Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Akita747

19 kwietnia 2021, 08:38

Nie wolno im się nam pokazać, bo to zaburzyłoby równowagę czasoprzestrzeni i bieg czasu

Avatar stalamed

8 stycznia 2018, 10:01

Nie ujawniają się ponieważ mogło by to wpłynąć na linie czasu

Avatar Masellko

23 maja 2016, 21:22

A może już są wśród nas, ale boją się ujawnić?

Avatar pudzian111

9 grudnia 2015, 22:30

Jak dla mnie to albo nikt nie chce tu wracać, albo nie ma nas w przyszłości, bo się nawzajem powybijaliśmy.

Avatar hubikstkj

9 grudnia 2015, 22:01

Jest teoria że kosmici to ludzie z przyszłości, a UFO to wehikuły czasu. Ludzie przyszłości mają zawdzięczać swój wygląd (duże głowy i oczy, wątłe ciałka i zanik mięśni) ewolucji. Urosły nam oczy od siedzenia pezed ekranami, głowa się zwiększyła od wiedzy, a ciałka zmalały od nieużywania mięśni.

Avatar SetAbominae

9 grudnia 2015, 21:29

Wojna nuklearna jest odpowiedzią na wszelkie pytania

Avatar Aragornek

9 grudnia 2015, 10:08

Są 3 opcje.
Albo nie da się podróżować w czasie, albo podróżnicy nie ujawniają się, albo podróże w czasie nie mogą cofnąć przed czas wynalezienia wehikułu czasu( na to ostatnie jest jakaś naukowa teoria)

Avatar KingsMax

9 grudnia 2015, 16:27

@Aragornek: Żeby cofać się w czasie trzeba być szybszym od światła, z tym, że tym mniej będziesz szybszy, tym szybciej będziesz się cofać.
O to chodziło?

Avatar Aragornek

9 grudnia 2015, 18:39

@KingsMax: Nie do końca. Chodziło o to, że niektórzy twierdzą, że po wynalezieniu maszyny czasu, będzie można cofać się tylko do momentu jej powstania, ale nie wcześniej. Więc odwiedziny z przyszłości zaczęłyby się dopiero w dniu odkrycia podróży w czasie.

Avatar KingsMax

9 grudnia 2015, 20:10

@Aragornek: A, o tą teorie ci chodziło. Teorii na ten temat jest masa.

Avatar rozwalgo

9 grudnia 2015, 17:41

-To gdzie lecimy?
-Do 2015 roku.
-Poje**ło cię?

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2015, 15:53

Paradoks dziadka

Avatar SockPuppet

9 grudnia 2015, 15:46

Istnieje teoria, że podróż w czasie wywołuje powstanie nowego wymiaru rzeczywistości. A więc po prostu my żyjemy w tym złym wymiarze, w którym nie ma podróżników z przyszłości.

Avatar nata127

9 grudnia 2015, 15:44

to znaczy że są na tyle inteligentni żeby nie cofać się do takich idiotów jak my

Avatar jakubm125

9 grudnia 2015, 15:30

-Stary, to kiedy się teraz przenosimy?
-Może do XXI wieku?
-Heh, ok chyba za dużo już wypiłeś piwa z elektromagnetycznego pojemnika na piwo

Avatar mrauczur

9 grudnia 2015, 15:17

A może cofając się w czasie nic nie zmieniają u siebie, tylko w innych wymiarach.

Avatar Dertboj

9 grudnia 2015, 15:17

Nie, gdyż mogą odwiedzić nas chociażby jutro. Albo za 100 lat. Kto wie..

Avatar Mushu

9 grudnia 2015, 15:06

A może po prostu nie będzie przyszłości ? Będzie 3 wojna światowa ,bomby atomowe i inne za**biste bronie a na końcu nikt nie przeżyje i będzie koniec świata ;v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przyszłość jest piękna

Nieuczciwa ocena

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka