Wyzwanie! Dorysuj coś kotowi!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzeba brać osobną torbę
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2015, 15:11
Harry Koter
Odpisz
27 marca 2024, 08:10
@Solony_Tost: wygląda jakby miał pejsy XD
Odpisz
19 kwietnia 2024, 22:58
@Ameron: CZEMU ODPISUJEZZ NA KOMENTARZ PO PRAWIE 10 LATACH
Odpisz
20 kwietnia 2024, 05:35
@Solony_Tost: bo zajebiste pejsy zrobiłeś, musiałem!
Odpisz
11 grudnia 2015, 12:45
Narysowałbym dickbutta, ale jestem na telefonie.
Odpisz
3 lipca 2017, 13:59
@SirPomarancza: rysuj teraz
Odpisz
3 lipca 2017, 14:33
@Jakub3k: Nie.
Odpisz
27 marca 2024, 08:07
@SirPomarancza: dawaj
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:54
Kotek zyd po meksykanskim zarciu
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2015, 19:52
@Dark123456: ta...... ortografia.......
*umiera*
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:50
@PanSowa12: No chyba cie poje**lo. Ciekawe gdzie
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:48
@Dark123456: "zyd" "zarciu"
Odpisz
14 grudnia 2015, 22:54
@PanSowa12: Mam nadzieję, że jesteś tylko trollem i, że nie jesteś tak naprawdę tak głupi...
Odpisz
14 grudnia 2015, 22:55
@PanSowa12: Czego ty się uczysz w tej 4 klasie
Odpisz
15 grudnia 2015, 07:48
@Dark123456: jedyne głupie co tutaj widzę to ty
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:46
@PanSowa12: Pisanie bez polskich znaków to nie błąd ortograficzny więc idź się pie**olić bo jak dla mnie to liczba twoich strzałek w górę nie czyni Ciebie wartościowym.
Zależy ci tylko na zdobywaniu popularności i głoszeniu swoich racji, które nikomu nie są potrzebne.
Nie podoba ci się coś to zamknij się i to olej a nie wku*wiasz ludzi swoją obecnością i uwagami.
Mógłbym się pewnie długo jeszcze z tobą kłócić ale jak to mówią nie ruszaj gówna bo śmierdzi.
Nie pozdrawiam.
Odpisz
17 grudnia 2015, 15:19
@Dark123456: 😐
ja tu siedzę tylko z nudów
I przy okazji
gramatyczny*
Odpisz
3 lipca 2017, 14:35
@PanSowa12: Wypi***alaj.
Odpisz
3 lipca 2017, 16:14
@SirPomarancza: kolejny archeolog kuwwa
Odpisz
3 lipca 2017, 16:14
@SirPomarancza: Japie**ole czemu ludzie muszą przypominać mi za każdym je**nym razem moje zje**nie umysłowe ze starych komentarzy
Odpisz
3 lipca 2017, 16:14
@PanSowa12: tak
Odpisz
3 lipca 2017, 16:15
@Dark123456: co tak
Odpisz
3 lipca 2017, 16:16
@PanSowa12: Taktak
Odpisz
3 lipca 2017, 16:17
@Dark123456: Taktaktak
Odpisz
3 lipca 2017, 18:45
@PanSowa12:
Odpisz
3 lipca 2017, 22:33
@Dark123456: ' - '
Odpisz
14 marca 2018, 20:40
@PanSowa12: *przypomina* :^)
Odpisz
14 marca 2018, 20:58
@Polski_Ziemniok: Ty zły ludziu
Odpisz
14 marca 2018, 21:05
@PanSowa12: Nie ma za co
Odpisz
18 czerwca 2018, 15:07
@PanSowa12: Witajcie
Odpisz
18 czerwca 2018, 16:13
@Nyanfetamina: G N O J U
Odpisz
21 czerwca 2018, 06:52
@PanSowa12: Witaj.
Odpisz
17 listopada 2018, 11:29
@PanSowa12: heh
Odpisz
17 listopada 2018, 12:45
@hehineji: Kurła kiedyś to było
Odpisz
19 czerwca 2021, 19:14
@PanSowa12: no siema
Odpisz
18 lipca 2021, 23:49
@Dark123456: Tak w ogóle się zastanawiam w jakiej 4 klasie uczą ludzi jak rozpoznawać ironiczne pisanie w internecie
Odpisz
18 lipca 2021, 23:51
@PanSowa12: ależ odkop
Odpisz
19 grudnia 2020, 22:14
Odpisz
23 lutego 2020, 19:59
O łał
Odpisz
14 kwietnia 2017, 17:59
A tu taki typowy kot :v
Odpisz
11 maja 2018, 18:16
@Zaneta_91: i ta krew w kielichu
Odpisz
18 czerwca 2018, 15:06
@MajnkraftAlusiek: Wino, jaka krew
Odpisz
19 czerwca 2018, 19:36
@Nyanfetamina: Oba są czerwone, a ja nie odróżniam.
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:55
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:53
@Rotomat: moje oczy!
Odpisz
11 maja 2018, 18:18
@Rotomat: działa
Odpisz
15 marca 2018, 20:59
prawilnie na końcu jest ziemniak
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:18
Odpisz
11 grudnia 2015, 20:56
To takie piękne. :"D
Odpisz
13 grudnia 2015, 19:51
szkoda że nie ma dodawania obrazków do ulubionych
Odpisz
12 grudnia 2017, 14:41
.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 14:27
@Konto usunięte: Kotechu
Odpisz
11 grudnia 2015, 13:13
Kotoptimus Prime
Odpisz
3 lipca 2017, 16:36
@FreezyPop: Piękny
Odpisz
4 czerwca 2017, 10:21
Odpisz
22 stycznia 2017, 12:40
Ten pokeball...;-;
Odpisz
19 lutego 2017, 14:45
heh
Odpisz
17 kwietnia 2016, 18:01
T-Kot.:)
Odpisz
4 sierpnia 2016, 16:09
@Puscheen: Ładna kreska!
Odpisz
4 sierpnia 2016, 16:08
Perfecto! KotoMobil!
Odpisz