Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Iluvatar

12 grudnia 2015, 18:03

Sauron?

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2015, 09:43

oh shit!!! get out fucker of here!!!

Avatar Fox__

Edytowano - 11 grudnia 2015, 19:40

A zwykłe odbiorniki Wi-Fi to złapią?

Avatar bylejakbylegdzie

11 grudnia 2015, 19:47

@Fox__: nie, wi-fi to fala radiowa, li-fi to fala świetlna coś jak podczerwień ale z prędkością światłowodu

Avatar Fox__

11 grudnia 2015, 20:20

@bylejakbylegdzie: No więc nie opłaca się tego póki co wprowadzać, jak ledwo kto by to odbierał.

Avatar bylejakbylegdzie

11 grudnia 2015, 20:30

@Fox__: ja tam uważam że to raczej będzie wykorzystywane przy budowie sieci np. pomiędzy budynkami bo po co ciągnąć kabla w powietrzu lub po

Avatar Dovahkiin

Edytowano - 12 grudnia 2015, 07:32

@bylejakbylegdzie: Ucięło ci chyba coś.

Avatar mikimak

12 grudnia 2015, 01:21

Tylko że ten router nie ma nic wspólnego z Li-Fi...

Avatar pavlopavo

11 grudnia 2015, 20:11

Sau-Ron 100 razy mocniejszy od Li-Fi.

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2015, 20:04

Opodatkowanie za 3... 2... 1...

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2015, 19:56

Ja mam 7 mb/s i to mi starcza :)

Avatar marcin12321

11 grudnia 2015, 19:52

Nosz kur*wa a mi net wyciska ledwo 500 kb/s

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2015, 19:55

@marcin12321: Łączmy się w bólu.

Avatar skadwydobywajasieswiatla0

11 grudnia 2015, 19:51

2,75/6,50

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2015, 19:01

To Asus, dlatego.

Avatar CEzikMaj

9 grudnia 2015, 17:22

Ale podobno LiFi nie przechodzi przez ściany. Karta sieciowa musi być w tym samym pokoju co Router.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar bylejakbylegdzie

10 grudnia 2015, 19:27

@Limfangioleiomiomatoza: co do wad neostrady to powiem tyle, ostatnimi miesiącami były często awarie a ostatnio jak internetu nie było to nawet pomoc techniczna nie chciała odebrać telefonu (pomimo 30 minut dzwonienia do nich)

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:31

@bylejakbylegdzie: U mnie czasami router dostaje autyzmu i jak to ja mówię "Lampka internet się nie świeci", czyli jestem połączony ale nie mogę korzystać z internetu ;-;.

Avatar Gal_Anonim

Edytowano - 9 grudnia 2015, 23:10

Tylko 1.000.000.000$

Avatar Jakubek0703

9 grudnia 2015, 21:50

Halo halo, to ruter. Li-Fi to światła.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Północne Węgry

Można, tylko trzeba wstawać rano

Powodzenia

Fergus

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka