Dwie sławne survivalówki....
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2021, 10:56
Jakiś archeolog chciałby pograć razem w DST?
Odpisz
24 lipca 2021, 18:59
@MENEL1239: Bym chciał, ale muszę jeszcze dużo się nauczyć
Odpisz
13 lipca 2025, 16:23
@Kapitan_Igloo: mordo, trzy lodu + monster meat = wygryw
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:28
A the forest? 7 days to die? Stranded deap? Subnautica?
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:40
@MTziolkowkyV: To już nie są ZNANE gry
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:49
@Frutti56: Właśnie są znane, nawet bardziej od tych dwóch.
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:57
@MTziolkowkyV: H1Z1 można też zaliczyć do survivali.
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:31
@kajtekk: Zapewniam, że nie są bardziej znane.
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:33
@kajtekk: Od MiNECRAFTA? Śmiem wątpić.
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:46
@Frutti56: Jak nieznane to jedne z na najlepszych gier sdurviwalowych
Odpisz
21 kwietnia 2016, 07:20
@Damixi: Spóźniony komentarz. The Forest i inne mają rok, mogą mieć np. 1.000.000 fanów. Kiedy Minecraft i Don't starve już są starsze i mogą mieć coś w pobliżu 5.000.000 fanów
Odpisz
11 czerwca 2016, 21:31
@JaNuSZeq: Sorry za odkopywanie, ale Minecraft ma sprzedane ponad 100 milionów kopii, więc ....
Odpisz
12 czerwca 2016, 18:20
@Damixi: No tak, ale to było porównanie...
Odpisz
4 października 2017, 17:26
@MTziolkowkyV: The Long Dark?
Odpisz
5 października 2017, 06:48
@geralt735: Minely dwa lata od tego komentarza
Odpisz
11 października 2017, 22:20
@MTziolkowkyV: W ogóle się jakiś zlot kopaczy zrobił
Odpisz
6 marca 2019, 22:08
@Damixi: no
Odpisz
6 marca 2019, 23:01
@mamrek: ta
Odpisz
4 sierpnia 2019, 00:40
@Frutti56: Owszem.
Odpisz
4 sierpnia 2019, 01:46
@Grzechoooo: aha
Odpisz
16 lutego 2020, 10:09
@Frutti56: spuźniłem się?
Odpisz
16 lutego 2020, 10:10
@brave_ezic: trochę. Ale lepiej późno niż wcale.
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:25
Tyle, że Minecraft to sandbox z elementami survivalu, a nie survival...
Odpisz
9 grudnia 2015, 12:59
@darcus: Wiesz według Mojang to sandbox/rpg....... Plamiące honor rpgów rpg....
Odpisz
12 września 2016, 19:43
@darcus: Mam dziwną przypadłość. Gdy widzę komentarz z np. 6 strzałkami w górę i 5 w dół to muszę, MUSZĘ dać strzałkę w dół żeby zachować równowagę wszechświata nawet jeśli to zajebisty komentarz. Tak więc sory ale... Ta strzałka w dół to nie opinia, to misja
Odpisz
12 września 2016, 19:44
@Masellko: Chorobliwy perfekcjonizm. Walcz z tym. Nie wyjdzie ci to w życiu na dobre.
Odpisz
24 listopada 2016, 08:42
@darcus: ja tez musiale myrownac 1/0 to nie rowno
Odpisz
19 grudnia 2016, 09:41
@Maszterek583: zartuje popsulem komentarz darcusa tylko :D
Odpisz
25 marca 2019, 12:23
@Masellko: (odkop) a pod tym komentarzem jest 8 w górę i 8 w dół :-) Proszę o obrazek z Thanosem :-)
Odpisz
14 kwietnia 2019, 19:35
@WybraniecZWI: prosz
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:21
Dzięki XD
Odpisz
22 lutego 2017, 19:58
W obie gram i obie lubię kto się zgadza łapka w górę :)
Odpisz
8 sierpnia 2016, 15:18
setny kom
Odpisz
6 września 2017, 07:49
@bambusowapanda: nikogo to nie obchodzi
Odpisz
6 września 2017, 12:58
archeolog
Odpisz
6 września 2017, 16:06
@bambusowapanda: trafiłem tu z losowych
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:59
Z minecrafta taki survival, jak z osła rumak.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:34
@Chrzaszcz_Trzcinowy: To bardziej sandbox niż survival
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2015, 21:54
Jak ja nienawidze Minecrafta :/
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:29
@Mysz_Komputerowa: Prawda jest taka, że gra jest dobra, ale ma złą reputację ze względu na to, że najbardziej upodobały ją sobie dzieci...
