Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2019, 16:15
Całuje, czy tam liże Afrykę.
Odpisz
12 grudnia 2015, 21:00
Gdy TO zobaczysz:
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2015, 21:08
@misterpocker: chodzi o kleczacego czlowieka czy o kleczacego czlowieka z penisem wystajacym z pępka?
Odpisz
12 grudnia 2015, 23:28
@misterpocker: Biedny Piotrogród.
Odpisz
13 grudnia 2015, 09:52
@Sebzer: O to drugie.
Odpisz
13 grudnia 2015, 10:46
@misterpocker: a co to?
Odpisz
20 grudnia 2015, 18:52
@misterpocker: Fajne morze
Odpisz
14 stycznia 2016, 08:21
@misterpocker: cio to ?!
Odpisz
9 stycznia 2017, 18:32
@Sebzer: Ja tu zawsze widziałem tańczącego dziobaka w sukience
Odpisz
7 listopada 2016, 14:47
Odpisz
12 grudnia 2015, 20:22
pokłony przed ameryką
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:35
@Sebzer: przed islamem
Odpisz
21 grudnia 2015, 12:06
mocno naciągane, zwłaszcza, że Włochy wyglądają jak but, a nie jak ręka.... nie kupuję!
Odpisz
21 grudnia 2015, 05:03
EU wstawia dupe Rosji i kebabom
Odpisz
20 grudnia 2015, 22:32
równie dobrze mogę narysować na mapie gwiazdkę albo kota
Odpisz
20 grudnia 2015, 21:19
Gdy to zobaczysz...
Odpisz
20 grudnia 2015, 20:03
islam confirmed ;__;
Odpisz
20 grudnia 2015, 19:19
Czyli Brytania, Irlandia i Dania zostają nienaruszone :I
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2015, 17:09
Ja tam widzę małpę
Odpisz
20 grudnia 2015, 18:18
Pudel
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:27
Shingeki No Kyojin. :_:
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:30
@SuperOutaku: Dasz radę wytłumaczyć to kolesiowi który nie ogarnia hińskiego lub japońskiego czy po jakiemu to jest?
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:38
@Polska_z4smazka: SnK to anime o tytanach, po angielsku to attack on titan (czyli chyba atak na tytanów)
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:39
@Polska_z4smazka: Shingeki No Kyojin - Atak Tytanów. :) p.s jest to anime. :v
Odpisz
20 grudnia 2015, 18:13
@Kire_: Aha, spoko... Ja bym z tym tego nie powiązał nigdy 0.o
Odpisz
20 grudnia 2015, 18:16
@Polska_z4smazka: Haha. :d Szczerze? Ja też. :')
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:11
Mieszkam w Szczecinie...trza będzie je**ąć mur wokół miasta,taki jak w Attack on Titan,tylko 2 razy większy i z fosą wypełnioną świńską krwią.
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:13
@Menek: ...A potem ci przyjdzie taki stumetrowy islamista i cały mur w pi**u wysadzi...
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:46
@pmb1998: Nie przyjdzie bo fosa kappa
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:39
to jest gorsze od MLG iluminati confumed
Odpisz
13 grudnia 2015, 10:03
Stare, ale nwm czy sie pojawilo na jeja
Odpisz
20 grudnia 2015, 17:31
@Goral796: Inspektor Repost, jak zawsze na służbie!
Odpisz