Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Nieuczciwa ocena
Rel
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zaczęło się
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2023, 12:07
Ptaszek 😋😋😋
Odpisz
15 lutego 2022, 11:01
Odpisz
5 czerwca 2009, 08:22
buahahahaha!!! Super. Tylko szkoda że fotomont... Ale i tak 5/5
Odpisz
22 stycznia 2018, 10:13
@Strygan: Jak niby nie miałbyć to fotomontaż?
Odpisz
3 lipca 2014, 14:10
wiadomo czemu taki duży stodoła wyjaśnia
Odpisz
27 maja 2013, 18:44
Pffff... po angielsku było fajniejsze.
"Guy with big COCK!"
Odpisz
23 lipca 2012, 11:57
@KontoUsunięte: a jak powinno być poprawnie?
Odpisz
7 czerwca 2009, 16:20
coraz gorsze te obrazki a co do tego 1/5 wez sie miszczuniu z tymi zwierzetami (atrapami) wypchaj
Odpisz
11 marca 2012, 21:30
@sharpey08: to prędzej foto montaż a nie atrapy
Odpisz
16 lipca 2020, 12:54
@sharpey08: odkopman kontratakuje
Odpisz
25 stycznia 2011, 16:02
super! ale fotomontaż 5/5
Odpisz
12 czerwca 2009, 17:37
stare, ale jare 4/5
Odpisz
9 czerwca 2009, 17:50
Pikson, tym bardziej ty też - "AnalfabeCI" ! Ech .. A obrazek fajny, 4.
Odpisz
7 czerwca 2009, 16:52
Nie chcę nikogo obrażać, ale
sharpey08 - najpierw zrozum o co chodzi w obrazku, bo ty nie lepsza
Odpisz
7 czerwca 2009, 13:28
Fotomontaż ale celowy.
Dla nieświadomych - spójrzcie na znak po lewej stronie, na tym szarym.
Za obrazek 5/5 bo fajna aluzja do elektrowni jądrowych xD
Odpisz
6 czerwca 2009, 20:43
Do Olgierda: A moim zdaniem bardzo słusznie się poprawia innych. Bo to nie jest kpina ani wymądrzanie się, ale i można coś z tego wyciągnąć.
Odpisz
6 czerwca 2009, 19:29
znaleźli sie kurna poloniści "buhahaha":P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
Odpisz
5 czerwca 2009, 22:25
to mialo być śmieszne???
1/5
Odpisz