Odpisz
13 czerwca 2017, 13:36
@Mysz_Komputerowa: Można i tak.
Odpisz
22 stycznia 2016, 17:38
A 60 seconds?
Odpisz
13 grudnia 2015, 20:22
Don't starve o wiele lepsze. Najlepszy jak dla mnie jest Webber.
Odpisz
24 grudnia 2015, 10:46
@Mew_the_pokemon: dla mnie też bo webberem przetrwam najwięcej
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:04
1 noc zawsze najtrudniejsza
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:07
@bylejakbylegdzie: To zależy jaki masz sposób.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:18
@Mycha2001: Zakopać się pod ziemią i co jakiś czas odkopywać 1 blok żeby sprawdzić czy już jest dzień.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:22
@shizofrenik: A w don't starwie?
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:23
@Mycha2001: Wstyd się przyznać ale nie grałem. *daje sam sobie strzałkę w dół*
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:25
@shizofrenik: Nie płacz.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:25
@Mycha2001: Pobieram w tym momencie aby wyjść ze spie**olenia.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:28
@shizofrenik: Że spie**oliny nie da się tak po prostu wyjść.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:28
@Mycha2001: Ale można z tym walczyć. To jest jak AIDS.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:32
@shizofrenik: Lecz nigdy z nim nie wygrasz.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:35
@Mycha2001: To już wiem :<
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:36
@shizofrenik: Ale ja ci pomogę. (Chyba że nie grałeś w HL to umrzesz).
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:44
@Mycha2001: CS sie liczy?
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:51
@shizofrenik: Jaka wersia?
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:51
@Mycha2001: 1.6
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:51
@shizofrenik: To tak. (CS to mod z gry HL)
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:53
@Mycha2001: Wiem. Dlatego pytam czy się liczy.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:55
@shizofrenik: No liczy liczy.
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:40
@shizofrenik: Lepiej kup a nie pobierasz ;v
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:02
@Mycha2001: i czy masz kody.
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:04
@Mycha2001: Wybrać Willow.
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:06
@Janusz_Przewodnik: Wigfrid i Wendy są najlepsze (według mnie)
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:44
@LaPrincessA: Willow ma od razu byoń i światło.... Wendy wydawała mi się za trudna, a Wigfrid je tylko mięso ;-;
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:06
@Janusz_Przewodnik: Tak, to prawda, ale Willow psycho szybko spada ;-;
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:30
@jezuz13: Tylko że troszku bieda.
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:33
Maxwell!!! Ty ch*ju!!! po co go stworzyłes!!! Grue!!1
Odpisz
1 października 2017, 19:11
@Wolfmer: Maxwell nie stworzył Grue. Grue to była jego asystentka (nie pamiętam jej prawdziwej nazwy)
Odpisz
1 października 2017, 20:54
@FilipC4: 2 lata, 2 je**ne lata a ty mi dajesz strzałkę w dół bo 2 lata temu czegoś nie wiedziałem.
Odpisz
2 października 2017, 17:09
@Wolfmer: ja ci tej strzałki nie dałem
Odpisz
2 października 2017, 20:49
@FilipC4: kk
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:06
i najlepszą postacią jest według mnie ten robot i ta dziewczyna co przyzywa swoją siostrę Abigel
Odpisz
9 grudnia 2015, 00:54
@zx2001: WX-78 i Wendy. Ale nie Abigel, tylko Abigail.
Odpisz
9 grudnia 2015, 01:00
@Maweri: oj tam czepiasz się można ich przyzwać mnóstwo i zrobić armię jak ja
Odpisz
9 grudnia 2015, 01:03
@zx2001: Grałeś kiedykolwiek Wendy? :v Albo w DS?
Odpisz
9 grudnia 2015, 01:18
@Maweri: no grałem Wendy
Odpisz
10 grudnia 2015, 10:32
@zx2001: WX FOR EVAH
Odpisz
10 grudnia 2015, 22:56
do you speak germany??
Odpisz
11 grudnia 2015, 07:04
@zx2001: Nein
Odpisz
9 grudnia 2015, 08:44
Najlepszy survival to Quake 3 Arena, Dm17 przy pełnym serwerze.
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:04
Ja wole starego minecraft'a.
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:04
W starve 1 noc jest najlatwiejsza a najtrudniejsza jest noc w środku zimy kiedy jest pełnia i pojawia się jeleniocyklop
Odpisz