Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar minecraft007

23 grudnia 2015, 17:56

W alternatywnym świecie świat w którym żyjemy jest dla ludzi z alternatywnego świata tym alternatywnym światem który jest ukazany na tym alternatywnym światowo obrazku z alternatywnego świata...

Avatar obserwator

6 grudnia 2015, 10:03

W alternatywnym wszechświecie to drabina utknęła na strażaku, a dzielne drzewa wspinają się po niej po kocie. Potwierdzone info.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 grudnia 2015, 10:10

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2015, 23:21

@obserwator: Ciężko było to sobie wyobrazić xD

Avatar Hatapon

23 grudnia 2015, 04:27

@obserwator: Cyriak 0_0.

Avatar Rogalik_Z_Czekolada

22 grudnia 2015, 15:17

W atlernatywnym świecie,to moc ma Elsę i strzela nią w siostrę.

Avatar MrStick

22 grudnia 2015, 16:35

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 grudnia 2015, 15:57

W alternatywnym świecie Kraina Lodu jest lepsza od Króla Lwa.
Zaraz... ...Kraina Lodu nigdy nie będzie lepsza od Króla Lwa.

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2015, 15:53

Avatar kemi12

22 grudnia 2015, 15:37

W alternatywnym świecie to kible srają na nas...

Avatar PustaButelka

22 grudnia 2015, 15:13

W alternatywnym świecie, nic nie istnieje.

Avatar kasza_w_sprayu

22 grudnia 2015, 15:02

Koty przejmują władzę nad światem...

Avatar Archeologwinternetach

22 grudnia 2015, 15:07

@kasza_w_sprayu: Tym czasem w alternatywnym wszechświecie tracą powoli ją.

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2015, 10:25

To nie alternatywny wszechświat tylko sowiecka rosja. Bo w ZSRR nie strażak ratuje koty bo to koty ratują strażaka.

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2015, 08:52

To wygląda dziwnie

Avatar RussiaBall

6 grudnia 2015, 10:04

widać że masz zjebterów

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 grudnia 2015, 10:09

@RussiaBall: no pod prawie wszystkimi moimi komami są 2 łapki w dół

Avatar Mitsuko

6 grudnia 2015, 08:43

Mój mózg. ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Jest taka skromna...

Hobby dla faceta

Mało znany szczegół

Żartownisie

Dobra oferta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka