Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2015, 16:12
Odpisz
12 grudnia 2015, 14:19
Coś twój poradnik na strzałki nie wypalił...
Odpisz
12 grudnia 2015, 18:19
Czym że jest życie bez porażek?
Odpisz
25 grudnia 2015, 20:05
Życiem z porażkami, tylko bez nich.
Odpisz
10 marca 2018, 16:06
KIM BYLI CI LUDZIE, AAAAA
Odpisz
10 marca 2018, 18:01
@Rander: Chyba "Kokos123pl". Poprawcie mnie, gdyby co.
Odpisz
10 marca 2018, 18:03
[*] kokos123pl
Dzięki, musiałem postawić znicza bo mnie świerzbiło.
Odpisz
26 grudnia 2015, 12:06
Doraemon to kot ale nie wiem czemu nie ma uszu po oglądaniu 666 razy wytłumaczeń.
Odpisz
26 grudnia 2015, 12:36
@AZKABANA: to kot z przyszłości i mechaniczna mysz zjadła mu uszy a jest niebieski bo łzy (substancje chemiczne)rozpuściły lakier.
Myślę że pomogłem
Odpisz
26 grudnia 2015, 09:19
murzyn z farcry primal
Odpisz
26 grudnia 2015, 00:14
Było już
Odpisz
25 grudnia 2015, 22:45
Wygląda jak Gumball
Odpisz
25 grudnia 2015, 22:36
W pierwszej chwili myślałem że to gatunek Digimona, ale po chwili zakapowałem że takiego przecież nie ma. To zdecydowanie coś bardzo mało znane i kiepskie bo nawet google obrazy nie wie o co kaman xD
Odpisz
25 grudnia 2015, 22:33
Gówno prawda. Jakieś slumsy RPA a nie Rosja. Nie ma adaśków. Ruscy zamiast dowodów osobistych i paszportów mają 3 paski.
Odpisz
25 grudnia 2015, 20:30
*Lennyface*
Odpisz
25 grudnia 2015, 20:08
Nie jestem do końca pewien ale chyba było.
Odpisz
12 grudnia 2015, 06:59
tum tu tum tu du okokoko nana i wa....
Kuwa mozgu przestan nucic te intro ><
Odpisz
11 grudnia 2015, 23:18
Doraemon, idź do domu. ;_;
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:06
Sonic, level: Rosja.
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:20
@wojtekrozrabiaka: to nie sonic tylko doraemon ( japońska bajka dla dzieci)
Odpisz
25 grudnia 2015, 22:28
@wojtekrozrabiaka: Pudło na hejty -----> \______/
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:10
Niech sobie tylko kieszonki nie pomyli...
Odpisz
11 grudnia 2015, 16:09
Doraemon to i tak szajs.
Odpisz
26 grudnia 2015, 10:46
@Mycha2001: Popieram
Odpisz