Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SayMayNameLunq

25 listopada 2020, 12:28

Film/ dramat

Avatar Lillly

15 grudnia 2015, 16:42

W moim TV pisało, że Violetta to melodramat. Szczerze to się trochę z tym zgodzę, kiedy słyszę jej głos...

Avatar Fluttershy66

15 sierpnia 2016, 12:18

@Lillly: Violetta jest obrzydliwa.

Avatar Gryficowa

27 lipca 2019, 21:06

@Lillly: Boże
Jak mnie ten serial zanudza xd

Avatar rozwalgo

13 grudnia 2015, 14:42

Za moich czasów MLP oglądały tylko dziewczynki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Fluttershy66

29 sierpnia 2016, 17:51

@assassin11: W sumie Dashie to ja lubię.

Avatar Tf2Medic

19 sierpnia 2017, 15:43

@Fluttershy66: (wiem data) NIKOGO TO KU*WA NIE OBCHODZI OBSRAŃCU JEDEN

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2016, 14:33

O co chodzi?

Avatar Mycha2001

13 grudnia 2015, 11:03

Za moich czasów to się Reksia, Bolka i Lolka, Zaczarowany ołówek, Kota filemona, smerfy, muminki i wiele innych ciekawych bajek oglądało a nie jakieś gówno.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (41)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (41)
Avatar Fluttershy66

Edytowano - 6 sierpnia 2016, 19:14

@Mangle_the_FOX: *Usunięty powtórzony komentarz*

Avatar Mangle_the_FOX

7 sierpnia 2016, 11:25

Avatar Krzyniu

15 grudnia 2015, 16:02

Film/dramat? Okej...

Avatar Masellko

16 lipca 2016, 16:25

@Krzyniu: To jest upośledzone. Program o gotowaniu był jako debata/polityka

Avatar AngryBird

29 lutego 2016, 16:48

Kategoria: Dramat xD

Avatar smieszna_laska

29 grudnia 2015, 01:47

Sorry - Chciałabym : jestem na tablecie i słownik mnie poprawia :-)

Avatar smieszna_laska

29 grudnia 2015, 01:46

Uuu jakaś nowość. Na TVP ABC - programu dla dzieci powyżej 3 czy tam 2 lat podają dramat. Chciałbym to zobaczyć. :-)

Avatar Uwielbiam_Rysowac12

23 grudnia 2015, 20:09

W końcu ślub to jeden wielki dramat :/ Dla odc: My little pony; ślub to dramat

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2015, 12:34

A gdzie stare bajki?

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2015, 00:04

Odeszły na emeryturę :/

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2015, 05:03

Nie powinny

Avatar furry_candy_husky_

15 grudnia 2015, 18:21

czekam na 2 częsć od soboty...tv....WHY?!

Avatar lucky20

15 grudnia 2015, 18:05

wszyscy gadaja ze to dramat itp. a tu chodzi o czas

Avatar PokerPros111

15 grudnia 2015, 16:01

no i co teraz dzieci to wolą a w sumie jak patrzeć technicznie to to lepsze fabuły nie znam ani tego ani bolka lolka jakiegoś ja to se wole mecza obejrzeć

Avatar Miuosh

15 grudnia 2015, 15:53

Był chyba inny tytuł ;d

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie idź!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka