Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pmackowiakopl

22 grudnia 2022, 08:37

patryk chce wybrac skalmara na wf

Avatar TheChirurg512

16 kwietnia 2017, 20:11

Ja raz tak miałem ;-; grałem z bandą kretynów, których dwa dni temu ograliśmy (ja i mój team) 8:1.

Avatar dawidz1612

29 sierpnia 2018, 16:15

@TheChirurg512: Wiem że stary komentarz, ale u mnie w szkole zawsze byli tacy dwaj uznawani za najlepszych, którzy to wystarczyli ze sa razem i mogliby wygrac kazdy mecz, ja bylem uznawany za tego 3 juz nie takiego dobrego, jednak sami we 3 jako ze ja jestem na bramce moglismy wygrac kazdy mecz, ale w koncu stalo sie tak ze kazdy dostal numerek i poprostu mowili numer i ten wychodzil, w mojej druzynie byl jeden spoko typ ktory byl ok napastnikiem, i drugi taki na srodek co byl tez ok, a reszta to banda typow uciekajacych przed pilka, skonczylo sie ze wygralismy 4:1 a typy z przeciwnej druzyny mialy takie duze ego na temat swojego talentu, ze poplakali sie jak przegrali i pozniej gadali ze niby zadyszka xd

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2015, 21:16

było całkiem niedawno

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2015, 21:17

jestem głupi
przeglądam wyniki wyszukiwania "lekcja"

Avatar GetRekt_MLG

10 grudnia 2015, 16:04

W podstawówce grałem słabo, więc wybierano mnie zwykle jako przedostatniego. Większość klasy z podstawówki przeszła ze mną do gimbazy. Poprawiłem się i gram o wiele lepiej, ale nadal przede mną wybierają jakiegoś hamburgerowego grubasa ;-;

Avatar Kolofgen21

13 grudnia 2015, 22:24

@GetRekt_MLG: Nie obrażaj grubych.

Avatar CzestochowaBall

10 grudnia 2015, 17:26

U nas drużyna z najlepszymi zawodnikami ma 0 zgrania i przegrywa prawie każdy mecz :D

Avatar criss231

12 grudnia 2015, 10:44

@CzestochowaBall: true u mnie graliśmy mecz ja i szymon ( jesteśmy bardzo dobrzy) i przegrywaliśmy nagle on dostał czerwoną i już wygrywamy

Avatar XiaTheWolf

10 grudnia 2015, 15:08

Mnie tam nikt nie wybiera, a jak już, to ostatnią. Nikt 'kaleki' w drużynie nie chce. :V

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Kivera

11 grudnia 2015, 07:06

@zx2001: My akurat gramy w nogę bo w kosza nie bardzo, nikt nie ma :P

Avatar CedrikDiggory

11 grudnia 2015, 20:12

@XiaTheWolf: tru story

Avatar Albert88899

11 grudnia 2015, 17:17

Mnie bierze ostatnia drużyna, bez wybierania, bo jestem ostatni

Avatar elekt2o56

9 grudnia 2015, 21:15

Tru

Avatar Dejso

10 grudnia 2015, 15:25

@elekt2o56: Elekt i jeszcze bez żadnego hejta ? ;-;

Avatar elekt2o56

10 grudnia 2015, 16:31

@Dejso: Mówiłeś coś?

Avatar Dejso

11 grudnia 2015, 13:03

@elekt2o56: Ale dalej strzałek w dół jest niewiele więcej od strzałek w górę.

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2015, 21:22

Przynajmniej ktoś chce mnie wybrać ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 grudnia 2015, 22:30

Łączmy się w bólu i nadziei ;-;

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2015, 22:44

*łączy się*

Avatar
German_Shepherd

10 grudnia 2015, 21:47

Albo gdy umówiłeś się na skład z jedną drużyną

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2015, 20:37

Mnie nikt nie wybiera ;-.; a jak musze dolaczyc to sie kloca ze mam isc do innych ;-;

Avatar Rina14

10 grudnia 2015, 17:40

Ja tam wolę być w słabszym składzie chociaż mogę pograć a nie że tylko najlepsi grają a ja stoję w tyłach :/

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2015, 17:26

I dobrze. Mam wtedy większą motywację i wyzwanie, żeby wygrać.
A jaka jest wtedy radość gdy się wygra, startując z potencjalnie gorszej pozycji... :)

Avatar Windows_10

10 grudnia 2015, 07:13

Ja i tak zawsze jestem wybierana jako ostatnia :-D

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2015, 08:37

@Windows_10: Me too sis

Avatar Windows_10

10 grudnia 2015, 16:24

^^

Avatar Szoko

10 grudnia 2015, 16:27

@Windows_10: Nie macie sie czym chwalic ;)

Avatar erykhim44

10 grudnia 2015, 16:29

@Szoko: Ja i tak zawsze jestem wybierany jako ostatni.

Avatar
lolman533

9 grudnia 2015, 22:25

E tam. Raz się wygra, raz się przegra...

Avatar Mrkociak

10 grudnia 2015, 12:41

Jeden kolega z klasy jest taki wysoki, że jak gramy w kosza to on ciągle ma piłkę.

Avatar Prooamix

10 grudnia 2015, 15:40

@Mrkociak: U mnie też taki jest, gorzej że nie umie grać w kosza...

Avatar GetRekt_MLG

10 grudnia 2015, 15:59

@Mrkociak: Mam tak samo. Jedna dziewczyna jest na tyle wysoka, że może po prostu delikatnie podbić piłkę i zawsze trafi. A jak dojdzie jeszcze jeden wysoki chłopak, co dosyć dobrze gra, to mogą sobie spokojnie podawać przez całe boisko, bo nikt nie może zblokować.

Avatar KingsMax

10 grudnia 2015, 16:05

@GetRekt_MLG: Ja jestem niski, ale zblokować miałbym szansę, bo wysoko skaczę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Nie po oczach

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ładne rzeczy

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka