Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2020, 12:28
Film/ dramat
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:42
W moim TV pisało, że Violetta to melodramat. Szczerze to się trochę z tym zgodzę, kiedy słyszę jej głos...
Odpisz
15 sierpnia 2016, 12:18
@Lillly: Violetta jest obrzydliwa.
Odpisz
27 lipca 2019, 21:06
@Lillly: Boże
Jak mnie ten serial zanudza xd
Odpisz
13 grudnia 2015, 14:42
Za moich czasów MLP oglądały tylko dziewczynki
Odpisz
13 grudnia 2015, 19:53
@rozwalgo: a dzisiaj nawet statuła wolności
*tu wstawić zdjęcie z statułą wolności z podmieniną głową na RD*
Odpisz
15 grudnia 2015, 12:40
@assassin11: Chciałeś to masz
Odpisz
15 grudnia 2015, 13:09
@assassin11: słownik ortograficzny weź do ręki...
Odpisz
29 sierpnia 2016, 17:51
@assassin11: W sumie Dashie to ja lubię.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 15:43
@Fluttershy66: (wiem data) NIKOGO TO KU*WA NIE OBCHODZI OBSRAŃCU JEDEN
Odpisz
9 sierpnia 2016, 14:33
O co chodzi?
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:03
Za moich czasów to się Reksia, Bolka i Lolka, Zaczarowany ołówek, Kota filemona, smerfy, muminki i wiele innych ciekawych bajek oglądało a nie jakieś gówno.
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:05
@Mycha2001: Łączę się z tobą w bólu.
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2015, 11:06
@Mycha2001: Oglądałas w ogóle jeden odcinek, że to stwierdzasz?
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:06
@Kubox123456: Aż 4 pierwsze. :P
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:10
@Mycha2001: Czy tylko ja nie lubiłem muminków?
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:15
@Catmen: Ja też.
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:15
@Catmen: witaj w klubie
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:17
@Catmen: Nie wiem , ja je tam lubiłem.
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:23
@Mycha2001: ta jest jeszcze spoko, w porównaniu do niektórych dzisiejszych.
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:26
@Janusz_Przewodnik: Nom, ta jeszcze nie jest taka zła, moje siostry to oglondają tera ;-;
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:30
@Mycha2001: #Muminki Master Race
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:32
@Catmen: A tylko ja power rangers'ów?
Wiem, że tak ;-;
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:32
@Janusz_Przewodnik: To zależy co rozumiesz przez spoko, bo ja to rozumiem że to się trzyma jakiejś fabuły nie to co inne.
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:33
@Mycha2001: Nie zapominaj o Kreciku!
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:34
@Limfangioleiomiomatoza: " i wiele innych" jak myślisz co to znaczy?
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:35
Też za nimi nie przepadałem ;-; te sztuczne wybuchy. ;_;
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:37
łączmy się w bólu ;-;
Odpisz
13 grudnia 2015, 11:59
*Łączy się* (To tak gejowsko brzmi ;_;)
Odpisz
13 grudnia 2015, 12:02
@Mycha2001: Wciąż gdzieś lecą, ale ja jestem nowszy model. Te bajki są wkurzające, a był odcinek Reksia, gdzie właściciel pokazał mu środkowy palec.
Odpisz
13 grudnia 2015, 12:16
@Mycha2001: Muminki były dobre?!
MLP nie jest aż takie złe, wolałbym oglądać kucyki niż jakieś bąbelki, nowego piotrusia pana czy śpiewającego chomika i kaczke.
Odpisz
13 grudnia 2015, 12:31
@Mycha2001: nie pomijajmy seriali z Git Produkcji
Odpisz
13 grudnia 2015, 13:47
@Mycha2001: Ale Krecik jest wyjątkowy, jak można zaliczyć go do „innych”?!
A tak na serio - przepraszam, pisząc tamten komentarz w połowie spałem.
Odpisz
13 grudnia 2015, 20:20
@Mycha2001: gratulacje, jesteś jednym z niewielu hejterów, którzy obejrzeli chociaż odcinek serialu, który hejtują. Szacun. (ale nie myśl, że dzięki temu obchodzi mnie twoja opinia)
Odpisz
13 grudnia 2015, 20:22
@elementiro: Szanuje twój wybór choć szkoda że Luna jak wróciła z księżycu stała się dobra.
Odpisz
13 grudnia 2015, 20:39
@Mycha2001: czy ja wiem. Luna jako Nightmare Moon była słabym czarnym charakterem, jako Luna w nowszych sezonach jest dużo ciekawszą postacią. Mnie tam bardziej szkoda Discorda. Ale te 4 odcinki, które obejrzałeś to 4 pierwsze to nie będziesz raczej wiedział o czym mówię.
Odpisz
13 grudnia 2015, 20:50
@elementiro: Wiem mam takiego kolegę co o tym gada. Discord -Jakiś tam Bóg, świr, ma cechy wszystkich zwierząt, ma są kucykową wersje.
