Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 stycznia 2018, 09:43
Jaki sprawdzian? O hu*
Odpisz
5 grudnia 2015, 22:34
O sh*t zamiast się uczyć całą sobote w sapera grałem.
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:11
@pan_hejter: Dwuznacznie się zrobiło.
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:13
@saper123:
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:13
@saper123: so close
Odpisz
17 marca 2017, 13:45
@pan_hejter: Po hui strzelałeś.
Odpisz
17 marca 2017, 15:42
@Archeologwinternetach: nie strzelałem, błąd w liczeniu.
Odpisz
17 marca 2017, 17:18
@pan_hejter: Znam ten ból. Też średnio mi idzie liczenie do 3.
Odpisz
17 marca 2017, 17:18
@Archeologwinternetach: Zawsze gubię się po -0.
Odpisz
17 marca 2017, 18:05
@Archeologwinternetach: Kiedy masz w ch*j cyferek cały czas możesz się pomylić i nie zauważyć że coś jest nie tak.
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2017, 19:09
@pan_hejter: Tylko ja nie wiem jak ci wyszła ta źle zaznaczona mina.
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2017, 19:30
@Archeologwinternetach: ażebym to ja pamiętał to był jakiś rok temu.
Odpisz
3 grudnia 2015, 21:45
i się nie obudzić
Odpisz
3 grudnia 2015, 21:47
ALLAHU AKBAR mu zrobisz?
Odpisz
3 grudnia 2015, 21:54
tak
Odpisz
3 grudnia 2015, 21:55
ku*wa
Odpisz
5 grudnia 2015, 23:54
Ja tez!
*aktywuje bombe*
Allach akbar!
Odpisz
6 grudnia 2015, 00:51
@ZielonyDywanik: O KU*WA!
Odpisz
6 grudnia 2015, 09:44
@ZielonyDywanik: KU*WA ZNOWU ROZJRBAŁEŚ MI ŁAZIENKĘ!!!
Odpisz
6 grudnia 2015, 10:40
Sorry
Odpisz
6 grudnia 2015, 10:59
@ZielonyDywanik: jeszcze mi się srać zachciało T-T
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2015, 21:29
A czy ty zrobiles dzisiaj zdrowa kupke?
Odpisz
6 grudnia 2015, 22:21
@ZielonyDywanik: Nie. Mam srakę, gorączkę i nie śpię od dwóch dni
Odpisz
7 grudnia 2015, 13:34
Bywa
Odpisz
29 czerwca 2016, 20:45
Zjedz pedigree :)
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2016, 15:22
po 7 miesiącach, w końcu mi przeszło. Dzięki za radę :D
Odpisz
16 lipca 2016, 10:36
Moje rady zawsze są pomocne. Polecam się na przyszłość. ☺
Odpisz
18 czerwca 2016, 13:26
Jacek-Placek
Odpisz
23 lutego 2016, 13:22
Jacek nie spił bo pompa jest !!!!!!
Odpisz
24 stycznia 2016, 08:41
Jacek jest mądry
Odpisz
6 grudnia 2015, 16:55
Ja na cały miesiąc mam maraton sprawdzianów zapowiedziany
Odpisz
6 grudnia 2015, 15:19
bonć jak jacek i miej ti w dupie
Odpisz
6 grudnia 2015, 10:19
Niewiedziałem że kanapki umieją spać
Odpisz
6 grudnia 2015, 09:49
Ktoś urządzi dla Jacka internetowy pogrzeb? Widać po jego minie że będzie długo spał.
Odpisz
6 grudnia 2015, 09:48
Jestem z ciebie dumna Jacek
Odpisz
4 grudnia 2015, 22:12
Ja około miesiąc temu miałem 6 kartkówek i 1 sprawdzian jednego dnia.
Odpisz
6 grudnia 2015, 08:54
@Arkusowaty: like
Odpisz
5 grudnia 2015, 21:30
moje życie w kednym komiksie
Odpisz
6 grudnia 2015, 03:34
@Sebzer: Fajna ikona
Odpisz
6 grudnia 2015, 00:10
ja zamiast odrabiać lekcje to gram ;-;
a potem na przerwie odrabiam ;-;
Odpisz
5 grudnia 2015, 23:30
Intreresujące.
Odpisz