Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Frustrujące
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2017, 20:52
no k*rwa jakość fól hade cztery ka
Odpisz
12 stycznia 2016, 14:13
Selfie w moim typie :P
Odpisz
12 stycznia 2016, 14:17
@Shadow_cat:
Odpisz
12 stycznia 2016, 14:14
:D
Odpisz
27 grudnia 2015, 01:19
Selfie lvl uniwersum Sonica :-)
Odpisz
27 grudnia 2015, 01:20
@Sara231:
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:15
A Wario i Waluigi?!
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:16
@WaluigiLuncher: I Daisy i Yoshi I Rosalina I Tatanga I Bowser I Wart I Lumy I Cakletta I Fawul i inni?
!
Odpisz
13 grudnia 2015, 20:08
Ten Toad na pierwszym obrazku...
Odpisz
13 grudnia 2015, 19:04
ishroom?
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2015, 18:55
Ten Luigi wygląd przeza**bczście
Odpisz
12 grudnia 2015, 14:56
Mnie jak zwykle nie ma ;u;.
Odpisz
12 grudnia 2015, 15:42
Nie płacz... ;__; *daje chusteczki*
Odpisz
12 grudnia 2015, 16:02
Dzięki... *wyciera łzy rozpaczy ;_;*
Odpisz
13 grudnia 2015, 15:27
*Zwraca uwage że na chusteczkach jest biała plama*
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:25
*kradnie chusteczki*
Odpisz
13 grudnia 2015, 17:10
@MasterChleb: *kradnie ukradzione chusteczki*
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2015, 18:26
Jesteś!
Odpisz
13 grudnia 2015, 18:43
@Fina258: :D Yaay! Dziękuję! ^-^
Odpisz
13 grudnia 2015, 17:49
Niech zgadnę: Aparat z cegłofona?
Odpisz
12 grudnia 2015, 13:07
Przyznaję zdjęciu...
Odpisz
12 grudnia 2015, 14:26
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Ten krzyż jest dziwnie znajomy... :>
Odpisz
12 grudnia 2015, 18:22
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Bicz plis...
.
.
.
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:34
@rozwalgo:
Odpisz
13 grudnia 2015, 17:06
Odpisz
13 grudnia 2015, 17:06
@Archeologwinternetach:
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:39
Ta mina Luigiego XD
Odpisz
13 grudnia 2015, 17:03
I to jarańsko grzyba. XD
Odpisz
13 grudnia 2015, 17:02
Moje też tak zawsze wychodzi.
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:48
Nie ma to jak selfie xD
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:36
Grafa nadal lepsza niż w moim aparacie.
Odpisz