Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Dwa oblicza
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2018, 20:43
Idę zaje**ć wykonawcę tej zbrodni przeciwko ludzkości
Odpisz
9 grudnia 2015, 21:46
Xbox360 jak na starą generację był spoko , xone to gowno :v
Odpisz
12 grudnia 2015, 19:55
@JPsoldier: zgadzam się z tobą bo sama posiadam xboxa360 :D
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2015, 08:27
@aniela100: też posiadam to g*wno i p*erdole miesięcznie płacić 30 zł za granie na multi co daje w 3 miechy 90zł akurat na stemie dałoby to 22€ kupiłbym 3 bioshocki, fallouty oprócz 4 z wszystkimi dlc i jakąś gierke sandboxową.
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:04
@JPsoldier: Poprostu microsoft chciał zrobić z xone coś więcej niż konsole,a poza tym kompatybilność wsteczna
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:05
@pan_hejter: Widzę, że geniusz matematyczny.
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:21
@YouVlog: nie po prostu tyle w czarny piątek wydałem.
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:52
@JPsoldier: Teraz to bardziej konsola do zabawy niz do gier, odwrotnie niż PS4
Odpisz
27 sierpnia 2016, 02:48
@JPsoldier: Grałeś na XO?
Odpisz
12 grudnia 2015, 21:38
Jeżeli się nie mylę to na xbox'a te same gry kosztują więcej niż na PC o_o
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:53
@volf360: Na każdą konsolę tak było zawsze, nie ważne jaka generacja
Odpisz
13 grudnia 2015, 00:48
Hm... Ile strzałek w dół dostanę, jeżeli wyjadę z jakimś moralizatorskim tekstem o tym, że nieważne na czym gramy, jesteśmy jednością; graczami?
Odpisz
13 grudnia 2015, 01:17
@kulujulu: Ale to prawda
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:28
Ja używam tego szajsu do zdrapywania kodów gold do xbox'a
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:38
ty wężu babiloński!
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:46
Ty ogórku norweski(?)!
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:15
super zdrapujesz sobie kody do golda a my mamy multi za darmo.
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:17
@pan_hejter: Gold to głownie 4 darmowe gry miesięcznie, zniżki i oferty ;>
Odpisz
10 grudnia 2015, 14:56
@pan_hejter: Lepsze to niż karta graficzna za 2 wypłaty
Odpisz
10 grudnia 2015, 16:15
e za 700 zł przerobiłem komp z 2009 na fallouta 4
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:06
Ty to lubisz życie na krawędzi :D
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:43
@JPsoldier: No
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:49
a ja ostatnio tym zmazuje kody do play station live i steam
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:16
@legend77: Chciałeś zabłysnąć czyimś pomysłem
Odpisz
11 grudnia 2015, 14:58
@legend77: Bądź oryginalny
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:31
@JPsoldier: nie .
Odpisz
12 grudnia 2015, 19:17
@pan_hejter: A my gry za ok. 3 stówy miesięcznie za niecałe 3 dyszki :>
Odpisz
12 grudnia 2015, 19:22
@Ravios: my też i tylko że co sezon.
Odpisz
12 grudnia 2015, 19:23
@pan_hejter: Taaa... równie często korzystam ze steama i z konsoli - tam nie ma czegoś takiego. Przeceny są za**biste, ale w ogólnym rozrachunku na konsoli jest lepiej.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2015, 19:52
@Ravios: wmawiasz to mi czy sobie?
Odpisz
12 grudnia 2015, 23:56
co to za gówno na obrazku
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:25
Simsy są tanim gównem. A co do xboxa 360 to jestem jego dumnym posiadaczem i grałem na ps3 i jakoś nie zamieniłbym... A co do pc to też posiadam, nie za dobrego, ale zawsze jakiegoś.
Odpisz
12 grudnia 2015, 23:56
soł macz tró
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:08
Shiiiiitstooooormmm!!!!
Odpisz
12 grudnia 2015, 21:58
i jeszcze ten znaczek EA
Odpisz
12 grudnia 2015, 21:54
haha NIE
Odpisz
12 grudnia 2015, 21:00
zaiiiiiiiiiste
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2015, 19:09
on używa zdrapek ze Steama do ostrzenia płytki z grą na Xboxa
Odpisz
12 grudnia 2015, 19:18
Twój avatar wspaniale oddaje twój komentarz :D
Odpisz
12 grudnia 2015, 19:14
Nie takie tanie, cza na to dać ze 140 ziko :P
Odpisz
9 grudnia 2015, 19:55
PC Mustard Race
Odpisz
9 grudnia 2015, 21:41
@TheTemplar: murica burger race
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:18
@kasjan132pl: Germany beer race
Odpisz
10 grudnia 2015, 06:17
@TheTemplar: poland cebula race
Odpisz
10 grudnia 2015, 07:16
@kasjan132pl: Francja honhonhon race
Odpisz
10 grudnia 2015, 14:03
jeja shitstorm race
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:13
@kasjan132pl: Turcja kebab race.
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:57
facebook idiot race
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:59
@kasjan132pl: Rosja vódka race.
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:16
Qwerta08 odpowiedź race
Odpisz
9 grudnia 2015, 22:40
Shitstorm is coming!
Odpisz
9 grudnia 2015, 21:14
Simsy 3
Odpisz