Kiedy pół roku temu ustawiłeś nowy dzwonek telefonu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jakby trochę nie fair
Niezniszczalne
Nie znoszę kleszczy
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2021, 00:20
Pewnie i tak zadzwoniły by te k***y od fotowoltaiki nawet jak mieszkasz w bloku
Odpisz
11 grudnia 2015, 19:12
Ja mam ciągle wyciszony telefon.
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:34
skąd ja to znam...
Odpisz
16 grudnia 2015, 07:01
@Jem_zupe: A potem rodzice narzekają, że nie słyszałeś kiedy oni dzwonili i masz karę #PrawdziwaHistoria
Odpisz
16 grudnia 2015, 07:49
Ale ja mam telefon zawsze w kieszeni :D
Odpisz
16 grudnia 2015, 09:41
@Jem_zupe: Ja też.
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2015, 15:43
Pjona
Odpisz
16 grudnia 2015, 19:38
@Jem_zupe: *Pjona*
Odpisz
16 grudnia 2015, 20:20
Teraz jest dziesiona xD
Odpisz
15 grudnia 2015, 17:11
ciągle do mnie dzonią
Odpisz
16 grudnia 2015, 13:54
@LUZCIOO: Fajnie masz.
Odpisz
15 grudnia 2015, 21:21
Ja mam 4 kontakty z czego 3 to rodzina ;_;
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:18
@KingaZuk14: Zakładam że czwarty to "Mój numer"
Odpisz
16 grudnia 2015, 00:06
@ZielonyDywanik: Nie, to moja jedyna koleżanka xD
Odpisz
11 grudnia 2015, 21:40
Oto moja rozmowa ze znajomym (z klasy, ciągle nie mam kumpli):
-Ale ja mam mało kontaktów!
-A ile ich masz?
-Tylko 50!
-Eee... ja mam 8, a 4 to rodzina...
-*odchodzi*
Odpisz
15 grudnia 2015, 17:06
@TheTemplar: Ja mam tak samo, tylko 12 z czego 5 rodzina...
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:21
@TheTemplar: ja mam 4, a jeden z nich to rodzina ;-;
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:58
@Rina14: 75% moich to rodzina no chyba że liczyć mój to 100%
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:16
Truuuueee
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:10
nikt do mnie nie dzwonił od zakupu telefonu ;_;
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 18:16
Może warto w końcu podać komuś ten numer...
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:04
Ja mam Pieśń Smoczego dziecięcia, lecz telefon głośniej wibruje nijeżeli początek - "Tun... Tun, tun... Tuun... Tun, tun..."
Odpisz
15 grudnia 2015, 17:34
To dziwne, ustawiałeś dzwonek na telefon bez odsłuchania go?
Odpisz
12 grudnia 2015, 06:47
Ja mam dzwonek szwagrow to telefon na full ^^
Odpisz
12 grudnia 2015, 01:34
Ja mam zawsze wibracje, bo mam ch**owy dzwonek, ale i tak go ustawiam. #poniewazlogika
Odpisz
11 grudnia 2015, 19:41
jestem na telefonie i nie moge wstawić zdjęcia...... więc użyjcie wyobraźni! *zdjęcie mamy która dzwoni do synka*
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:40
Ja często dzwonię z innego telefonu, by znaleźć swój.
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:41
Forever alone.
Odpisz