Jak na ironię, większość amerykańskich symboli wolności
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie znoszę kleszczy
Trzeba brać osobną torbę
To musiało być męczące
Zdeklasowani znowu
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2018, 13:37
Moje ciałko składa się tylko z memów.
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:13
A resztę w Chinach.
Odpisz
6 grudnia 2015, 20:37
@FD_God: Made in china (haha dałem z małej jestem zły)
Odpisz
11 kwietnia 2018, 20:15
@FD_God: są fajerwerki "Amerykańska Wolność" wyprodukowane w Chinach
Odpisz
28 grudnia 2017, 18:33
Kogo to ku8wa obchodzi?
Odpisz
7 grudnia 2015, 18:38
A jakie są inne amerykańskie landmarki symbolizujące wolność?
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2015, 19:52
Bez Francji i Hiszpanii (Anglii zresztą też) nie byłoby nawet USA :v
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2015, 20:12
@deadxp: Niemiec i nawet w małym stopniu Polski.
Odpisz
6 grudnia 2015, 21:41
@TypowyPolak: Chodzi ci o Wersal ?
Odpisz
6 grudnia 2015, 22:22
@deadxp: Hiszpanska inkwizycja (;_;)
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:37
@deadxp: Gdyby nie pomoc Europy to Ameryka była by częścią Wielkiej Brytanii
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 02:25
Jprdl
Odpisz
6 grudnia 2015, 22:50
To BOMBOWO!!! (bez urazy) :D
Odpisz
6 grudnia 2015, 22:26
Większość, czyli jeden. Spoko.
Odpisz
6 grudnia 2015, 19:19
Dlaczego? Bez interwencji wojsk Francuskich kolonie na wschodzie USA nigdy nie uzyskały by niepodległości, a potem nie utworzyłyby Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Odpisz