Odpisz
13 grudnia 2015, 21:24
@Mycha2001: nie bóg (a już na pewno nie Bóg), tylko po prostu potężny duch niezgody i Pan Chaosu. I ja bym go bardziej nazwał ekscentrykiem niż świrem. =P
No, ale co tam ci będę truł, jak i tak nie lubisz tego serialu.
Odpisz
13 grudnia 2015, 21:32
@elementiro: Truć możesz bo co i jak kojarzę np atak tej laski i jej armi zmiennych. (chyba nazywała się ,,Królową zmiennych" jak coś to ta co zmienia wygląd ) lub np jak discord pomagał tirkowi.
Odpisz
13 grudnia 2015, 21:57
@Mycha2001: jak się w Polskiej wersji nazywała to nie mam pojęcia. Polski dubbing tego serialu jest do kitu. A przynajmniej w 1. sezonie, który oglądałem po ojczystemu. (potem się przerzuciłem na oryginalny, bo jeszcze nie było dubbingu, a jak potem usłyszałem z powrotem polską wersję to już nie chciałem wracać). Później ponoć się poprawił, ale w oryginalnej wersji i tak prawie zawsze jest najlepiej. A postać o której mówisz w oryginale zwie się Queen Chrysalis (przez co w polskim fandomie zyskała przydomek Kryśka) i była władczynią Changelingów. I w sumie odcinek z nią jest chyba jednym z najlepszych.
Odpisz
15 grudnia 2015, 13:08
@Mycha2001: reksio był za**bisty *jest
Odpisz
15 grudnia 2015, 13:13
@Mycha2001: Jestem jedną z powyżej rocznika 2000 a oglądałam tylko takie stare bajki. Jestem dumna ze mam takich rodziców co puszczali tylko takie bajki. :)
Odpisz
15 grudnia 2015, 14:18
Nie... Daj proszę linka. Muszę to zobaczyć
Odpisz
15 grudnia 2015, 14:35
@Mycha2001: bajka to krótki utwór najczęściej wierszowany, z morałem.Najczęściej jej bohaterami są zwierzęta.
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:27
@wiking101: Ni ma, to na płycie
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:40
@Mycha2001: Bob Budowniczy!
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:33
@Mycha2001: zapomniałeś o misiu usztaku (●´∀`)ノ♡
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:33
@Mycha2001: Dżeki i Nuka [*] :<
Odpisz
15 grudnia 2015, 22:55
@Mycha2001: jestem z tego samego rocznika i nigdy nie lubiłem tych bajek
Odpisz
17 lipca 2016, 09:23
@elementiro: A Dashie? Co z nią się stało? Dawniej była szybka itd. A teraz? Udawanie Rarity,płakanie,chodzenie do spa. I ja się pytam. Co z nią się do cholery stało? Dlaczego zje...i taką fajną postać?
Odpisz
17 lipca 2016, 09:24
@elementiro: A Dashie? Co z nią się stało? Dawniej była szybka itd. A teraz? Udawanie Rarity,płakanie,chodzenie do spa. I ja się pytam. Co z nią się do cholery stało? Dlaczego zje...i taką fajną postać?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 08:54
@Mycha2001: jedyne mlp jakie lubie to to z porno
Odpisz
6 sierpnia 2016, 19:13
@Mangle_the_FOX: Zbok😠😝😰.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2016, 19:14
@Mangle_the_FOX: *Usunięty powtórzony komentarz*
Odpisz
7 sierpnia 2016, 11:25
@Fluttershy66: XD
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:02
Film/dramat? Okej...
Odpisz
16 lipca 2016, 16:25
@Krzyniu: To jest upośledzone. Program o gotowaniu był jako debata/polityka
Odpisz
29 lutego 2016, 16:48
Kategoria: Dramat xD
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:47
Sorry - Chciałabym : jestem na tablecie i słownik mnie poprawia :-)
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:46
Uuu jakaś nowość. Na TVP ABC - programu dla dzieci powyżej 3 czy tam 2 lat podają dramat. Chciałbym to zobaczyć. :-)
Odpisz
23 grudnia 2015, 20:09
W końcu ślub to jeden wielki dramat :/ Dla odc: My little pony; ślub to dramat
Odpisz
13 grudnia 2015, 12:34
A gdzie stare bajki?
Odpisz
16 grudnia 2015, 00:04
Odeszły na emeryturę :/
Odpisz
16 grudnia 2015, 05:03
Nie powinny
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:21
czekam na 2 częsć od soboty...tv....WHY?!
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:05
wszyscy gadaja ze to dramat itp. a tu chodzi o czas
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:01
no i co teraz dzieci to wolą a w sumie jak patrzeć technicznie to to lepsze fabuły nie znam ani tego ani bolka lolka jakiegoś ja to se wole mecza obejrzeć
Odpisz
15 grudnia 2015, 15:53
Był chyba inny tytuł ;d
Odpisz