Gdy widzę kłótnie w komentarzach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2016, 19:59
*Kłótnia w komentarzu*
Odpisz
29 stycznia 2016, 17:35
Odpisz
29 stycznia 2016, 18:53
@Numinax: *Kłótnia w komentarzu*
Odpisz
3 lutego 2016, 20:39
Odpisz
4 lutego 2016, 14:53
@JaJestemZWami: *Kłótnia w komentarzu*
Odpisz
7 lutego 2016, 16:11
Odpisz
8 lutego 2016, 11:36
@JaJestemZWami: *Kłótnia w komentarzu*
Odpisz
8 lutego 2016, 14:09
Jeszcze troche i będę musiał sam robić grafiki :D
Odpisz
8 lutego 2016, 21:50
@JaJestemZWami: Ładnie :p
Odpisz
27 maja 2019, 18:10
@JaJestemZWami: jesteś z nami?
Odpisz
5 grudnia 2015, 15:11
to jak wstawiłeś tego posta będąc martwym?
Odpisz
8 lutego 2016, 14:16
Życie po śmierci.
Odpisz
5 grudnia 2015, 16:58
Epicką opcją było by bić ludzi przez internet.
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:05
@Mrkociak: Epickie by było gdyby internet był zakazany powiadasz?
Odpisz
8 lutego 2016, 14:13
@Mrkociak: Da się.
Odpisz
13 grudnia 2015, 15:24
Czy tylko ja myślałam, że on idzie po Popcorn?
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:54
@LifeToLife: nie, nie tylko ty
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:57
@LifeToLife: za którym razem?
Odpisz
13 grudnia 2015, 18:39
@wampirra107: Głównie za 1, ale ta Popcornowa nutka nadzieji pojawiała się przy każdym wyjściu.
Odpisz
13 grudnia 2015, 21:28
@LifeToLife: łączmy się w kłótni i popcornowej nadzieji
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:11
@wampirra107: *Łączy się*
Odpisz
13 grudnia 2015, 21:07
aha spoko...
Odpisz
13 grudnia 2015, 17:47
zmieniam się w ludzika z kreskówki i podpalam komputer i strzelam sobie w głowę?
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:54
Tez mam benzyne pod biurkiem xD
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:00
jak ja to dodalem tydzień temu to wszyscy mówili że było
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:59
Eeee... taaak... ale zazwyczaj to idzie sie po popcorn i to ogląda.. $-$
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:28
Ja się zaczynam śmiać :v
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:03
Dość długi gif. Jakbyś dodał jeszcze parenaście klatek to byłby z tego film krótkometrażowy.
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:16
@Lumaq: "Dość długi gif"? Pff...
http://www.obrazki.jeja.pl/70949,najdluzszy-gif-swiata.html
oraz
http://www.obrazki.jeja.pl/104264,najdluzszy-gif-ever.html
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:31
myślałem, że idzie po popcorn, a poszedł po młotek
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:22
Wziąłeś to z grupy, Xdej. >:V
Odpisz