memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 września 2017, 15:18
( ° ͜ʖ °) [ [ ] ]
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:02
"No ja przepraszam bardzo..."
11 grudnia 2015, 16:49
lvl: polska? Bitch plz
11 grudnia 2015, 15:57
GTA V limited Edition wersja cebulak
11 grudnia 2015, 14:56
kto ukradł mój komp???
11 grudnia 2015, 14:08
(•_•) <) )╯ Cause I just wanna copy and paste / \ (•_•) <( (> copy and paste / \
11 grudnia 2015, 14:04
Nie śmieszne.
9 grudnia 2015, 22:40
CD - cebulowy dysk
9 grudnia 2015, 22:35
Dlaczego ktoś włożył cebule do kompa? . . . . . . . Bo to macbook!
9 grudnia 2015, 18:37
CD Onion? A jaka pojemnosc?
Edytowano - 9 grudnia 2015, 18:38
@Pride: 1.6 cebulobajta.
Edytowano - 9 grudnia 2015, 18:54
Jakies dodatkowe funkcje posiada, lub programy?
9 grudnia 2015, 19:03
@Pride: Wbudowany Cebulopaint, odtwarzacz muzyki CebulaMediaPlayer i Cebulokalkulator potrafiący obliczyć cebule do kwadratu i pierwiastek z cebuli.
Edytowano - 9 grudnia 2015, 20:23
Ponoć na tylko ten nośnik ma wyjść Half life 3
Edytowano - 9 grudnia 2015, 22:20
Mam nadzieje, ze Wyjdzie tez "Wiedzmin III: Dzika Cebula", ponoc dobra gra. I bedzie dostepna tylko na tym nosniku.
9 grudnia 2015, 18:52
Filmiki z promocji w lidlu ?
9 grudnia 2015, 18:41
Przyspiesza PC o 15 Klatek Na Cebulę.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 września 2017, 15:18
( ° ͜ʖ °)
[ [ ] ]
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:02
"No ja przepraszam bardzo..."
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:49
lvl: polska? Bitch plz
Odpisz
11 grudnia 2015, 15:57
GTA V limited Edition wersja cebulak
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:56
kto ukradł mój komp???
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:08
(•_•)
<) )╯ Cause I just wanna copy and paste
/ \
(•_•)
<( (> copy and paste
/ \
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:04
Nie śmieszne.
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:40
CD - cebulowy dysk
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:35
Dlaczego ktoś włożył cebule do kompa?
.
.
.
.
.
.
.
Bo to macbook!
Odpisz
9 grudnia 2015, 18:37
CD Onion? A jaka pojemnosc?
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 18:38
@Pride: 1.6 cebulobajta.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 18:54
Jakies dodatkowe funkcje posiada, lub programy?
Odpisz
9 grudnia 2015, 19:03
@Pride: Wbudowany Cebulopaint, odtwarzacz muzyki CebulaMediaPlayer i Cebulokalkulator potrafiący obliczyć cebule do kwadratu i pierwiastek z cebuli.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 20:23
Ponoć na tylko ten nośnik ma wyjść Half life 3
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 22:20
Mam nadzieje, ze Wyjdzie tez "Wiedzmin III: Dzika Cebula", ponoc dobra gra. I bedzie dostepna tylko na tym nosniku.
Odpisz
9 grudnia 2015, 18:52
Filmiki z promocji w lidlu ?
Odpisz
9 grudnia 2015, 18:41
Przyspiesza PC o 15 Klatek Na Cebulę.
Odpisz