memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 27 lutego 2016, 14:42
<a href="<a href=" http://www.obrazki.jeja.pl/194109,vaderze-pomoz.html"" podobne
Odpisz
7 grudnia 2015, 22:55
Ale Nicka szanuje.
4 grudnia 2015, 16:12
Te uczucie kiedy przeszedłeś Fallout, i nie wierz co dalej robić z życiem...
7 grudnia 2015, 19:20
@Adsai: Przejdź fallout jeszcze raz.
7 grudnia 2015, 21:41
@Adsai: Ić do innej frakcji...
7 grudnia 2015, 22:18
@Adsai: Chyba "nie wiesz"?
@FanOfMarkiplier: *idź
4 grudnia 2015, 15:53
I pomyśleć, że jeszcze w F3 Maxson wyglądał tak...
4 grudnia 2015, 15:54
@Menek: Nosz je**ne komentarze obrazkowe!
Edytowano - 7 grudnia 2015, 22:06
@Menek: Weź zmień ten avatar, bo zawsze mnie przeraża.
7 grudnia 2015, 19:04
Od początku byłem po ich stronie ale zachowanie maxxona wszystko zje**lo ;-;
7 grudnia 2015, 21:47
@TheHunterMLG: Tylko Trasa i Minutemani szanują syntki, nawet instytut jest dla nich okrutny, są niewolnikami.
7 grudnia 2015, 21:20
True
7 grudnia 2015, 21:16
xd
7 grudnia 2015, 18:57
dostał w szprychę
8 grudnia 2015, 08:07
@ALKATRAZ: zaraz ty dostaniesz w szprychę
7 grudnia 2015, 18:42
O ku*wa, to tak trochę jak rodzeństwo, tylko to my jesteśmy syntkami.
4 grudnia 2015, 15:18
O co chodzi w tego typu obrazkach?
4 grudnia 2015, 15:19
@mrofpower: Zrobił coś sobie sam i wini innych.
4 grudnia 2015, 15:52
@pavlopavo: W tym wypadku syntki.
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 lutego 2016, 14:42
<a href="<a href=" http://www.obrazki.jeja.pl/194109,vaderze-pomoz.html""
podobne
Odpisz
7 grudnia 2015, 22:55
Ale Nicka szanuje.
Odpisz
4 grudnia 2015, 16:12
Te uczucie kiedy przeszedłeś Fallout, i nie wierz co dalej robić z życiem...
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:20
@Adsai: Przejdź fallout jeszcze raz.
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:41
@Adsai: Ić do innej frakcji...
Odpisz
7 grudnia 2015, 22:18
@Adsai: Chyba "nie wiesz"?
Odpisz
7 grudnia 2015, 22:18
@FanOfMarkiplier: *idź
Odpisz
4 grudnia 2015, 15:53
I pomyśleć, że jeszcze w F3 Maxson wyglądał tak...
Odpisz
4 grudnia 2015, 15:54
@Menek: Nosz je**ne komentarze obrazkowe!
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 22:06
@Menek: Weź zmień ten avatar, bo zawsze mnie przeraża.
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:04
Od początku byłem po ich stronie ale zachowanie maxxona wszystko zje**lo ;-;
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:47
@TheHunterMLG: Tylko Trasa i Minutemani szanują syntki, nawet instytut jest dla nich okrutny, są niewolnikami.
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:47
@TheHunterMLG: Tylko Trasa i Minutemani szanują syntki, nawet instytut jest dla nich okrutny, są niewolnikami.
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:20
True
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:16
xd
Odpisz
7 grudnia 2015, 18:57
dostał w szprychę
Odpisz
8 grudnia 2015, 08:07
@ALKATRAZ: zaraz ty dostaniesz w szprychę
Odpisz
7 grudnia 2015, 18:42
O ku*wa, to tak trochę jak rodzeństwo, tylko to my jesteśmy syntkami.
Odpisz
4 grudnia 2015, 15:18
O co chodzi w tego typu obrazkach?
Odpisz
4 grudnia 2015, 15:19
@mrofpower: Zrobił coś sobie sam i wini innych.
Odpisz
4 grudnia 2015, 15:52
@pavlopavo: W tym wypadku syntki.
Odpisz