Czy tylko ja tak robię, gdy jestem zbyt leniwy, żeby się schylać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2018, 14:50
Ten kto tak nigdy nie robił niech rzuci kamieniem
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2020, 05:31
@PoProstuWojtek: *rzuca kamieniem*
Odpisz
19 września 2024, 16:48
@kub405: *Wyciąga trebusz taktyczny i zdobywa Jerozolimę*
Odpisz
19 września 2024, 16:48
mmm st00pki
Odpisz
22 lutego 2017, 20:03
Nie tylko ty
Odpisz
12 grudnia 2015, 20:53
też tak robię
Odpisz
11 grudnia 2015, 15:46
Ja tak zbieram skarpetki
Odpisz
8 grudnia 2015, 21:38
Nie...nie tylko. ;-;
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:55
robię tak jak idę się kąpać. Podrzucam wtedy wszystkie ciuchy na głowę
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:49
Nie.
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2015, 10:47
Stopa wyewoluowała z dłoni, więc nie ma w tym nic złego.
Odpisz
8 grudnia 2015, 12:54
dobry troll, ktoś Ci uwierzył
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:14
@bezimienny7: kreacjonista?
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:58
nie chodzi mi o ewolucje tylko o stwierdzenie "stopa wyewoluowała z dłoni", ktore nie jest poprawne
Odpisz
8 grudnia 2015, 16:42
@bezimienny7: Miał na myśli, że kiedyś istoty humanoidalne używały stopy jako ręki.
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:31
@bezimienny7: ehh
Ludzka kończyna kroczna wyewoluowała z dolnej kończyny chwytnej przedstawicieli czlekokrztaltnego gatunku (którego nazwy nie jestem w stanie podać)
Lepiej?
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:21
nie tylko ty
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:58
Nope
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:12
nie
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:47
Przypominają mi się te pie**olone woreczki z podstawówki ;-;
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:06
@Masterka: To wnerwiające ćwiczenie miało przygotować nas właśnie do tego.
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:09
@kotouakk: *Zakłada hełm* Jestem gotowa.
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:08
Nie jestem sam xD
Odpisz
8 grudnia 2015, 16:18
ja też tak robie xD
Odpisz