Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Co za przypadek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2019, 21:48
Tyś spoilerów na Infinity War i Endgame nie widział
Odpisz
14 grudnia 2015, 20:01
Nie martwcie sie.........bęnde mówił każdy spoiler.........najpierw nie znaczące........a potem najważniejsze.......
Zagramy w tą gre ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Odpisz
14 grudnia 2015, 22:30
@WatchHood: Co ty ,,będziesz"?
Odpisz
23 grudnia 2015, 20:30
@WatchHood: Ty szatanie!
Odpisz
31 maja 2018, 13:31
@WatchHood: coś nie wyszło...
Odpisz
22 maja 2017, 23:28
Han Solo zginie
Odpisz
14 grudnia 2015, 13:58
co wybrać napisy czy dubbing
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:01
@zziomus: Napisy, o ile umiesz czytać.
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:04
@LeyPL: no
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2015, 15:11
@zziomus: Lektor albo napisy. Dubbing to zlo
Odpisz
16 grudnia 2015, 20:03
Nie ma lektora.
Odpisz
16 grudnia 2015, 21:54
@WatchHood: Kurde :/
Odpisz
16 grudnia 2015, 16:51
kto idzie ze mną
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:03
Powiem wam coś.
W życiu nie obejrzałam ani jednej części Star Wars, i nie bardzo mnie to obchodzi.
\____________/
Odpisz
15 grudnia 2015, 20:04
Spoiler
[wklej ktoś]
Odpisz
14 grudnia 2015, 21:46
Od piątku internet stanie się bardziej niebezpieczny niż Czarnobyl, bardziej najeżony pułapkami nić piramidy egipskie i bardziej zdradliwy niż pole minowe ;-;
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:02
Idę w sobotę do kina na to, więc w piątek wyłączam internet i re-oglądam oryginalną trylogię ;-;
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:56
Me too bro...
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:21
Spoiler
Zacznie się od "dawno dawno temu w odległej galaktyce"
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:53
@bartol987: ty gnoju właśnie zniszczyłeś mi życie !( * idzie sie powiesić *)
Odpisz
14 grudnia 2015, 18:51
W historii wszechświata ;-;
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:32
od piątku wyłączam router od gniazdka.
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:31
O nie... Będę bała się wejść do internetu...
Odpisz
13 grudnia 2015, 00:09
Od piątku do momentu obejrzenia filmu nie wchodzę do internetu. Tylko Battlelog i Steam.
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2015, 12:07
Gorzej jak by na Steam pisali...
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:25
@polandball1: To na offline siedzę :v
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:39
z owego powodu przechodze na dwutygodniowy post internetowy
Odpisz