Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2015, 10:15
I 💙 Imperium ;-;
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:40
Zawsze chcialem byc jednym z nich i pracowac na tych zamarznietych planetach
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:24
@Chemical: Już dziś dołącz do Imperium i zrealizuj swoje marzenia!
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:35
@Vader0PL: Ja też mogę?
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:40
@Vader0PL: i ja?
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:41
@Vader0PL: A ja to co?
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:42
@Vader0PL: a ja?
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:48
@Vader0PL: i ja
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:25
@Grecja: Pay debts.
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:26
Nie zdałeś testu na inteligencje...
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:26
@Mati129: Masz prawo dołączyć.
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:27
Możesz.
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:28
@NinjaPotato: Ty też możesz dołączyć.
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:42
@Vader0PL: ok zapisuje sie na planete GENOSIS
Odpisz
9 grudnia 2015, 21:14
@NinjaPotato: Okay.
Odpisz
10 grudnia 2015, 07:34
@Chemical: Wystarczy kupić Battlefronta :()
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2015, 09:16
@Vader0PL: :D
To chyba oznacza, że muszę zrobić awatar D:
Odpisz
10 grudnia 2015, 14:15
Nie, nie musisz.
Odpisz
10 grudnia 2015, 16:50
@Vader0PL: mogę?
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:01
@Vader0PL: prooooooooooooooooooooooooooooooszę
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:03
@Vader0PL: ;-; jak to
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:09
Tak to, uzyskałeś -1 punktów na 1000 możliwych ;-;
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:12
@Grecja: Najpierw spłać długi.
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:13
Tak.
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:22
@Vader0PL: ..ale nie myśl o wysłaniu mnie na Mandalorę.
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:32
@Vader0PL: okrada klona ucieka i płaci długi
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:35
@Grecja: *Zabija złodzieja i odrzuca jego kandydaturę*
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:36
Nom, trafisz na Naboo.
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:09
@Vader0PL: vader ale od 7 części nie żyjesz która będzie dokładnie za tydzień
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:10
@mati3853: A kto powiedział, że żyję? jestem materialnym duchem odpisującym ci na jeja.pl.
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:18
@Vader0PL: ...
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:27
@Vader0PL: Może być(Ale chce sterować AT-AT).
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:56
Może ci się uda.
Odpisz
18 grudnia 2015, 16:21
@Vader0PL: Też chcę dołączyć do Imperium!
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:02
Okay.
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:18
Szkoda tylko, że w obu przypadkach zbroje były odpowiednio dostosowane do klimatu planety. Imperium dba lepiej o swoich ludzi niż nasz kraj.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 21:24
@FD_God: Tusk/Kopacz/Szydło-Duda (Kaczyński) = Darth Vader
Odpisz
8 grudnia 2015, 12:25
@FD_God: Ale czekaj. Ty wiesz, że Star Wars to zmyślona historia? Że Jedi nie istnieją i nie ma czegoś takiego jak armia Imperialna? Jeżeli tak, to powinieneś też wiedzieć, że jakiekolwiek porównywanie świata rzeczywistego, do całkowicie zmyślonego NIE-MA-SENSU.
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:10
@ManewryTaktyczne: Facepalm. Ma.
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:21
@FD_God: tak troszczą się o nich bo klony trochę kosztują
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:22
@harpian1: O klony właśnie było łatwiej, jednak z czasem zwyczajnie się zestarzały, a Kamino zostało zniszczone.
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:23
@harpian1: Ale oni nie są klonami...
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:57
@ManewryTaktyczne: Uzasadnij.
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:23
To są klony zrobione na podstawie Jango Fetta.
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:30
@fufon: TO NIE SĄ KLONY!!! Klony odeszły ze służby. A żołnierzami Imperium byli albo dezerterzy z Rebeli albo normalni ludzie, którzy zapisali się do wojska
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:15
to właśnie rebelianci byli dezerterami Imperiumm... I zapisywali się dobrowolnie pod przymusem Imperium...
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:21
@opliko95: Znaczy z tymi rebeliantami masz trochę racji... Bo gdy złapano jakiegoś rebelianta to albo go mordowano albo pod naciskiem przechodził znów na stronę imperium.... Ale jedno jest pewne, IMPERIUM RZĄDZI
Odpisz
9 grudnia 2015, 09:20
a co tu uzasadniać :P? Jaki ma sens porównywanie całkowicie zmyślonej rzeczywistości do realnego świata? Nie mówiąc już o tym, że GW to science-fiction, czyli nie tylko zmyślony świat, ale dodatkowo taki, w którym rozwój technologiczny jest o setki lat bardziej zaawansowany, a może nawet nigdy nie powstanie. To tak jakby ktoś w średniowieczu mógł obejrzeć "Robocopa" i powiedzieć, że o ich strażników zamkowych państwo się mniej troszczy, bo nie mają takiej zbroi jak główny bohater. Głupota, debilizm i bezsens, ale z tego co widzę po reakcji "strzałek" myślenie boli sporą ilość ludzi i psychofanów Star Wars, którzy o istnieniu serii dowiedzieli się wraz z hype'm na nadchodzącą część...
Odpisz
9 grudnia 2015, 11:01
@ManewryTaktyczne: Ma
Odpisz
9 grudnia 2015, 12:52
@ManewryTaktyczne: Szkoda tylko że on to powiedział prześmiewczo, a Ty to traktujesz jaj polityczną konserwację....
Odpisz
9 grudnia 2015, 13:32
@panther500: no tak, beczka 200 :D
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:53
no prosili o wnisek to mają
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:40
znowu NIE TRAFILI tam gdzie chcieli
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:22
@NinjaPotato: Ba Dum Tss
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:28
Ten naramiennik na 1 obrazku wygląda jak dziób kaczki ;-;
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:08
Jak dodałem to do poczekalni to było bez cenzury...
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:01
tamci na kogo ida
Odpisz
7 grudnia 2015, 22:14
Z tego co pamiętam to nie dało się od tak przenieść do innego oddziału
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 21:40
Zdublowany komentarz
Odpisz