memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 sierpnia 2018, 13:37
Moje ciałko składa się tylko z memów.
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:13
A resztę w Chinach.
6 grudnia 2015, 20:37
@FD_God: Made in china (haha dałem z małej jestem zły)
11 kwietnia 2018, 20:15
@FD_God: są fajerwerki "Amerykańska Wolność" wyprodukowane w Chinach
28 grudnia 2017, 18:33
Kogo to ku8wa obchodzi?
7 grudnia 2015, 18:38
A jakie są inne amerykańskie landmarki symbolizujące wolność?
Edytowano - 6 grudnia 2015, 19:52
Bez Francji i Hiszpanii (Anglii zresztą też) nie byłoby nawet USA :v
Edytowano - 6 grudnia 2015, 20:12
@deadxp: Niemiec i nawet w małym stopniu Polski.
6 grudnia 2015, 21:41
@TypowyPolak: Chodzi ci o Wersal ?
6 grudnia 2015, 22:22
@deadxp: Hiszpanska inkwizycja (;_;)
7 grudnia 2015, 16:37
@deadxp: Gdyby nie pomoc Europy to Ameryka była by częścią Wielkiej Brytanii
Edytowano - 7 grudnia 2015, 02:25
Jprdl
6 grudnia 2015, 22:50
To BOMBOWO!!! (bez urazy) :D
6 grudnia 2015, 22:26
Większość, czyli jeden. Spoko.
6 grudnia 2015, 19:19
Dlaczego? Bez interwencji wojsk Francuskich kolonie na wschodzie USA nigdy nie uzyskały by niepodległości, a potem nie utworzyłyby Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2018, 13:37
Moje ciałko składa się tylko z memów.
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:13
A resztę w Chinach.
Odpisz
6 grudnia 2015, 20:37
@FD_God: Made in china (haha dałem z małej jestem zły)
Odpisz
11 kwietnia 2018, 20:15
@FD_God: są fajerwerki "Amerykańska Wolność" wyprodukowane w Chinach
Odpisz
28 grudnia 2017, 18:33
Kogo to ku8wa obchodzi?
Odpisz
7 grudnia 2015, 18:38
A jakie są inne amerykańskie landmarki symbolizujące wolność?
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2015, 19:52
Bez Francji i Hiszpanii (Anglii zresztą też) nie byłoby nawet USA :v
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2015, 20:12
@deadxp: Niemiec i nawet w małym stopniu Polski.
Odpisz
6 grudnia 2015, 21:41
@TypowyPolak: Chodzi ci o Wersal ?
Odpisz
6 grudnia 2015, 22:22
@deadxp: Hiszpanska inkwizycja (;_;)
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:37
@deadxp: Gdyby nie pomoc Europy to Ameryka była by częścią Wielkiej Brytanii
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 02:25
Jprdl
Odpisz
6 grudnia 2015, 22:50
To BOMBOWO!!! (bez urazy) :D
Odpisz
6 grudnia 2015, 22:26
Większość, czyli jeden. Spoko.
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:19
Dlaczego? Bez interwencji wojsk Francuskich kolonie na wschodzie USA nigdy nie uzyskały by niepodległości, a potem nie utworzyłyby Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Odpisz