Skoro ludzie z przyszłości jeszcze nas nie odwiedzili
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przyszłość jest piękna
Nieuczciwa ocena
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2021, 08:38
Nie wolno im się nam pokazać, bo to zaburzyłoby równowagę czasoprzestrzeni i bieg czasu
Odpisz
8 stycznia 2018, 10:01
Nie ujawniają się ponieważ mogło by to wpłynąć na linie czasu
Odpisz
23 maja 2016, 21:22
A może już są wśród nas, ale boją się ujawnić?
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:30
Jak dla mnie to albo nikt nie chce tu wracać, albo nie ma nas w przyszłości, bo się nawzajem powybijaliśmy.
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:01
Jest teoria że kosmici to ludzie z przyszłości, a UFO to wehikuły czasu. Ludzie przyszłości mają zawdzięczać swój wygląd (duże głowy i oczy, wątłe ciałka i zanik mięśni) ewolucji. Urosły nam oczy od siedzenia pezed ekranami, głowa się zwiększyła od wiedzy, a ciałka zmalały od nieużywania mięśni.
Odpisz
9 grudnia 2015, 21:29
Wojna nuklearna jest odpowiedzią na wszelkie pytania
Odpisz
9 grudnia 2015, 10:08
Są 3 opcje.
Albo nie da się podróżować w czasie, albo podróżnicy nie ujawniają się, albo podróże w czasie nie mogą cofnąć przed czas wynalezienia wehikułu czasu( na to ostatnie jest jakaś naukowa teoria)
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:27
@Aragornek: Żeby cofać się w czasie trzeba być szybszym od światła, z tym, że tym mniej będziesz szybszy, tym szybciej będziesz się cofać.
O to chodziło?
Odpisz
9 grudnia 2015, 18:39
@KingsMax: Nie do końca. Chodziło o to, że niektórzy twierdzą, że po wynalezieniu maszyny czasu, będzie można cofać się tylko do momentu jej powstania, ale nie wcześniej. Więc odwiedziny z przyszłości zaczęłyby się dopiero w dniu odkrycia podróży w czasie.
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:10
@Aragornek: A, o tą teorie ci chodziło. Teorii na ten temat jest masa.
Odpisz
9 grudnia 2015, 17:41
-To gdzie lecimy?
-Do 2015 roku.
-Poje**ło cię?
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:53
Paradoks dziadka
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:46
Istnieje teoria, że podróż w czasie wywołuje powstanie nowego wymiaru rzeczywistości. A więc po prostu my żyjemy w tym złym wymiarze, w którym nie ma podróżników z przyszłości.
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:44
to znaczy że są na tyle inteligentni żeby nie cofać się do takich idiotów jak my
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:30
-Stary, to kiedy się teraz przenosimy?
-Może do XXI wieku?
-Heh, ok chyba za dużo już wypiłeś piwa z elektromagnetycznego pojemnika na piwo
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:17
A może cofając się w czasie nic nie zmieniają u siebie, tylko w innych wymiarach.
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:17
Nie, gdyż mogą odwiedzić nas chociażby jutro. Albo za 100 lat. Kto wie..
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:06
A może po prostu nie będzie przyszłości ? Będzie 3 wojna światowa ,bomby atomowe i inne za**biste bronie a na końcu nikt nie przeżyje i będzie koniec świata ;v
Odpisz