A Nagroda Darwina wędruje do...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Równi i równiejsi
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2023, 15:16
O ja! Pisiont groszy!
Odpisz
3 czerwca 2018, 15:13
Ale przeżył?
Odpisz
7 lipca 2018, 17:26
@TypowyJejowicz: Raczej nie
Odpisz
2 stycznia 2016, 18:54
O pisiont groszy!
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2015, 20:08
Nie rozumiem takich ludzi... Dla popisu zrobia wszystko i nie myślą o konsekwencjach. Widzialam filmik gdzie koleś skacze do wody i uderza o sciane... Czaszka pęka na pol a on umiera ;-;
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:41
@Nameless: I co? Umarł!?
Odpisz
10 grudnia 2015, 23:26
Umarł ale to nawet lepiej... Mieć pękniętą czaszkę to musi być niewyobrażalny ból :0
Odpisz
11 grudnia 2015, 07:34
umarł ale przeżył
Odpisz
15 grudnia 2015, 14:49
Tak. Ale czuje się lepiej.
Odpisz
16 grudnia 2015, 18:29
@Nameless: To z jednej strony głupie ale wiele ludzi ( w tym ja) nie chce przesiedzieć całego życia na dupie nic nie przeżywszy. Bynajmniej ja nie mam tak ekstremalnych planów.
Odpisz
16 grudnia 2015, 20:10
@Chewbacca: XDDDDDD
Odpisz
16 grudnia 2015, 15:02
Można prosić o linka do oryginału ?
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:22
Umar?
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:28
@Prooamix: Wzioł i zdech.
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:34
@Prooamix: I już nie żył
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:47
@Prooamix: Ale przeżył!
Odpisz
10 grudnia 2015, 19:35
Potem znowu zdech i umar z powodu śmierci
Odpisz
10 grudnia 2015, 21:11
@reLik: stwierdzam zgon bo umarł
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:28
@kasjan132pl: A kto umarł ten nie żyje
Odpisz
15 grudnia 2015, 17:50
@Maniex: chyba że przeżyje
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:33
@NedII: ale nie żyje
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:39
@gelo1238: Przyczyną zgonu była smierć
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:28
@dolares97: Przyczyną śmierci był zgon
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:00
@purpe_guy: Zgonem przyczyny była śmierć
Odpisz
16 grudnia 2015, 02:00
@Prooamix: Sekcja zwłok wykazała że przyczyną śmierci był sekcja zwłok
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:36
(*)
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:11
Bo kto umarł tan nie żyje.
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:12
Ja nie przejde? Potrzymaj mi piwo!
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:38
Umarł ponieważ ,,Jak pie**olniesz o ziemie z 3km to zdechniesz'' ~ Izaak Newton
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:47
Magik historia prawdziwa
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:20
''Ja latam!
.
.
.
.
.
.
. O ku*wa, jednak nie.''
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:18
"yas got it"
leżę i płacze
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:03
Wku*wia mnie jak ludzie się pytają czy przeżył.
Jakim kurna cudem miał przeżyć upadek z takiej wysokości?
Na filmie nie widać, aby miał spadochron.
A z takiej wysokości nie ma chyba możliwości abyś przeżył.
Nawet mata/basen/trampolina cię nie uratuje.
[*]< Dla tego gościa co spadł.
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:40
@Jasonicos: Jest szansa przeżyć, malutka i tylko w odpowiednich warunkach, ale jest.
Odpisz
16 grudnia 2015, 18:28
@KingsMax: Pomijając to że to Fake. Gościu zapi*rdala w dół jakby miał motor albo ważył tone. Jeżeli się przyjrzysz to zobaczysz że w pewnym momencie gościu bardzo przyśpiesza, szybko znika i się nie rusza.
Odpisz
15 grudnia 2015, 14:31
Mam nadzieję, że nic sobie nie złamał!
Odpisz
15 grudnia 2015, 14:57
@amanda: Co za różnica? Nie żyje...
Odpisz