Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2015, 16:25
"Piosenka o butelce" Stachu Jones
Jedną w życiu dziurkę miałem.
Jedną w życiu pokochałem.
I to był ten traf niewielki, że to dziurka od butelki.
Odpisz
11 grudnia 2015, 15:28
@MCAssassin: Assassino nie możesz pić na służbie nie ładnie
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:34
@zx2001: czepiasz się
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:38
@MCAssassin: nie Assassino próbuję Cię uratować przed gniewem mistrza bractwa
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:41
@zx2001: ajtam ajtam po pracy się należy! :D masz golnij se <podaje butelkę>
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:47
@MCAssassin: Mędrzec nie może a w sumie daj trochę *wypija połowę butelki* wiesz co całkiem niezłe co to???hiiik
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:12
@zx2001: no widzisz apetyt rośnie w miarę jedzenia
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:14
@MCAssassin: wiesz hiiik Śmierć wczoraj hiiik przyniósł trupią wódkę hiiik i była jak trup w gębie hiiik
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:20
@zx2001: oo stary o zuupie s truupa szyszauem i o bimbrze ze sznurówek szyszauem ale hik wóda s trupaa? O staary
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:24
@MCAssassin: *bierze kolejny łyk* nie wóda z trupa tylko hiiik trupia wódka
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:26
@zx2001: a szo za rusznicaa?
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:33
@MCAssassin: hiiik dusza wiesz z trupa bya hiiik by goszka a hiiik trupia bya sszlodka
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:22
@zx2001: o w morde faktycznie
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:37
@MCAssassin: dobra stary kończę hiiik bo jutro do hiiik roboty trzeba *troszkę się chwieje* żegnaj stary jutro hiiik też się spotykamy hiiik *pada w końcie pod sklepikiem*
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:47
@zx2001: noo narasiee
Odpisz
12 marca 2016, 21:14
@MCAssassin: Pssyt... Shay Patrick Cormac... *spiełdala*
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:35
Kiedy pierwszy raz poczułem zapach ten to odrazu zrozumiałem KOCHAM CIĘ !!!!
Odpisz
11 grudnia 2015, 15:47
@tu_2000: pizza ?
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:47
@SmierdziszKalem: Nie to cytat z piosenki Wódko Ma
Odpisz
11 grudnia 2015, 15:15
Ja + komputer = miłość
Odpisz
11 grudnia 2015, 11:17
jakaś taka pusta..
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:03
Cytując KMN: "Kocham Cię jak Finlandię...".
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:29
@figaro19: A to nie Kwaśniewskiego?
Odpisz