Xbox Polska mistrzami trollingu #3
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 08:40
Dzień dobry. Gdzie w tym mieście jest szczelnica?
Odpisz
16 czerwca 2021, 08:36
@Hello_there: GENERAL KENOBI
HEUHRYYHYHYYDUDUYEHYDHY
Odpisz
28 października 2019, 20:13
To nie Xbox bo literufke xD *Luterówke zrobili w minecraft
Odpisz
8 lipca 2016, 14:49
Minectraft?! :/
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:03
Dziękujmy mu za kolejne kilo shint na MC
Odpisz
11 kwietnia 2016, 19:12
sczelanki? polecam pissing simulator
Odpisz
4 lutego 2016, 05:50
Ale przecież w Minecrafcie się szcela z łuku...
Odpisz
15 grudnia 2015, 10:40
A może terraria?
Odpisz
27 stycznia 2016, 23:14
TAAAAAAK :DDd
Odpisz
27 stycznia 2016, 23:23
@link111: Zagramy? :D
Odpisz
28 stycznia 2016, 18:33
Steam'ówka?
Odpisz
28 stycznia 2016, 19:51
@link111: Taak!
Odpisz
28 stycznia 2016, 21:53
Podaj nick na Steam to Cię dodam do znajomych! Potem pogadamy o tym gdzie będziemy grać XD
Odpisz
28 stycznia 2016, 21:57
@link111: K.
lolman533
Odpisz
30 stycznia 2016, 14:51
Jakby co, mój nick to: broxen13, widoczny jestem jako: Zimniok#Łotysze
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:12
@link111: K.
Odpisz
29 stycznia 2016, 13:47
fallout 4
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:14
Szcelanki? Szcelanki!
Odpisz
17 stycznia 2016, 13:13
Szce Lanki?
Odpisz
20 grudnia 2015, 13:10
nie k*^%$, wibrujące konie.
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:16
Kiedyś mój kolega mówił "szczelaninki" ;-;
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:56
@TypowyPolak: Klocuch?
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:17
@UchihaSasuke_: Te gry to typ szczelanka bardzo nawalanka.
Odpisz
10 grudnia 2015, 18:38
@Xylpar: Sczelamy do murzynów
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2015, 20:01
@UchihaSasuke_: Elektryczne żelazka do ratowania :P
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2015, 20:41
@Xylpar: "Gry typu gjetea."
Odpisz
10 grudnia 2015, 22:00
@Maks2603: I zostają takie kule po dziurach! Kruci Hegot!!
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2015, 22:46
@Xylpar: Lepiej grać murzynem niz baba
Odpisz
10 grudnia 2015, 22:48
@Xylpar: Kruciii murzyn wbiega do autobusu!!! Drzwi nie chcą się zamknąć spadaj murzynie
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:03
@UchihaSasuke_: Nope, jak sie gra babą to jest przynajmniej na co popatrzeć (chyba że first person to wtedy nie działa)
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:43
Pomyliły ci się obrazki.
Odpisz
15 grudnia 2015, 10:27
FPS'y kuźwo
Odpisz
6 lipca 2016, 17:49
@Dexterek: niekoniecznie. są również TPS-y
Odpisz
10 grudnia 2015, 22:26
siła, moc, jak rakiety...
dawaj, rzygaj, pistolecik...
Siants Row, jest to gra...
halo, halo...
podróba GTA
hihi klocuszek12
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2015, 20:37
Minectraft...
Odpisz