Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szybki jak błyskawica
Deal życia
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2015, 23:44
Ej! On jest za ścianą! Brać gnoja!!
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:38
@TheTemplar: *Siada na ławce* Cholera! Gdzie uciekł?!
Odpisz
11 grudnia 2015, 19:51
@TheTemplar: pieprzony templariusz
Odpisz
11 grudnia 2015, 20:15
@TheTemplar: Templarie on Cię zabije
Odpisz
11 grudnia 2015, 21:28
@jakuxd24: Spłać długi.
Odpisz
11 grudnia 2015, 21:28
@zx2001: Nie zabije, mamy tu dwunastu strzelców, nawet nie podbiegnie.
Odpisz
14 grudnia 2015, 22:13
@TheTemplar: tylko zeskoczy z dachu na tych strzelców jakiś inny Assassino i ich zabije a ciebie zabije ten co się tu kryje
Odpisz
14 grudnia 2015, 22:47
@zx2001: Jest jeden problem... ONI NIE ISTNIEJĄ!
Odpisz
15 grudnia 2015, 11:40
@TheTemplar: ISTNIEJĄ
Odpisz
15 grudnia 2015, 12:36
@zx2001: Oni nigdy nie istnieli!
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:11
@TheTemplar: istnieli
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:12
@zx2001: ale nie wiadomo czy nawet do dzisiaj nie przetrwali
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:32
@zx2001: To wymysł Ubisoftu, geniuszu! Templariusze przetrwali rozpad i nie wiadomo co dalej z nimi było, wiemy, że uczestniczyli w wyprawie Kolumba...
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:38
@TheTemplar: templariusze przetrwali do 2001 roku a z Assassinami było tak że nikt nigdy nic o nich nie wiedział i nie było tych wszystkich Assassinos z gier Ubi ale byli normalni wywodzący się z zakonu Hassassinów którzy byli w Persji
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:40
@zx2001: Błagam dziecko, podchodź do historii sceptycznie, bo głupoty pieprzysz.
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:40
@TheTemplar: Assassinos rozprzestrzenili się na cały świat i byli jednymi z pierwszych mieszkańców Ameryki południowej
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:48
@zx2001: Ja pie**ole, jaka głupota! No chyba, że masz jakieś dowody? Np. dowodem na udział Templariuszy w wyprawie Kolumba jest czerwony krzyż na żaglach jego statku...
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:12
@TheTemplar: przykro mi ale był to znak Hiszpańskich flot w tamtym okresie więc wiesz a Assassini nie byli zawsze zabójcami dążyli oni głównie do władzy nad wielkimi obszarami a Ameryka południowa była przez nikogo tak właściwie nie zamieszkana i pod flagami różnych państw założyli takie miasta jak Hawana
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:20
@zx2001: Był to ich znak, bo Templariusze mieli wtedy ogromny wpływ na Portugalię i Hiszpanię.
Odpisz
30 grudnia 2015, 08:38
@TheTemplar: Templariusze na Jeja nie są mile widziani
Odpisz
30 grudnia 2015, 10:45
@WellyPL: Tak jak kolejny polandball.
Odpisz
31 grudnia 2015, 07:18
@TheTemplar: :P Poland stronk
Odpisz
31 grudnia 2015, 10:06
@WellyPL: Tyle, że polandballi mamy tu dziesiątki.
Odpisz
31 grudnia 2015, 12:58
@TheTemplar: i otóż to templariuszu :P
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:07
@WellyPL: Więcej nam nie potrzeba.
Odpisz
1 stycznia 2016, 11:20
@TheTemplar: I gówno prawda zakon assasynów jest inspirowany innym zakonem geniuszu
Odpisz
1 stycznia 2016, 12:28
@WellyPL: To było bractwo, a mi chodziło właśnie o Nizarytów. Jakby nie patrzeć wszystko się zgadza.
Odpisz
1 stycznia 2016, 15:33
@TheTemplar: możliwe
Odpisz
11 grudnia 2015, 19:41
Ucz mnie mistrzu O_o
Odpisz
11 grudnia 2015, 20:13
zgadzam się będę cię nauczał a ty postarasz przekonać resztę Assassinos że jestem miły i nie muszą mnie zabijać
Odpisz
11 grudnia 2015, 20:17
@zx2001: A ty templariusz czy co?
Odpisz
11 grudnia 2015, 20:20
jestem Mędrcem który ukrywa się przed Assassinos i Templariuszami bo chcą mnie zabić
Odpisz
11 grudnia 2015, 20:55
@zx2001: Aha...będę cię chronić
Odpisz
11 grudnia 2015, 22:47
@zx2001: Dzięki za info :>
Odpisz
11 grudnia 2015, 23:15
@TheTemplar: ale ty chyba jesteś w bloodlines
Odpisz
11 grudnia 2015, 23:21
@kakcioo: Wiesz, że Templariusze to prawdziwy zakon, prawda? -_-
Odpisz
11 grudnia 2015, 23:29
@TheTemplar: No ja wiem, Ale TACY jacy są na twoim profilowym są tylko z bloodlines. (Tak mi się wydaje)
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:10
@TheTemplar: I'm watching you
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:42
Nie bardzo, bo nie istniejesz -,-
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:54
@TheTemplar: Cóż, każdy ma swoje marzenia...
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:58
Asasyni są wzorowani na muzułmańskiej mini-mafii, a zakon Templariuszy istniał, a może i nawet istnieje naprawdę, w końcu hajsu nie brakowało...
Odpisz
12 grudnia 2015, 23:11
@TheTemplar: Zakon Asasynów też istniał i szczerze to nie mam ochoty na kłótnię w internetach -,-
Odpisz
12 grudnia 2015, 23:14
Ale... to było bractwo, jak widzę nawet nie wiesz o czym gadasz...
Odpisz
12 grudnia 2015, 23:25
@TheTemplar: Ugh, bo pomylić się nie można
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:55
drogi Assassino istniał zakon Hassassinów i Łowców a Assassinos są bractwem ale ono też istniało
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:55
@TheTemplar: Templariusze istnieli do 2001 roku
Odpisz
14 grudnia 2015, 22:06
@zx2001: I problem rozwiązany
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:31
Pacz jak się czai sku*wesyn jeden!
Odpisz
11 grudnia 2015, 21:50
forfiter on je czikeny
Odpisz
11 grudnia 2015, 19:48
czemu jak w coś gram to zawsze jest o tym obrazek
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:44
ma ktoś za**bisty talent plastyczny
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:40
O luju :v
Odpisz
11 grudnia 2015, 07:06
WOW!
Odpisz
10 grudnia 2015, 22:51
Za**biste
Odpisz