Tak dorabiają robotnicy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Rel
Ziarenko traumy wyrosło
No to posłuchane
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2022, 10:57
Nawet spoko stawka
Odpisz
15 lutego 2011, 14:57
rozwalila mnie jazda łopatą hahahahaha
Odpisz
27 grudnia 2010, 19:37
Rozwaliło mnie zdjęcie ze Stefanem... 5/5
Odpisz
9 czerwca 2009, 18:09
Ciekawe jak to się łopatą jeździ . *drapu* może po gębie? xdd też chcę zdjęcie! na tle łopaty i taczki:D poproszę akcję "jeja spełnia marzenia" xdd
Odpisz
5 czerwca 2009, 08:33
Każdy mógł to napisać. 1/5 Na więcej to to nie zasługuje.
Odpisz
4 czerwca 2009, 19:25
Obrazek rządzi xD 5/5
Odpisz
4 czerwca 2009, 14:10
zgadzam sie z mnich1 ale i tak fajne 10/5 chcialbym zdjecie z Stefanem XD
Odpisz
3 czerwca 2009, 16:34
to samo co Mnich, ale bym sobiee zrobił to zdjęcie ze Stefanem xD 3/5
Odpisz
3 czerwca 2009, 15:53
3/5 bo każdy człowiek który umie pisać może to napisać
Odpisz
3 czerwca 2009, 15:36
;d fajne 3/5
Odpisz
3 czerwca 2009, 13:19
Haha ... 3/5
Odpisz
3 czerwca 2009, 12:26
hehe dobre 5/5 ;) i do ulu
Odpisz
3 czerwca 2009, 09:16
xD
3/5
Odpisz
3 czerwca 2009, 07:38
hehe dobre 5/5
Odpisz
3 czerwca 2009, 07:37
xD
Odpisz