ściany ,poziom biedny

Avatar NIGGEREL

18 grudnia 2015, 18:53

Teraz jak na to patrze to zdaje sobie sprawe ile drzew idzie do dupy...

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2015, 18:04

Kiedy jesteś tak leniwy, że nie chce Ci się wynieść rolki....

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 16:48

KolekCja

Avatar Aragornek

2 grudnia 2015, 19:30

A może gość jest kolekSjonerem? Wtedy nazwa jak najbardziej poprawna :P

Avatar Asuslap

2 grudnia 2015, 18:48

włóż do jednego kluczyki, a za tydzień szukaj!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Phi!

Były nóżki, nie ma nóżek

To by wystarczyło

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka