Kiedy wjeżdżasz do Sosnowca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Chciał tylko pomóc
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co za przypadek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2015, 21:01
Mieszkam w Sosnowcu, i szczerze...
Jest gorzej...
Odpisz
19 grudnia 2015, 08:22
@nimo2001: czy ty jesteś kimś o kim myśle nimo?
Odpisz
19 grudnia 2015, 15:36
@Spypolska: ... A kogo masz na myśli?
Odpisz
10 grudnia 2015, 04:14
Jaki film?
Odpisz
10 grudnia 2015, 07:35
@MTziolkowkyV: sosnowiec
Odpisz
10 grudnia 2015, 15:14
@MTziolkowkyV: Sosnowiec De muvi (2013)
Odpisz
17 grudnia 2015, 21:52
a co on muvi
Odpisz
18 grudnia 2015, 03:05
@MTziolkowkyV: maze runner
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2015, 23:38
Wszyscy mówią, że w Sosnowcu taka bieda... A, jak widać, nawet wieżowce tam mają.
Odpisz
17 grudnia 2015, 21:51
Fallout New sosnowiec
Odpisz
17 grudnia 2015, 21:29
Nie byłem w sosnowcu.
Odpisz
17 grudnia 2015, 21:50
@kakcioo: masz szczęście
Odpisz
17 grudnia 2015, 20:58
Cast away: poza światem
Odpisz
17 grudnia 2015, 18:42
macie coś do sosnowca?!
Odpisz
17 grudnia 2015, 19:38
@Spypolska: tak
Odpisz
17 grudnia 2015, 18:57
czemu sosnowiec jest aż tak popularny wytłumaczy ktoś bo ja taka troche niekumata. [____]<-pudło na hejty
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 23:09
stalker
cień sosnowca
stalker
zew brynicy
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:22
@bylejakbylegdzie: a kiedy wyjedziesz S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 23:46
@SetAbominae: Clear Sky jest wtedy gdy wyjedziesz z Krakowa
Odpisz
17 grudnia 2015, 17:08
@Lordu: Świetna riposta, ale i tak jestem lepszy od ciebie jako Fiora :3
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:09
Tytuł jest przeciwieństwem obrazka :/
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:16
@Jasonicos: Ale ćśśś...
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:32
@Jasonicos: Mój komentarz stracił sens.
Odpisz
17 grudnia 2015, 16:13
Ja możliwe, że będę studiować w sosnowcu. ;-;
Odpisz
9 grudnia 2015, 23:53
ja tam się cieszę...kilka darmowych idiotów mnie nasyci
Odpisz