Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Cóż za brak szacunku
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2022, 20:42
U mnie są, bo zrobili szkołę w starej gimbazie
Odpisz
4 stycznia 2021, 17:35
Podobno żeby nie wynieść tych jakże cennych komputerów za 8 stów *tutaj złota łopatą bądź koparka*
Odpisz
4 lutego 2019, 17:30
Żeby nie można było włamać się na parter.
Odpisz
15 lipca 2017, 12:05
żebyś nie mógł uciec
Odpisz
30 grudnia 2018, 23:34
@CoolSceleton95: hej
Odpisz
7 czerwca 2024, 18:36
@CoolSceleton95: kojarzysz te takie gadżety do jajka z taką siatką? no to po wyjściu na siłę będzie się wyglądało podobnie jak takie jajko
Odpisz
30 listopada 2017, 21:51
W naszej szkole kraty w oknach są tylko w sali do religii
Odpisz
3 stycznia 2016, 16:42
Bo szkoła to więzienie...
Odpisz
17 grudnia 2015, 00:09
Żebyśmy wszyscy schudli i mogli cieszyć się wolnością.
Odpisz
16 grudnia 2015, 22:08
Przeciw włamaniowe??
Lub jak u mnie w gimnazjum boisko przy szkole.. no więc żeby ich nie wybic :D
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:03
U mnie nie ma klamek, otwierają więc klamką z domu
Odpisz
12 grudnia 2015, 12:08
Witaj w klubie... u nas jak ktoś zostawi klamkę w oknie to od razu uciekają.
Odpisz
16 grudnia 2015, 19:18
hahaha xDDDD Jak to dobrze nie być już w gimbazie ;')
Odpisz
12 grudnia 2015, 02:17
Przeciwsamobójcze.
Odpisz
12 grudnia 2015, 16:00
@MTziolkowkyV: są zwykle tylko na parterze :v
Odpisz
16 grudnia 2015, 17:21
@konbed: Jeśli się czegoś chce...
Odpisz
16 grudnia 2015, 17:20
a w mojej podstawówce była afera z kradzieżą rowerów i zainstalowali 2 kamery za 2000zł a robocizna kosztowała 500zł co okazało się tylko atrapą bo nie podłączyli ich ale dla nie myślących debili to wystarczyło
Odpisz
16 grudnia 2015, 17:12
W każdym więzieniu są kraty...
Odpisz
12 grudnia 2015, 18:45
By nie wyje**li okna jakąś piłką czy kamieniem.
Odpisz
16 grudnia 2015, 12:40
@DDGKeu: No chyba, że ma się cela, wtedy kamieniem można trafić bez problemu.
Odpisz
16 grudnia 2015, 14:37
@KoziLowca: Chyba że tak.
Odpisz
16 grudnia 2015, 17:11
@DDGKeu: Od czego są Kauczuki i Piłeczki golfowe... Ps: Ja prawie tak wyje**łem okno w szkole... a kraty też były
Odpisz
16 grudnia 2015, 16:12
wiem że te kraty są straszne ale chodzi o to żeby nikt nie wybił szyby (tak myślę )
Odpisz
16 grudnia 2015, 16:07
w moim przypadku są, bo szkoła została przerobiona ze starego więzienia, także wiele sie nie zmieniło
Odpisz