Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tacy sami, a ściana między nami
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2017, 09:14
Jestem ciekaw jak dosięgneliby gdyby zaczeli od końca a nie od środka
Odpisz
21 marca 2017, 10:42
Jestem pod wrażeniem. .
Odpisz
9 grudnia 2015, 18:07
I teraz ktoś go popycha
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:55
Eeee czemu nie zacząć od środka ?
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:08
@larens: Bo zaczynanie od środka jest zbyt mainstreamowe (chyba tak to się pisze).
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:21
@Naruumi: dobrze napisałaś ^^
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:24
@furry_candy_husky_: *napisałeś
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:25
@Naruumi: ...
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:27
@furry_candy_husky_: Ha! Nie spodziewałaś się tego! :D
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:38
a tu drgnie mu ręka... wtedy byloby za**biste domino...
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:45
ok
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:38
ostatni obrazek
4k full hd
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:48
@ToJeAmelinium: ty tak serio
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:24
@ToJeAmelinium: tak ma być
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:19
@ToJeAmelinium: To są kubki ;-;
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:22
@RussiaBall: Ty wyczuwasz sarkazm nie ?
Odpisz