Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Litereallysheep1

24 grudnia 2022, 20:42

U mnie są, bo zrobili szkołę w starej gimbazie

Avatar INFORMATOR

4 stycznia 2021, 17:35

Podobno żeby nie wynieść tych jakże cennych komputerów za 8 stów *tutaj złota łopatą bądź koparka*

Avatar DanateDMC

4 lutego 2019, 17:30

Żeby nie można było włamać się na parter.

Avatar CoolSceleton95

15 lipca 2017, 12:05

żebyś nie mógł uciec

Avatar
ZiemiaJestPlaska

30 grudnia 2018, 23:34

Avatar Smerfastycznie_

7 czerwca 2024, 18:36

@CoolSceleton95: kojarzysz te takie gadżety do jajka z taką siatką? no to po wyjściu na siłę będzie się wyglądało podobnie jak takie jajko

Avatar Darth_Mysz

30 listopada 2017, 21:51

W naszej szkole kraty w oknach są tylko w sali do religii

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 16:42

Bo szkoła to więzienie...

Avatar LonelyInDarkness

17 grudnia 2015, 00:09

Żebyśmy wszyscy schudli i mogli cieszyć się wolnością.

Avatar Miszcz_Janusz

16 grudnia 2015, 22:08

Przeciw włamaniowe??
Lub jak u mnie w gimnazjum boisko przy szkole.. no więc żeby ich nie wybic :D

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2015, 10:03

U mnie nie ma klamek, otwierają więc klamką z domu

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2015, 12:08

Witaj w klubie... u nas jak ktoś zostawi klamkę w oknie to od razu uciekają.

Avatar Dieg0l

16 grudnia 2015, 19:18

hahaha xDDDD Jak to dobrze nie być już w gimbazie ;')

Avatar MTziolkowkyV

12 grudnia 2015, 02:17

Przeciwsamobójcze.

Avatar konbed

12 grudnia 2015, 16:00

@MTziolkowkyV: są zwykle tylko na parterze :v

Avatar NightFox

16 grudnia 2015, 17:21

@konbed: Jeśli się czegoś chce...

Avatar zx2001

16 grudnia 2015, 17:20

a w mojej podstawówce była afera z kradzieżą rowerów i zainstalowali 2 kamery za 2000zł a robocizna kosztowała 500zł co okazało się tylko atrapą bo nie podłączyli ich ale dla nie myślących debili to wystarczyło

Avatar Shizo128

16 grudnia 2015, 17:12

W każdym więzieniu są kraty...

Avatar DDGKeu

12 grudnia 2015, 18:45

By nie wyje**li okna jakąś piłką czy kamieniem.

Avatar KoziLowca

16 grudnia 2015, 12:40

@DDGKeu: No chyba, że ma się cela, wtedy kamieniem można trafić bez problemu.

Avatar DDGKeu

16 grudnia 2015, 14:37

@KoziLowca: Chyba że tak.

Avatar Shizo128

16 grudnia 2015, 17:11

@DDGKeu: Od czego są Kauczuki i Piłeczki golfowe... Ps: Ja prawie tak wyje**łem okno w szkole... a kraty też były

Avatar Olkamisiek

16 grudnia 2015, 16:12

wiem że te kraty są straszne ale chodzi o to żeby nikt nie wybił szyby (tak myślę )

Avatar mr_attan

16 grudnia 2015, 16:07

w moim przypadku są, bo szkoła została przerobiona ze starego więzienia, także wiele sie nie zmieniło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ToJeAmelinium
Dodane przez: ToJeAmelinium

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jakby trochę nie fair

To się nie może nie udać

Cóż za brak szacunku

Tacy to pożyją

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka