Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tacy sami, a ściana między nami
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2012, 16:26
a ja robie salta itp i jestem gimnastykiem
Odpisz
6 lutego 2019, 15:26
@pataraka: na dnie?
Odpisz
24 lutego 2020, 00:09
no a jak salto do wanny i eluwina kochana
Odpisz
23 września 2012, 12:02
po co on buzie otwiera na dnie żal
Odpisz
5 kwietnia 2018, 19:27
@Draculaura89: żal
Odpisz
19 sierpnia 2018, 17:08
żal
Odpisz
24 listopada 2018, 21:27
@Draculaura89: żal
Odpisz
6 lutego 2019, 14:56
@Draculaura89: żal
Odpisz
11 marca 2019, 07:54
@Draculaura89: Rzal pe el
Odpisz
18 sierpnia 2019, 00:46
@Draculaura89: żal
Odpisz
24 lutego 2020, 00:10
@MeliPL: zal
Odpisz
6 października 2020, 21:58
@Draculaura89: żal
Odpisz
26 lipca 2012, 11:39
Chyba raczej muflonem !
Odpisz
26 lipca 2012, 10:32
bez sensu :D
Odpisz
26 lipca 2012, 07:44
ja jestem za lekki, nawet w aqua parku na głębokości 1,5 metra mnie wypiera
Odpisz