Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2019, 21:48

Tyś spoilerów na Infinity War i Endgame nie widział

Avatar WatchHood

14 grudnia 2015, 20:01

Nie martwcie sie.........bęnde mówił każdy spoiler.........najpierw nie znaczące........a potem najważniejsze.......
Zagramy w tą gre ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Avatar MasterW

14 grudnia 2015, 22:30

@WatchHood: Co ty ,,będziesz"?

Avatar Sara231

23 grudnia 2015, 20:30

@WatchHood: Ty szatanie!

Avatar Grzechoooo

31 maja 2018, 13:31

@WatchHood: coś nie wyszło...

Avatar Edziu01

22 maja 2017, 23:28

Han Solo zginie

Avatar zziomus

14 grudnia 2015, 13:58

co wybrać napisy czy dubbing

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar WatchHood

16 grudnia 2015, 20:03

Nie ma lektora.

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2015, 21:54

@WatchHood: Kurde :/

Avatar trolinglol

16 grudnia 2015, 16:51

kto idzie ze mną

Avatar Kivera

15 grudnia 2015, 23:03

Powiem wam coś.
W życiu nie obejrzałam ani jednej części Star Wars, i nie bardzo mnie to obchodzi.

\____________/

Avatar Awp_Asiimov

15 grudnia 2015, 20:04

Spoiler
[wklej ktoś]

Avatar Ewanka

14 grudnia 2015, 21:46

Od piątku internet stanie się bardziej niebezpieczny niż Czarnobyl, bardziej najeżony pułapkami nić piramidy egipskie i bardziej zdradliwy niż pole minowe ;-;

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 17:02

Idę w sobotę do kina na to, więc w piątek wyłączam internet i re-oglądam oryginalną trylogię ;-;

Avatar asdf0

14 grudnia 2015, 18:56

Me too bro...

Avatar bartol987

14 grudnia 2015, 15:21

Spoiler

Zacznie się od "dawno dawno temu w odległej galaktyce"

Avatar Voxus

14 grudnia 2015, 18:53

@bartol987: ty gnoju właśnie zniszczyłeś mi życie !( * idzie sie powiesić *)

Avatar Voxus

14 grudnia 2015, 18:51

W historii wszechświata ;-;

Avatar Michalol222

14 grudnia 2015, 15:32

od piątku wyłączam router od gniazdka.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 15:31

O nie... Będę bała się wejść do internetu...

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2015, 00:09

Od piątku do momentu obejrzenia filmu nie wchodzę do internetu. Tylko Battlelog i Steam.

Avatar polandball1

Edytowano - 14 grudnia 2015, 12:07

Gorzej jak by na Steam pisali...

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2015, 15:25

@polandball1: To na offline siedzę :v

Avatar deadpool18

14 grudnia 2015, 14:39

z owego powodu przechodze na dwutygodniowy post internetowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

To się nie może nie udać

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka