Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Memiorz_z_Rosji

29 czerwca 2023, 15:16

O ja! Pisiont groszy!

Avatar TypowyJejowicz

3 czerwca 2018, 15:13

Ale przeżył?

Avatar Pikachu_fan_Subaru

7 lipca 2018, 17:26

@TypowyJejowicz: Raczej nie

Avatar mikigra8888

2 stycznia 2016, 18:54

O pisiont groszy!

Avatar Nameless

Edytowano - 10 grudnia 2015, 20:08

Nie rozumiem takich ludzi... Dla popisu zrobia wszystko i nie myślą o konsekwencjach. Widzialam filmik gdzie koleś skacze do wody i uderza o sciane... Czaszka pęka na pol a on umiera ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Kacpi1707

16 grudnia 2015, 18:29

@Nameless: To z jednej strony głupie ale wiele ludzi ( w tym ja) nie chce przesiedzieć całego życia na dupie nic nie przeżywszy. Bynajmniej ja nie mam tak ekstremalnych planów.

Avatar Nameless

16 grudnia 2015, 20:10

@Chewbacca: XDDDDDD

Avatar DDGKeu

16 grudnia 2015, 15:02

Można prosić o linka do oryginału ?

Avatar Prooamix

10 grudnia 2015, 18:22

Umar?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar dolares97

15 grudnia 2015, 21:00

@purpe_guy: Zgonem przyczyny była śmierć

Avatar LadyGaladriel

16 grudnia 2015, 02:00

@Prooamix: Sekcja zwłok wykazała że przyczyną śmierci był sekcja zwłok

Avatar Dexterek

15 grudnia 2015, 23:36

(*)

Avatar RadzieckiPiesel

15 grudnia 2015, 22:11

Bo kto umarł tan nie żyje.

Avatar E4R7H

15 grudnia 2015, 21:12

Ja nie przejde? Potrzymaj mi piwo!

Avatar Szymon2301

15 grudnia 2015, 16:38

Umarł ponieważ ,,Jak pie**olniesz o ziemie z 3km to zdechniesz'' ~ Izaak Newton

Avatar Edziu01

15 grudnia 2015, 15:47

Magik historia prawdziwa

Avatar Brak_Nazwy

15 grudnia 2015, 15:20

''Ja latam!
.
.
.
.
.
.
. O ku*wa, jednak nie.''

Avatar PanSowa12

15 grudnia 2015, 15:18

"yas got it"
leżę i płacze

Avatar Jasonicos

15 grudnia 2015, 15:03

Wku*wia mnie jak ludzie się pytają czy przeżył.
Jakim kurna cudem miał przeżyć upadek z takiej wysokości?
Na filmie nie widać, aby miał spadochron.
A z takiej wysokości nie ma chyba możliwości abyś przeżył.
Nawet mata/basen/trampolina cię nie uratuje.
[*]< Dla tego gościa co spadł.

Avatar KingsMax

15 grudnia 2015, 15:40

@Jasonicos: Jest szansa przeżyć, malutka i tylko w odpowiednich warunkach, ale jest.

Avatar Kacpi1707

16 grudnia 2015, 18:28

@KingsMax: Pomijając to że to Fake. Gościu zapi*rdala w dół jakby miał motor albo ważył tone. Jeżeli się przyjrzysz to zobaczysz że w pewnym momencie gościu bardzo przyśpiesza, szybko znika i się nie rusza.

Avatar amanda

15 grudnia 2015, 14:31

Mam nadzieję, że nic sobie nie złamał!

Avatar TheTemplar

15 grudnia 2015, 14:57

@amanda: Co za różnica? Nie żyje...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Były nóżki, nie ma nóżek

To będzie bolało

Równi i równiejsi

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka