Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2015, 18:18
ONE PUUUUUUUUNCH!
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:31
@FullPain: MAAAAAN!!!!!! UO UO UO UO UO!!!!
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:39
@Wolfmer: Sandżjou, hiszou, szisou sajkjou
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:43
@FullPain: ??? na to ci nie odpowiem D:
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:45
@Wolfmer: Nanda eta, łanuarejszyn, and hi tamaranaj!
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:05
@FullPain: ;___;
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:15
@FullPain: Łan pancz, łan kou, sero ren szou!
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:39
@FullPain: Ja tak nie umić.
Odpisz
15 grudnia 2015, 19:35
@Wolfmer: Omanaka, suminaka, seee!
Odpisz
16 grudnia 2015, 17:30
@FullPain: Poooooweeer a big poooweeer
Odpisz
16 grudnia 2015, 17:56
@Wolfmer: Get the pooower*
giri giri genkai made
Odpisz
16 grudnia 2015, 17:59
@FullPain: Heeeeroo!
Odpisz
16 grudnia 2015, 17:59
@Wolfmer: Oreo takaero koeja!
Odpisz
16 grudnia 2015, 18:01
@FullPain: ha saj han!
Odpisz
16 grudnia 2015, 18:04
@Wolfmer: Ed te sziku łanaiso
Odpisz
16 grudnia 2015, 18:05
@FullPain: Hero!!
Odpisz
16 grudnia 2015, 22:21
@Wolfmer: Dakara, hitsoszirezu aka tu takae!
Odpisz
18 grudnia 2015, 18:29
@FullPain: sha ha
Odpisz
18 grudnia 2015, 18:50
@Wolfmer: Sora, omoijoszi jose sukei
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:01
@FullPain: o le ła
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:50
@Wolfmer: Sziruszi łanaiszo
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:54
@FullPain: Heerooo!
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:58
@Wolfmer: Dakara hitszorizu aku tatakau
Odpisz
21 grudnia 2015, 17:13
@FullPain: :(
Odpisz
30 grudnia 2015, 15:09
@FullPain: Czekać na 2 sezon...
Odpisz
7 kwietnia 2017, 16:35
@Wolfmer: W tym roku ma być.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 21:12
@Archeologwinternetach: Ku*wa aecheolog
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2017, 21:44
@Wolfmer: Ku*wa, Sherlock Holmes.
Odpisz
7 kwietnia 2017, 22:27
@Archeologwinternetach: ku*wa wiem o 2 sezonie
Odpisz
7 kwietnia 2017, 23:10
@Wolfmer: To dobrze.
Odpisz
5 lipca 2017, 16:36
@Archeologwinternetach: nie zdążo na ten rok nijak.a nawet jakby mieli zdążyć to za mało mangi jest żeby był dobry sezon
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:16
@FlorencjaBall: k
Odpisz
22 marca 2018, 07:45
@Archeologwinternetach: Halo dobjur tu 2018 i dalej ni ma.
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2018, 17:01
hurr durr gdzje je mój sezon 2 reeeeee
Odpisz
22 marca 2018, 19:04
@FullPain: nje ma, też czekam.
Odpisz
14 września 2018, 21:51
pół roku później nadal nie ma
Odpisz
18 listopada 2018, 10:27
zara bydzie
Odpisz
22 lutego 2018, 22:57
Łan PAAAAAAAAAAAAAAAANCZ
Odpisz
15 stycznia 2016, 18:06
Myślałam że ma nogi koali XD
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:56
o, dwóch Mateuszów
Odpisz
5 grudnia 2015, 18:00
Trzech.
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 03:36
@matezpl: Trzczterech
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:53
Co to za anime?
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:54
one punch man!
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:55
@mooped: Ktoś ciągle spami tym gównem...
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:57
to anime tego sezonu!
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:57
Jakim gównem? Oglądałeś chociaż?
Odpisz
5 grudnia 2015, 18:03
@Mycha2001: Tak, oglądałem. Wszystko ubija na hita.
Odpisz
5 grudnia 2015, 18:45
chodzi o komediowy przekaz a i tak te walki są za**biste :3
Odpisz
5 grudnia 2015, 18:53
@grochuwa: Walki najch**owsze. Jedno uderzenie i wygrana.
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:02
Bo to ma pokazać problem bohatera który jest tym znudzony i szuka kogoś z kim mógł by się zmierzyć na dłużej niż 0.2s
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:32
SPOILER ALERT!!! Jest przeciwnik który przeżył więcej hitów niż jeden... :D
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:38
No ku*wa co za spie**olony naród mangozjebów (może nie wszyscy) za co tyle strzałek w dół, bo człowiek sobie całkowicie subiektywną opinię wyraża?
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2015, 18:57
Człowieku może i są walki na 1 hita ale tu chodzi o przesłanie komedyjne :p i może te walki są na 1 hita ale trochę zabawne przykładem tutaj będzie walka z rzeźnikiem kabuto XDDDDD
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:08
@mistrzu12pl: Hit dnia w supermarkecie!!!
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:10
@Wojtinio: Strzałka w dół oznacza "nie zgadzam się z opinią", jeżeli nazywanie anime gównem jest opinią to ja się z tym nie zgadzam...
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:12
@Wolfmer: Tak! Jest to ten komar! (zwykły, nie komarzyca)
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2015, 19:40
@mistrzu12pl: JA CHCĘ KU*WA JEGO MAĆ FABUŁY! W DUPIE MAM ŚMIANIE SIĘ!
Poza tym lepsze jest już Owari no Seraph, choć i tak jest to cukierkowa seria.
Odpisz
14 grudnia 2015, 20:08
Jak to nie ma fabuły! :O To wszystko zmierza do kolesia którego 1 ciosem nie pokona i genosa on "trenuje" więc może coś się w tym wydarzyć a dążenie do klasy s? W której powinien być od początku ale co z tego! :D
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2015, 20:15
@mistrzu12pl: Ale to jest płytkie!
Ciągłe powtarzanie, że to niemożliwe, nieprawdopodobne. Te wymuszone zdziwienia.
Odpisz
14 grudnia 2015, 22:05
@mooped: krolowa komarow jeden lisc i po dupeczce.... heheh
Odpisz
14 grudnia 2015, 22:07
@mistrzu12pl: hehee sobotnia promocja w markecie.... najlepszy tekst odcinka
Odpisz
14 grudnia 2015, 21:56
dat ass
Odpisz
14 grudnia 2015, 21:49
Ja rozumie fajne anime sama oglądam ale co wam odje**ło?? Ktoś ciągle tym spami -.-
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:47
Najlepsze anime tego sezonu! B)
ŁAN PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANCZ
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:40
To nie jest zabawne, nie powinno być na głównej
~~Allah Akbar
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:57
Komarzyca była fajna... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda tylko że była na ekranie tak krótko ;-; Nadludzka siła Saitamy ma jednak swoje wady...
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2015, 19:05
@Volny: Ta sytuacja kiedy wszyscy męczą się z kobietą - komar,a ty przychodzisz i rozwalasz ją na szczała.
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:19
@Pitrekkk: Ponieważ nie lubisz komarów, nawet jak są fajnymi dupami.
Odpisz
5 grudnia 2015, 21:56
Czyli wywijasz cyckami jak po*bana/y?
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:47
Właśnie skończyłem oglądać ten odcinek!
Odpisz