Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mijak

6 grudnia 2015, 19:25

Skoro temperatura wynosi 439 C to dlaczego planeta nazywa się 436 B, a nie 439 C?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar Litereallysheep1

25 października 2023, 13:55

@Grzechoooo: a czemu by nie, odkopie sobie

Avatar Grzechoooo

5 listopada 2023, 18:00

@Litereallysheep1: no i fajnie

Avatar SK_Makro

8 października 2018, 18:43

Skoro jest tam lód to musi tam być też woda

Avatar daglasio

12 stycznia 2019, 16:09

@SK_Makro: łał

Avatar Strex

19 listopada 2017, 20:30

atmosferę POPIE**OLIŁO

Avatar Kunek

11 listopada 2017, 17:07

Odpowiedź:
-Ciśnienie

Avatar Jeja4FunPL

16 lutego 2016, 19:46

Hmmm... Czyżby Hoth z SW? (Wiem za zimno)

Avatar malos1234

6 grudnia 2015, 22:16

Taka sytułacja

Avatar Oliwka_99

6 grudnia 2015, 19:32

ciśnienie

Avatar dolar654

6 grudnia 2015, 17:44

Zaraz lód=woda=bakterie=życie to morze tam powinniśmy szukać cywilizacji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Mike0807

6 grudnia 2015, 23:07

@dolar654: woda nie oznacza życia na ziemi występuje w 3 stanach skupienia a np jest planetą na której metan występuje w 3 stanach skupienia

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2015, 17:41

@dolar654: Saturna otaczają LODOWE pierścienie.

Avatar darcus

6 grudnia 2015, 18:04

Sprawa jest prosta - Na planecie panuje bardzo wysokie ciśnienie.

Avatar NorthKoreaBall

6 grudnia 2015, 17:59

ponieważ je**ć logike

Avatar gavardo

6 grudnia 2015, 17:13

I jeb rozmuzgany

Avatar Limfangioleiomiomatoza

8 grudnia 2015, 20:09

@gavardo: Rozmózgany*

Avatar Reichtangle

6 grudnia 2015, 16:34

podobają wam się tego typu obrazki?

Avatar CezaryBartosiewicz234

6 grudnia 2015, 16:46

Avatar albert7168

6 grudnia 2015, 16:58

@Reichtangle: Jasne ;)

Avatar Reichtangle

6 grudnia 2015, 16:59

@albert7168: to dobrze bo planuje dodac ich wiecej

Avatar oDDDo

6 grudnia 2015, 16:52

Na Everescie woda wrze w około 70 st.C z powodu niskiego ciśnienia.
Analogicznie, gdy występuje wysokie ciśnienie, potrzeba wyższej temperatury, aby zmienić stan skupienia niż w normalnych warunkach.

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 19:56

Zgaduje że po drugiej stronie, pewnie jest skierowana do gwiazdy jedną stroną tak samo jak Księżyc do Ziemii

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2015, 21:26

Też o niej słyszałem

Avatar kacperperla

6 grudnia 2015, 16:26

Twoja planeta to Merkury - co prawda nie wykonuje rotacji synchronicznej z Słońcem ale temperatura po jednej stronie planety to -163*C a po drugiej przekracza 400*C

Avatar UnderBird

3 grudnia 2015, 17:39

Ja tam nie wiem bo to trochę daleko,

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Były nóżki, nie ma nóżek

Rel

Frustrujące

Pozdrawiam świetliki

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka