Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar thgikjh

29 października 2023, 12:07

Ptaszek 😋😋😋

Avatar kajba

15 lutego 2022, 11:01

komentarz obrazkowy

Avatar Strygan

5 czerwca 2009, 08:22

buahahahaha!!! Super. Tylko szkoda że fotomont... Ale i tak 5/5

Avatar Ziemniak_Illuminati

22 stycznia 2018, 10:13

@Strygan: Jak niby nie miałbyć to fotomontaż?

Avatar misiek008

3 lipca 2014, 14:10

wiadomo czemu taki duży stodoła wyjaśnia

Avatar Papaja

27 maja 2013, 18:44

Pffff... po angielsku było fajniejsze.
"Guy with big COCK!"

Avatar paintowy_master

23 lipca 2012, 11:57

@KontoUsunięte: a jak powinno być poprawnie?

Avatar sharpey08

7 czerwca 2009, 16:20

coraz gorsze te obrazki a co do tego 1/5 wez sie miszczuniu z tymi zwierzetami (atrapami) wypchaj

Avatar Gniotek7

11 marca 2012, 21:30

@sharpey08: to prędzej foto montaż a nie atrapy

Avatar ProMoruxBax

16 lipca 2020, 12:54

@sharpey08: odkopman kontratakuje

Avatar Smok_S_

25 stycznia 2011, 16:02

super! ale fotomontaż 5/5

Avatar Deadache

12 czerwca 2009, 17:37

stare, ale jare 4/5

Avatar Bananas12

9 czerwca 2009, 17:50

Pikson, tym bardziej ty też - "AnalfabeCI" ! Ech .. A obrazek fajny, 4.

Avatar Aga21

7 czerwca 2009, 16:52

Nie chcę nikogo obrażać, ale
sharpey08 - najpierw zrozum o co chodzi w obrazku, bo ty nie lepsza

Avatar Aga21

7 czerwca 2009, 13:28

Fotomontaż ale celowy.
Dla nieświadomych - spójrzcie na znak po lewej stronie, na tym szarym.
Za obrazek 5/5 bo fajna aluzja do elektrowni jądrowych xD

Avatar Titanic33

6 czerwca 2009, 20:43

Do Olgierda: A moim zdaniem bardzo słusznie się poprawia innych. Bo to nie jest kpina ani wymądrzanie się, ale i można coś z tego wyciągnąć.

Avatar Olgierda

6 czerwca 2009, 19:29

znaleźli sie kurna poloniści "buhahaha":P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2009, 22:25

to mialo być śmieszne???
1/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar miszczuniu
Dodane przez: miszczuniu
Tagi: #ptak, #kura, #ludzie

Bycie na zero to nieosiągalny luksus

Nieuczciwa ocena

Rel

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zaczęło się

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka