Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2019, 22:07
Mody
Odpisz
30 sierpnia 2019, 20:19
@MajnkraftAlusiek: taa dzięki modom każda gra przeżywa swoją drugą młodość
Odpisz
21 stycznia 2018, 12:20
ostatnio kupiłem skyrima legendary edition dobre czy nie?
Odpisz
28 stycznia 2018, 21:39
@Kaibeq: takie 7.5/10
Odpisz
29 stycznia 2018, 06:42
@ufok1234: ok
Odpisz
12 kwietnia 2017, 22:43
jeśli ląduje serwery to podłącz kablem chyba że masz kablem
Odpisz
12 kwietnia 2016, 20:38
konsole są super
Odpisz
26 czerwca 2016, 19:31
@SebastieX: Nie. Gówniane serwer konsol nie dorównują idealnym wieloserwerowym pecetom.
Odpisz
11 października 2016, 08:47
@JaNuSZeq: Wiesz jaki jest problem? że samolubni gracze pc mają tylko pc bo ktoś im powiedział że konsole są do dupy albo w ogóle ich nie mieli
Odpisz
15 października 2016, 12:07
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Ja mam Xbox One i PC, ale jedno z nich ma tak gówniane serwery, że nie tykam multika i trzeba jeszcze za niego płacić.
Odpisz
2 grudnia 2016, 15:54
@SebastieX: A ja jestem multiplatformowcem lalalatralalala
Odpisz
26 marca 2016, 08:15
Różnica jest taka, że Skyrim na minimalnym to na konsolach mocno rozpixelowana gra, a na PC minimalne to gra bez tekstur. Podłoża są szare, obiekty są różowe.
Odpisz
29 października 2016, 22:41
@jaccku321: mylisz sie kolego ja gram w skyrim'a na najniższych (powodem sa mody) i grafika nie jest wczle taka zła
Odpisz
30 października 2016, 21:48
@Adgos: tryb zgodności dla Win 4 + najniższa opcja w launcherze = brak tekstur
Odpisz
31 października 2016, 11:27
@jaccku321: No chyba że tak
ja mam tylko najniższe włączone na launcherze bez trybu zgodności
Odpisz
26 lutego 2016, 22:41
mody pls
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:11
Doctor wszędzie ;-;
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:05
Whovianie łączmy się! <3
Odpisz
10 grudnia 2015, 10:05
@pekkielbasy: *Łączy sie* ^^
Odpisz
6 stycznia 2016, 01:07
*pjona!*
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:03
@pekkielbasy: *Pjona* ^^
Odpisz
11 grudnia 2015, 06:38
ten uczuć kiedy zainstalujesz mody do skyrima i nie możesz ich odinstalować, bo rozgrywka nie będzie już taka fajna
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2015, 23:54
*klon*
Odpisz
10 grudnia 2015, 23:53
Na PC większe nasycenie kolorów
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:08
Skyrim jest na konsole? Na jakie?
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:09
@KamSaw: X360 i PS3
Odpisz
10 grudnia 2015, 06:51
@TheDragonPL: Aha, dzięki.
Odpisz
10 grudnia 2015, 07:48
@TheDragonPL: ja mam na xboxa
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:18
Jakie mody? :o
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:38
@Bastil123: na Pasisa i Monere :v
Odpisz
10 grudnia 2015, 06:40
@TheSticks: ._.
Odpisz
9 grudnia 2015, 21:57
Na górze to wersja pecetowa - na konsoli wyglądało to dużo, dużo gorzej.
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:02
@Ravios: Przesadzasz...
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:04
@Ravios: Troll?
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 22:04
@Timix: Nie przesadzam - przeszedłem Skyrima na PS3. Zasięg rysowania obiektów wynosił jakieś 5 metrów, gdy już się pojawiały to przez parę sekund ich tekstury wyglądały jak te wyciągnięte z PS2. Po jakiś 7-8 godzinach gry gra wyglądała jeszcze gorzej i zaczynała klatkować. Więc nie przesadzam, piszę z własnej autopsji.
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:05
@Hank1212: Nie, czytaj komentarz powyżej.
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:54
@Ravios: WTF, hejt za prawdę XDDDD
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:05
@Ravios: Na xklocku jakoś dawało radę :v.
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:05
Nie wiem, nie grałem na Xboxie.
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:21
@Ravios: Już obrońcy konsol rzucają się na granata.... To wina Bethesdy że TESV był na konsolach zje**ny, spokojnie. Nie obrażam waszych bożków...
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:23
@Ravios: Faktycznie w porównaniu do wersji na PC to jest bardzo zje**ny :x.
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:26
@Ravios: Ale w tym obrazku chodzi o to, że na wersję PC są dostępne mody...
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:34
@Hank1212: Ja się nie odnoszę do obrazka, tylko do odpowiedzi pod moim komentarzem.
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:36
@Ravios: I ch*j? Czy nie możesz zamknąć paszczy i nie wywoływać kolejnych durnych wojen? Zanim napiszesz ,,Ale masz bul dupy konsolowcu" to ci powiem, że jestem graczem PC a ty i twoi koledzy z PC MUSTARD RACE są wku*wiający.
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:43
@Degenarat: Też jestem konsolowcem.
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:44
@Ravios: Czuję się jak debil.
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:46
@Degenarat: Powinieneś, bo nigdzie nie obraziłem konsol.
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:48
@Ravios: Taaaa, nie wiem czemu, ale uznałem twój pierwszy komentarz za obraze. To ja idę skoczyć z mostu czy coś.
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:50
@Degenarat: Też rzuciłbym się z mostu gdybym nie umiał użyć sarkazmu.
Odpisz
8 grudnia 2015, 16:03
Ktoś mi kradnie prace xD
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 21:13
Nein.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 20:29
Gołym okiem widać lepsza grafikę na pc. Konsole w ogóle nie wyświetlają niebieskiego policyjnego boxa oraz żółtego klucza! Poza tym widać zabieg programistów, żeby zakryć dalekie widoki wstawili jakąś garbatą wieśniaczkę oraz sołtysa z psem (widocznie konsole mają problem z odległymi widokami, ale co się dziwić skoro ostatnio wypłynęło, że procki w konsoli to są proce z zezłomowanych galaxy s3 ).
Odpisz