Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Pilne
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2018, 09:13
@KontoUsunięte: krewny z rosji
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 22:43
Tu nic nie było. (apka)
Odpisz
28 grudnia 2015, 03:29
A ten 'mroczny kosiarz' wygląda troche jak papyrus ;_;
Odpisz
10 sierpnia 2016, 00:01
@Valut_Girl: Raczej jak żniwiarz z Overwatch.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:19
@Jeja4FunPL: a no w sumie
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2015, 16:29
Ten gość był w Pora na przygodę, przypadek?
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:57
To jest hypnotoad, nie widzisz oczu?
Odpisz
26 grudnia 2015, 18:26
@dawid00s: Raczej jego jakiś krewny
Odpisz
9 stycznia 2016, 08:55
Podobny ale to nie Pepe.
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:56
@Shadow_cat: Ale ten na górze to też raczej nie Pepe, chociaż bardzo podobny
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:03
Zgadzam się.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:08
@Shadow_cat: To dobrze
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:13
Tak szybko?
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:54
@Shadow_cat: Co by tu sensownego i logicznego powiedzieć? Dasz jakąś radę?
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:56
Hmm..
Odpisz
27 lipca 2016, 21:44
*odkopuje komentarz* bufo w pepe
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2015, 13:16
Pepe, ty zboczeńcu! Co to te coś za tobą?
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:04
Nie gadaj
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2015, 18:24
Ta ośmiornica... Za dużo rule 34... ._.
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2015, 19:27
@kasza_w_sprayu: To jest ku*wa kalmar, a nie ośmiornica...
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:07
Oglądałem wystarczająco dużo Hentai, by wiedzieć gdzie Pepe zmierza z tą ośmiornicą.
Odpisz
8 grudnia 2015, 23:39
And his name is... nope just chuck testa.
Odpisz
8 grudnia 2015, 21:07
Fajny był ten ziomek co go w telewizji poznałem
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2015, 17:53
Dlaczego ja zamiast "rare" przeczytałem "rape"? Mój mózg ubolewa po zobaczeniu Dddddd.
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:25
ja też ;-;
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:06
AND HIS NAME IS PEPE FROG! tytytyyty tytytytyty
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:40
Było.
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:40
U mnie w sali od polskiego jest smok-pepe namalowany w 2003/2004 roku. xd
Odpisz