Ktoś tu miał dużo wolnego czasu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Brawo za czujność!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2022, 12:34
Dzień dobry ja przyszedłem po pana czas bo, widzę że ma pan za dużo
Odpisz
18 listopada 2020, 09:14
SENSEI?!
Odpisz
13 grudnia 2015, 12:18
Ktoś miał opieprz u nauczyciela.
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:02
Czas przeznaczony na to-to czas wykorzystany w 100%.
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:16
One Punch Man is life! One Punch Man is love!
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:37
Zła kolejność x)
Odpisz
8 grudnia 2015, 16:12
Anarchia!!!
Odpisz
8 grudnia 2015, 21:56
Ok, od dzisiaj bedę biegał po ulicy z widelcem! Nikt nie będzie mi życia układać!
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2015, 19:57
Kto zrobi mi taką tapete
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:37
gdyby ktoś chciał by tak zrobić u mnie na tablicy to w czwartek narysował by tylko z 4 twarze i markery by się wpisały (moja klasa ma 6osób i zużywa 8 markerów w 4 dni!!!)
Odpisz
8 grudnia 2015, 16:55
O co chodzi z tym kolesiem, jesli moge wiedziec?
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:01
@Agaran: To za**bisty Saitama z za**bistego anime One Punch Man!
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:24
@Szeri27: Dzięki
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:49
@Saitama: Nie ma za co, użytkowniku, który założył konto na Jeja po to, by zostać sławnym Saitamą >:p
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2015, 18:44
Nowak. Zmazać tablicę. Piszemy lekcja, temat: "Łokietek i..."
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:43
pff. Jak ostatnio mieliśmy zastępstwo to wyszło nam takie coś.
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:32
Akurat gdy to oglądam....przypadek?
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:58
Od samego patrzenia na Saitamę już czuję wpie**ol :D
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:46
agario :3
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2015, 16:33
@Spypolska: To jest One Punch Man...
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:35
Saitama widzę w tym tablicu.
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:25
ten obraz przedstawia dusze moich martwych wrogów...
Odpisz